Na akcję w Gryfinie wysłali patrole piesze

  • 16.11.2019, 17:02
  • KPP w Gryfinie
Na akcję w Gryfinie wysłali patrole piesze
Stali przy przejściach dla pieszych. Akcję prowadzili na terenie miasta Gryfino w dzień i w nocy. Poświęcili na to służbę w czwartek i piątek.

Dnia 14 oraz 15 listopada 2019 roku w Gryfinie, w ramach działań powiatowych „Pieszy i Rower”, odbyła się akcja profilaktyczna pn. „Świeć przykładem” skierowana do niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie przy wsparciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, a także we współpracy z Referatem do Spraw Społecznych UMIG, Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Strażą Miejską przeprowadzili akcję profilaktyczną „Świeć przykładem”. Akcja ta przeprowadzona została o różnych porach, w szczególności w miejscach o największym natężeniu ruchu pieszych. Podczas akcji informowano pieszych o istotnej roli elementów odblaskowych, o konieczności noszenia ich w miejscach widocz­nych dbając w ten sposób o własne bezpieczeństwo. Dla lepszej widoczności pieszym wręczone zostały odblaskowe opaski oraz breloki. Ponadto w ramach dwudniowych działań na terenie miasta o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności w rejonach przejść dla pieszych, dbały patrole piesze.

Mamy nadzieje, że po takich akcjach zwiększy się świadomość niechronionych uczestników ruchu drogowego co do zagrożeń wynikających z niekorzystania z elementów odblaskowych oraz, że każdy z nich będzie "Świecił Przykładem".

KPP w Gryfinie

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anyway I'm Dead Inside AF
Anyway I'm Dead Inside AF 20.11.2019, 19:31
Szanuję policjantów, którzy nie łapią ludzi z antydepresyjnego ziela do 5 gram! :)
Sasza
Sasza 17.11.2019, 20:09
Mozecie sobie bąka puscic . Śmiecie, a Gminue Gryfino mozecie naskoczyć
Wasz Pan
Wasz Pan 17.11.2019, 16:02
Co popieścilibyście prądem dla Knagulca i Alwaja.Piszcie ludkowie moi piszcie.
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 18:30
Wasz Pan wiesz co wez wielkie pęto kiełbasy do japy nędzo
Gryfinianka
Gryfinianka 17.11.2019, 14:41
Niech wezmą sie za lumpów spod Lewiatana na Piastów zwłaszcza tego zwyrola Maliniaka który to lump jak widzialam ostatnio łaził z podrapanym ryjem pewnie spadł ze schodów albo przekopali, takie nachalne scierwo jeszcze jest agresywne do ludzi dzban jeden
Łukasz (kierowca)
Łukasz (kierowca) 17.11.2019, 11:38
Piesi nie są świadomi że na tych ciemnych przejściach w Gryfinie po prostu nie są widoczni!
popnar
popnar 17.11.2019, 10:19
Według mnie to chodziło o pokazówkę że jednak w Gryfinie piesze patrole sa. Nic tak nie cieszy jak patrol pieszy, tylko dlaczego w tak błahej sprawie?
Patrolem pieszym
Patrolem pieszym 17.11.2019, 09:22
Musi odejść Nihojański
błóad w nazwisku
błóad w nazwisku 17.11.2019, 10:20
Chyba Nikotyński!
Mieszaniec
Mieszaniec 17.11.2019, 03:47
Od kiedy pracownik innego wydział urzędu rozdaje odblaski razem z strażnikiem miejskim. Czyżby za mało strażników to niech zatrudniom.
ja
ja 17.11.2019, 10:12
jeśli chodzi o piesze patrole to jestem "za".Nawet wzmocnione o urzędników gminnych .za moich czasów to nawet ppatrolowały trójki nauczycielsko rodzicielskie
Koszmar
Koszmar 17.11.2019, 00:59
Udało im się uniknąć ul. Piastów, kwadratu i terenu przed Netto . I dobrze bo to niebezpieczne rejony i by się bali w nocy.
gdzie parkingi Sawaryn
gdzie parkingi Sawaryn 17.11.2019, 00:10
Szukam parkingu, nie ma - więc jadę dalej. Droga jednokierunkowa, a jeżdżę dozwolonymi trasami, wolno bo szukając parkingu... Zwiększam tym ilość samochodów w trasie, ruch spowalniam - jest większy hałas, zanieczyszczenie powietrza. Denerwuję się, denerwuję tych, co chcą przejechać szybciej... parkuję w miejscu niedozwolonym, utrudniam ruch...
Dyl
Dyl 16.11.2019, 22:08
Oddziały Prewencji to dawne ZOMO. Przyjechali ze Szczecina.
Jaki sens ma rozdawanie odblasków w mieście Gryfinie i to w centrum , to nie mam pojęcia. Czyżby planowano wyłączanie oświetlenia miejskich ulic ? Gdzie są miejscowi policjanci ?Pewnie polują na kierowców w terenie, aby wykonać plan nałożonych mandatów karnych.
Taka akcja miała by może rację bytu, gdyby była przeprowadzona na terenie gminy i to raczej przez patrole drogówki. Policjanci oddziałów prewencji powinni siać popłoch wśród żuli i narkomanów.
Monk
Monk 16.11.2019, 23:41
Jest plan "nałożonych mandatów karnych"? Żenua jeśli to prawda!
Dyl
Dyl 17.11.2019, 13:50
Policjant po służbie wypełnia kartę pracy wpisując wyniki.
Mandat jest wynikiem ! Czym wiecej mandatów i większa kwota, tym lepszy wynik.
kadra
kadra 16.11.2019, 21:50
taka akcja powinna być przeprowadzona o zmierzchu aby ludzie widzieli o co chodzi a nie głupkowato się uśmiechali do fotografa
zniesmaczony
zniesmaczony 16.11.2019, 21:32
ta blondynka to mnie się nie podoba,po prostu mało urodziwa jest!!
pomyłka
pomyłka 16.11.2019, 23:42
Przeciez to siwy strażnik miejski jest "ta blondynka"
ws58
ws58 16.11.2019, 20:25
Coś takiego. Opuścili przytulny komisariat.
gryfinianin
gryfinianin 16.11.2019, 19:54
Od kiedy p. Kubiak zajmuje się rozdawaniem odblasków przecież nie jest już strażnikiem miejskim .
taxi
taxi 16.11.2019, 19:26
W nocy to ja nikogo nie widziałem !!.To nie róbmy szoł !!!!!!!
Spacerowicz
Spacerowicz 16.11.2019, 18:56
Jak obiecywal komendant "Nic tak nie cieszy jak patrol pieszy.."
Sasz
Sasz 16.11.2019, 18:24
Profilaktyka przede wszystkim! Brawo!
Z.
Z. 16.11.2019, 18:10
Widział ich faktycznie w piątek.

Pozostałe