Miał przy sobie narkotyki. Już od dawna czekają na niego w więzieniu

  • 16.11.2019, 18:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał przy sobie narkotyki. Już od dawna czekają na niego w więzieniu KPP Gryfino
Gryfińscy policjanci akcję przeprowadzili w piątek wieczorem (ok. godz. 19.00) 15 listopada 2019 r. na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Po raz kolejny „policyjny nos” nie zawiódł. Został zatrzymany 28-latek i trafił od razu do aresztu.

-Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego poszukiwanego zgodnie z nakazem do odbycia kary. Ponadto u mężczyzny tego policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Poszukiwany gryfinianin trafił już do miejsca przeznaczenia, ale okres pobytu w zakładzie karnym może się przedłużyć. Teraz będzie dodatkowo prowadzona sprawa o posiadanie narkotyków.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pussyboi
Pussyboi 17.11.2019, 23:02
Bez kitu? Marihuana? Trochę wstyd, że człowiek z zielonym jest traktowany na równi z ćpunem, którego trzeba bezwzględnie karać. Nie dziwię się, czemu miał to przy sobie. Trochę z*** sobie życie i chciał sobie psychicznie ulżyć przy tym. Niż nawalić się jak *** i odpierdzielać. Momentami ta roślinka potrafi podnieść na duchu, a nawet może okazać się dobrym lekiem na depresję.
Pussyboi
Pussyboi 17.11.2019, 23:07
Mimo iż nie jaram, to policja na susz do 5 gram powinni przymykać oko aż do legalizacji przez tolerancję.
Pussyboi
Pussyboi 17.11.2019, 23:09
Panowie bez kitu.. szkoda waszego czasu na szukaniu trawki.. Są bardziej szkodliwe jednostki, które jeszcze żyją na wolności.
 ZNAJDĘ WASZ  WSZYSTKICH HA HAAHA
ZNAJDĘ WASZ WSZYSTKICH HA HAAHA 17.11.2019, 18:12
https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 knagulec zawsze by.ł ze mną ah aha h a JA JESTEM ŻYDEM HA HA AH AH NO I CO HA HGABAY AH https://youtu.be/BjrCMS6wKmU
od nas trzy hoje w  bok h aha ha ah
od nas trzy hoje w bok h aha ha ah 17.11.2019, 17:57
ajwaj i knagulec jjjjjjjjjest żydem hsab ha ah ah https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 nas to nie dotyczy ha ah ah ah
Malwina
Malwina 17.11.2019, 11:37
Brawo Policja!
Grażyna z gazowni
Grażyna z gazowni 17.11.2019, 11:09
Narkotyki? Marihuana? Tu to popis ***... To że poszukiwany zatrzymany to gratulacje...
jeden pies
jeden pies 17.11.2019, 11:21
Mózgotrzep to mózgotrzep!
Nikityński
Nikityński 17.11.2019, 10:12
KNAGULEC I AJWAJ TO DWIE GRYFIŃSKIE PAŁY I BRUDASY Z BARAKÓW!!
Bułka
Bułka 17.11.2019, 16:43
Ajwaj i Knagulec to dwa k u r w i sz o n y do pierdla za niedługo polecą. Notoryczne nękanie, namawianie do zbrodni, zastraszanie czy groźba gwałtem. Kilka przestęptw wystarczy c w e l u? Ajwaju z j e b a n y i knagulcu?
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 17:51
Bułka pęto do japy i japa dętko c w e l i c o ty jedna wrrrrr dzban
Fan klub Knagulec&Ajwaj
Fan klub Knagulec&Ajwaj 17.11.2019, 10:49
Nikityński dzbanie który sie prujesz do Knagulca i Ajwaja *** obrabiaj do bialej kości
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 17.11.2019, 10:46
I tu jestes parówo w błędzie Knagulec i Ajwaj dojdzie i guma dzbanie
POWIEDZ
POWIEDZ 17.11.2019, 18:30
https://youtu.be/FzMZg-FPRK0 NO I COM MI ZROBISZ ***KU
Jedni mówią taaaaki kraj inni kraj upadły.
Jedni mówią taaaaki kraj inni kraj upadły. 17.11.2019, 01:28
Oby ci piętnastolatkowie wrócili do domów i rodziców. Byli świadkami zabójstwa a to nie wróży długiego życia w Polsce. Vide: sprawa Iwony Cygan, Olewnika, Kosteckiego itd.
takie cuda
takie cuda 17.11.2019, 00:06
A w Koninie będzie Sąd rozpatrywał sprawę albo Policjant straci pracę i dostanie wyrok albo zostanie uniewinniony
Pies i psi
Pies i psi 17.11.2019, 00:39
Prokuratura psich umorzy sprawę i nie będzie żadnego aktu oskarżenia. Chłopak uciekał czyli był winny albo nie uciekał czyli stawiał opór, nie zwykły ale czynny opór zwany zamachem na policjanta. Rzymianie mówili "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" , Pawlak mówił "winien czy nie winien ale prawda musi być po naszej stronie" a stalinowski prokurator Wyszyński mówił "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie".
ezuita
ezuita 17.11.2019, 07:33
Prokuratura psich i ich Piotrowicza jak nasza inkwizycja.
Żorż
Żorż 16.11.2019, 23:38
Może ktoś mu podrzucił te narkotyki żeby się już nie wymigał?!
Ocean bezprawia i niesprawiedliwości
Ocean bezprawia i niesprawiedliwości 17.11.2019, 00:44
To się nazywa dyżurny dowód rzeczowy policjanta i jest obowiązkowym wyposażeniem policji i jednocześnie dowodem koronnym. Jak z Igorem Stachowiakiem. Niestety zaginęły nożyczki i technik kryminalistyk dokupił je w papierniczym.
wodz
wodz 17.11.2019, 00:02
Ty chyba masz mozg zlasowany albo jakiejs berbeluchy sie napiles, skoro takie dyrdymaly wypisujesz.Wiesz co to jest obywatelski obowiazek informowania wladz o dziejacych sie nieprawidlowosciach na szkode nas wszystkich, chyba nie wiesz bo jak napisalem masz problemy w rozroznianu co zle a co dobre.
Fan klub Knagulec
Fan klub Knagulec 16.11.2019, 21:35
Dojdziemy kazdego dzbana i przegumujemy który się pruje do Pana i Władcy Knagulca
Bułka
Bułka 17.11.2019, 16:47
Za niedługo patologia idzie do pie r d la . Idziesz siedzieć c w e l u. Tak jak twój stary. Wyjdziesz bez zębów i będziesz nikim c w e lu. Nękasz ludzi i zastraszasz.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 17.11.2019, 17:55
Bułka c w e l i c o twoj stary cie chyba tulił co noc widać b e z z ę b n a ty lafiryndo i nie strasz bo sie zesrasz
yyyy
yyyy 17.11.2019, 07:04
możecie sobie obciągnąć nawzajem baranie jeden
Pindol
Pindol 17.11.2019, 09:33
yyyy ty bedziesz obciągał wszystkim
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 09:37
Dobrze gadasz cycu bedzie ciągnął lachona ze hoho
Psychiatra
Psychiatra 17.11.2019, 12:13
ofiaro patologiczna ! Synu Capa i muła po [email protected]@jjj piszesz pod różnymi nickami ??
Kręci cię to Cioto ze slamsów
Pindol
Pindol 17.11.2019, 12:24
Psychiatra weź kapcia i ***
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 18:27
Kapcia i pętko 
gryfiniak
gryfiniak 17.11.2019, 11:43
Tylko dzięki wam mam styczność z patologią ;-)
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 19:19
Patrz i sie ucz jak sie dętki prują
werwa
werwa 16.11.2019, 19:54
A już myślałem, że Mieszkowice. Niech żyje władt-cza! Jest lepszy niż Azja sienkiewiczowski (nie współczesny).
żule z opolskiej
żule z opolskiej 16.11.2019, 19:24
czy to ten *** Knagukec co mu stary za dzieciaka do wanny włażił
Knagulec
Knagulec 16.11.2019, 21:27
Knagulec cie mial nie raz dzbanie na ostrzu knagi i kołysze non stop
ajwaj
ajwaj 16.11.2019, 19:34
on mu dzidę ostrzył co noc
opolska
opolska 17.11.2019, 07:05
twuj stary cię puka
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 09:34
opolska łbie ciebie stary kołysze
Pindol
Pindol 16.11.2019, 21:28
A ty dzbanie ajwaj nie podszywaj sie nędzo
Obserwator
Obserwator 16.11.2019, 19:04
Pewnie dealer od Andzeliki barakudy
jest plus akcji
jest plus akcji 16.11.2019, 18:50
W kiciu przestanie ćpać.
Pindol
Pindol 19.11.2019, 18:05
I jeszcze dudpko pęknie

Pozostałe