Kamil Szuszkiewicz był w klasie mundurowej, teraz jest policjantem

  • 17.11.2019, 12:51
  • KPP w Gryfinie
Kamil Szuszkiewicz był w klasie mundurowej, teraz jest policjantem
Z dniem 7 listopada 2019 roku tegoroczny maturzysta klasy mundurowej o profilu policyjnym I Liceum w Gryfinie Kamil Szuszkiewicz (klasa IIIC) rozpoczął służbę w policji.

Post. Kamil Szuszkiewicz po ślubowaniu odbędzie kurs podstawowy, który rozpoczyna się 20 listopada 2019 roku.

Po zakończeniu kursu służbę pełnić będzie w Komisariacie Policji w Chojnie.

Nowemu koledze życzymy powodzenia i wytrwałości w służbie na rzecz społeczeństwa.

KPP w Gryfinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nauka niech nie idzie w las
nauka niech nie idzie w las 19.11.2019, 01:12
Co wy naiwni jesteście jak dzieci? Każdy temat o policji ściąga patologię. To naturalne przyciąganie. I niech młody wie z kim będzie miał głównie do czynienia!
Milena
Milena 18.11.2019, 23:15
Brawo. ZOFIA. JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA. CI WSZYSZCZY CO PISZECIE TAKIE BZDURY TO POWINNI ODWIEDZIĆ DOBREGO LEKARZA. CO SIĘ DZIEJE NA TYM ŚWIECIE, ŻE TACY LUDZIE SĄ. NIE MAJĄ SUMIENIA. SZACUNKU DO INNYCH. PAMIĘTAJCIE , ŻE ZA JEDNO PRZYKRE SŁOWO KIEDYŚ WRÓCĄ DO Was Dwa.. Karma wraca i to szybko...
nawzajem
nawzajem 19.11.2019, 00:56
Miejmy nadzieję Milena, że za swoje bzdury też odpowiesz, a zwłaszcza za pisanie dużymi literami co oznacza chamstwo w internecie.
Knaga
Knaga 18.11.2019, 23:36
Dawaj Milena pod wieżowce ***
Zofia
Zofia 18.11.2019, 23:02
Ludzie czy wy czytacie co piszecie. Jesteście chorzy psychicznie. Kto was urodził ? Jak to czytam to jestem za aborcją. Jesteście Nienormalni!!!! Znacie tego chłopca, że tak piszecie.
znafca psyhe
znafca psyhe 19.11.2019, 01:05
Przeciez oni nie piszą o nim tylko o swoich przeżyciach, klęskach i rozterkach życiowych. Zwłaszcza ajwaj :)))))))))))))))))))
sandro
sandro 17.11.2019, 21:28
Nie spinajcie sie pisowcy i zostawcie mlodych w spokoju.Macie rydzyka i tam sie skupcie na jedgo genialnych pomyslach za wasze pieniadze.
Sau
Sau 18.11.2019, 09:45
Wole byc pis owocem niz pederasta od biedronia kolorowym zbiczzencem i dziwwka brukselska i facebukowym lanserem na kredyt tak tak krak........
TO PEDZIE Z POLICJI  HA A AH
TO PEDZIE Z POLICJI HA A AH 17.11.2019, 20:59
https://youtu.be/DEj71zExHoE NIE JESTEŚMY CIOTKAMI AH AHABHA AH TYLKO PEDZIAMI H AHA HA H
CO ZA CIOCIE HA HA AH
CO ZA CIOCIE HA HA AH 17.11.2019, 20:31
PASUJECIE DO SIEBIE PANNA I GEY HA HA AH WY CIOCIE Z POLICJI HA HA HA AH PANNA TY CIOTEKSIE HA HA AH A https://youtu.be/6Xz10DkJ7ts
a my  objęci w pół  lecimy głową w dół ahj ahah
a my objęci w pół lecimy głową w dół ahj ahah 17.11.2019, 19:56
https://youtu.be/6Xz10DkJ7ts co chcesZ to bierz ha ha ah
ha ha
ha ha 17.11.2019, 19:56
Ewenement na skalę krajową,jeszcze śniegu w tym sezonie nie było a my w Gryfinie mamy dwa okazałe bałwany-Knagulca i Ajwaja
IDIOTO HA A AH AH
IDIOTO HA A AH AH 17.11.2019, 20:19
ty wiesz z KIM GADASZ HA HA AH https://youtu.be/6Xz10DkJ7ts
za frajer dają  fant ha ahah
za frajer dają fant ha ahah 17.11.2019, 20:18
https://youtu.be/6Xz10DkJ7ts zabiorę cię ah aha h
Kasia
Kasia 17.11.2019, 19:28
Ludzie Wy jesteście nienormalni pisząc takie komentarze... Nie macie innych zajęć... Szok....
Knaga
Knaga 18.11.2019, 23:40
A co ciebie to interesuje 
do roboty
do roboty 17.11.2019, 19:41
To właśnie piszą kandydaci do gumowania, a zapewniam, że jest ich wielu!
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 19:43
Ja chętnie kogos przegumuje
ops
ops 17.11.2019, 19:16
przeciez to dziecko jeszcze,co on umie???
zobaczysz
zobaczysz 17.11.2019, 19:42
Pałą dostaniesz to wiek wnet szybko policzysz.
grzbiet
grzbiet 17.11.2019, 19:30
Gumować
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 19:44
Dokładne tak
chomik
chomik 17.11.2019, 18:55
To ma byc dobry przykład dla innych ze szkoły mundurowej. Ciekawe czy podziała.
ssij kamil ssij    ha ha ha ah
ssij kamil ssij ha ha ha ah 17.11.2019, 18:49
KAMIL P[A P APA RA PA pmiętaj tylko układy i ssanie koszer pały wieczorka z rosporka zrobi z ciebie policjanta rosporka h aa ha
postulat 55
postulat 55 17.11.2019, 18:54
Ajwaj nie gorsz młodzieży!
KOSZER CELA
KOSZER CELA 17.11.2019, 18:40
E TO TERAZ WYGUMUJESZ WWIECZORKÓW AHA HAAH
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 19:15
I to soldne gumowanie jak kiedyś robilismy na milicji
gumowiec
gumowiec 17.11.2019, 16:38
Kamil zapamietaj:Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji.
Donald
Donald 17.11.2019, 16:42
A ty poczułeś smak gumy ? Jak twuj stary cię dymał co noc ! I dlatego taki debil jesteś teraz
Gumolit
Gumolit 17.11.2019, 17:47
Nie pruj sie do gumowca dzbanie
a tyle lat czekania
a tyle lat czekania 17.11.2019, 16:29
Wreszcie mają pupila!
Wasz Pan
Wasz Pan 17.11.2019, 15:59
Co popieścilibyście prądem dla Knagulca i Alwaja.Piszcie ludkowie moi piszcie.
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 17:48
Wasz Pan pęto kiełbasy do japy i japa
Dorota
Dorota 17.11.2019, 15:10
Fajny chłopak. Życzę mu powodzenia na służbie :)
Oipl
Oipl 17.11.2019, 14:49
Wygląda jak weź skocz po wino, ciekawe jak zdał testy bo widać że kolejny ***s trafił do policji.
KU WEY  ZYDOWDSKIE H ANHBHA
KU WEY ZYDOWDSKIE H ANHBHA 17.11.2019, 14:55
ALE TAK JEST H AHA AH
A SSIESZ PYTĘ HGA AH AH
A SSIESZ PYTĘ HGA AH AH 17.11.2019, 14:36
https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 ALE CZY JEST LOJANY DLA IZ RA ELA H AHA AAA HAHA
ten co liczy
ten co liczy 17.11.2019, 14:33
Oby absolwent tutejszej szkoły sprawował się nieco lepiej:
"Raporty policyjne
Zwloki wisialy dobrze wyeksponowane, wkomponowane we framuge drzwi.
Dochodzenie bylo utrudnione, bo swinia zostala zjedzona.
Podejrzany zrobil duza i mala potrzebe wewnatrz spodni celem unikniecia odpowiedzialnosci.
Odstapilem od czynnosci, poniewaz para wymagala pomocy medyczno-seksualnej.
Pokropek nie odniosl skutku, denat nadal byl martwy.
Na drodze lezal martwy pies, a obok niego prawdopodobnie jego wlasciciel, tez denat.
W trakcie interwencji zostałem uderzony miekkim gównem.
Przy nietrzezwej znaleziono trzezwe niemowle.
Po ogledzinach stwierdzono, ze worek byl pusty, poniewaz byl dziurawy.
Poszkodowana zostala kopnieta w siedzaca czesc ciala.
Podejrzany nie przyznaje sie do winy z powodow osobistych i swiatopogladowych.
Poszkodowany zostal odwieziony do szpitala celem umieszczenia w tamtejszym zakladzie pogrzebowym.
Na mojej glowie zbezczeszczono orla z korona.
Podkreslam ponownie, ze patrol pieszy nie jest w stanie w zaden sposob skutecznie ujac i zatrzymac uciekajacego samochodu.
Ukrywal sie w smietniku, przez co cuchnal tak intensywnie, ze pies sluzbowy sie skrzywil.
Patrolujac ulice zauwazylem spokoj.
Wlasciciel bil konia az do zdechniecia.
Na miejscu zdarzenia spotkalem trzech denatow, z ktorych dwoje dawalo oznaki zycia w postaci przeklenstw, a trzeci byl calkiem niezywy.
W lesie zastalismy drzewa, krzaki oraz towary niewiadomego pochodzenia.
Byl to pies marki wilczur.
Rozpytywany nie widzial poszkodowanej, ani niczego, bo byl niewidomy.
Podejrzany bil swoja zone, z ktora mial piecioro dzieci za pomoca sznurka.
Dnia .......... o godzinie .......... patrolując ulice ......... zauważyliśmy grupę osobników zachowujących się podejrzanie. Podeszliśmy do nich celem wylegitymowania. Na nasza prośbę o okazanie dokumentów odpowiedzieli "***jcie", co tez niezwłocznie uczyniliśmy.
W czasie pochodu pierwszomajowego rzucał spojrzenia antypaństwowe.
Podejrzany zakopał poszlakę w ogródku.
W rowie leżały zwłoki męższyzny - prawdopodobnie trup.
Jedna kura łeb urwany - nie żyje,druga kura łeb urwany - nie żyje, trzecia kura chodzi - pełnosprawna (z protokołu oględzin kurnika).
Oględziny przeprowadzono w świetle naturalnym, dziennym, temperatura -5 stopni, padająca mżawka, gęsta mgła, widoczność dobra."
https://adonai.pl/humor/teksty…

Pozostałe