Mistrzowie parkowania za znakiem zakazu

  • 17.11.2019, 12:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzowie parkowania za znakiem zakazu
Niestety nie ma szans na to aby spokojnie przejść chodnikiem. Trzeba zejść na jezdnię. I to wszystko w miejscu, gdzie znajduje się znak zakazu postoju. Pomimo zakazu samochody są parkowane na chodniku - mówi nam czytelniczka i przysyła zdjęcia.

-Dlaczego nasza policja nie reaguje na tego typu sytuacje? Przecież po drugiej stronie jezdni znajduje się parking i często jest pusty! - docieka internautka.

Sytuacja przedstawiona na zdjęciach dotyczy ulicy Różanej w miejscowości Banie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ale bania
Ale bania 18.11.2019, 18:12
Do bani w tych Baniach.
czarny
czarny 18.11.2019, 12:13
Aby nikogo nie urazić , zastanówcie się czy ten znak w tym miejscu służy mieszkańcom tej ulicy .. Weście swoich radnych i przejcie ulicami i na logikę zweryfikujcie zasadność i ilość postawionych znaków ! I nie tylko w Bani ...! Przykład - znak teren zabudowany a po nim ograniczenie prędkości dla samochodów ,, ciężarowych ,, do 40 / h i stawiany dalej z każdego wjazdu i wyjazdu do drogi głównej np. Gryfino ..Przecież z góry wiadomo , że jadąc za samochodem ciężarowym będą powstawać ,, korki ,, i gdzie tu logika ...???
czarny
czarny 18.11.2019, 12:17
Aby dokończyć moją myśl - albo 40 / godz. albo znak teren zabudowany !
i bardzo dobrze
i bardzo dobrze 18.11.2019, 09:25
Oj ruszyło niektórych ruszyło :))))))
Panowie kierowcy
Panowie kierowcy 18.11.2019, 09:21
Oczywiście możecie tak parkować trzeba tylko pojazd ogrodzić biało czerwoną taśmą i ho j z kapusiam mi.
Przecież to widać że to jest usługa mycia okien.
oho
oho 17.11.2019, 22:31
Dura lex, sed lex. pytanie tylko czy organizacja ruchu jest uzasadniona. Jeśli ktoś twierdzi że tak, to niech konsekwentnie egzekwuje.
znak jeszcze jeden
znak jeszcze jeden 17.11.2019, 21:08
Postawić po obu stronach zakaz parkowania z możliwością holowania i nikt nie stanie :-)
apel
apel 17.11.2019, 20:36
Ponawiam apel, gdzie jest, co robi i dlaczego wlepia mandaty policja.
Szybki lopez
Szybki lopez 17.11.2019, 18:48
To ja tam stałem wy tępe kap usie , żona mi podała obiad przez okno i odjechałem , nie czekałem dłużej niż minutę.
Wszystko szybko i super jak w magdo naldzie . polecam.
koyot
koyot 17.11.2019, 22:04
skończony idiota . byłeś tam 5min albo nie .A sranie w banie .Miej chłopie trochę honoru.postałeś auto troch dłużej.Weż to na klate i jest ok. A nie tłumacz się idiotycznie.
Szybki lopez
Szybki lopez 18.11.2019, 09:15
Stałem niecałą minutę i pocałujcie mnie w mój osr.... za. d
I nawet widziałem jak jakiś głąb jechał i robił zdjęcia a i jeszcze jedno kto chodzi pieszo to pewnie pijak.
zegar
zegar 18.11.2019, 09:25
Chyba jedną minetę.
Krzysiek
Krzysiek 17.11.2019, 19:59
To chyba jest Pan przezroczysty bo nikogo w tych autach nie było jak jechałem. A poza tym piszę się MC Donald's
32432
32432 17.11.2019, 18:39
Ten znak oznacza, że można za nim stanąć nie więcej jak minute....
Obcy
Obcy 17.11.2019, 14:53
W Baniach przydla by sie straz międzygminna moze to by oswoilo kierowcow ktorzy parkuja na zakazie wszedzie gdzie się da,a pozniej problemy z przejechaniem albo przejściem, a drugim czynnikiem lapanie huliganow co dewastuja co sie da i co maja pod ręką.
Knagulec
Knagulec 17.11.2019, 14:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bywalczyni
Bywalczyni 17.11.2019, 14:08
No tak- to już przesada, ale prawda jest taka, ze ten parking pust jest w poniedziałek rano jsk ludzie wyruszą do pracy , a tamten pojazd stał tam na pewno przez weekend a pani strzeliła fotkę bankowo po weekendzie. Co nie zmianie faktu , ze to jest przesada bo pieszy rozumiem miał przefrunąć nad pojazdem . Policja w baniach jest- tzn, teoretycznie. Praktycznie nie ma ich w zasadzie nigdy. Wiec później dzieje się tak , ze każdy robi co chce i jak chce. Tej miejscowości przydałaby się kontrola- nie tylko parkingu, ale również Kontrola tego czym ludzie palą w piecach bo smog jest tak gesty ze aż w oczy szczypie.
Zuzia
Zuzia 17.11.2019, 15:00
Fotka była robiona akurat wczoraj więc w weekend 😊 parking jest często pusty a te auta stoją tam ciągle.
Mieszkanka
Mieszkanka 17.11.2019, 14:55
Nie wazne kiedy zdjęcia byly zrobione, zakaz postoju jest i tyle w temacie.
Dyl
Dyl 17.11.2019, 13:47
To faktycznie są mistrzowie parkowania. Ale w Baniach pewnie nie mają Straży Miejskiej, ani posterunku Policji..
i co