Wiceburmistrz to osoba niekompetentna! – uważa sołtys

  • 17.11.2019, 17:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceburmistrz to osoba niekompetentna! – uważa sołtys
-Przepływu informacji nie ma żadnej. Jak się idzie czasami do pani wiceburmistrz, to słyszę tak: "Przepraszam, nie wiem. Ja się tym nie zajmuję". Jeżeli nie chcecie pracować, zwolnijcie się. Może ktoś przyjdzie bardziej kompetentny i zacznie z nami pracować? - tak na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach 7 listopada 2019 r. o wiceburmistrz Gabrieli Kotowicz mówiła sołtys sołectwa Kurzycko Izabela Kreft.

-"Przepraszam, nie wiem. Ja się tym nie zajmuję". I to nie jest pierwsza sprawa - słyszę od pani wiceburmistrz. A osoby, które naprawdę pracują i starają się tutaj coś zrobić, odsuwani są na bok albo zwalniani. Miałam niejedną taką sytuację, że przyszłam i nie mogłam załatwić sprawy, bo ten się z tym nie odzywa, ten tamtej nie lubi. Przepływu informacji nie ma żadnej. Dlaczego my jako sołtysi mamy cierpieć?! Nie możemy danej sprawy pchnąć dalej, bo bez przerwy czegoś brakuje albo – co sama widziałam - jedna pani drugiej pani pisze coś ołówkiem i kładzie jej kartkę, bo się z nią nie odzywa. To ja mam wpaść do gminy i zwołać wszystkich do jednego pokoju (bo nie będę biegała z góry na dół z pokoju do pokoju), bo są telefony i możemy się spotkać w jednym pomieszczeniu?! Ktoś ze mnie nie będzie wariata robił, bo ta pani mówi to, ta pani mówi coś innego, a się nie lubią i nikt do siebie się nie odzywa. Jeżeli nie chcecie pracować, zwolnijcie się. Może ktoś przyjdzie bardziej kompetentny i zacznie z nami pracować? -  mówiła na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach sołtys sołectwa Kurzycko Izabela Kreft.

-Jeżeli ja mam coś do załatwienia w gminie, to idę do pani sekretarz – poradziła radna Maria Skowrońska.

-Ale tu nie chodzi o panią sekretarz Teresę Hryniewicz. Ja się właśnie boję, że jak nam pani sekretarz zabraknie, to co za rozpierducha będzie się tutaj działa?! Jestem szczera i co mam w sercu, to mam na języku. Powiedziałam: płakałam raz – po dożynkach, po sołtysach, po niektórych radnych i pracownikach gminy. Więcej nie będę! Więcej naprawdę nie będę! Jeżeli ktoś będzie płakał, to już na pewno nie ja - zapowiedziała sołtys Kurzycka.

 

W sesji 07.11.2019 r. uczestniczyli m.in. burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa, sekretarz Teresa Hryniewicz i skarbnik Bożena Misiewicz. Zastępca burmistrza Gabriela Kotowicz nie była obecna podczas obrad.

 

Fragment sesji, na której została oceniona m.in. wiceburmistrz Gabriela Kotowicz, można obejrzeć od 3. godziny i 23. minuty obrad:

http://mieszkowice.tv-polska.eu/film/477155-sesja-nr-ix-2019-rady-miejskiej-w-mieszkowicach

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 22.11.2019, 14:19
Tak czytam te obleśne wpisy ja bym pierdyknął ten urząd Mieszkowicki. Niech Burmistrz sam sobie rządzi.
szczytobleśności
szczytobleśności 22.11.2019, 15:18
Najbardziej parszywy jest twój bo nie dość, że bierzesz publiczną kasę to jeszcze fochy stroisz.
a kysz!
a kysz! 21.11.2019, 23:02
G. Kotowiczbyla na" stolku" to nic nie potrafila załatwic, a i w Mieszkowicach widac nieogarnieta i niczego się nie nauczyła! Wygląda na to, że ona ma tylko jeden główny cel, powrocic na" cieply stolek #zaryzykuje i napisze ze każdy kto nie ma na oczach klapek widzi że to prawda. A miała już pani swoje 5 minut i narobiła wystarczająco bałaganu, pamięta pani czy przypominamy?
saper
saper 21.11.2019, 11:09
Panie burmistrzu! ten niewypał personalny trzeba wywieżć w bezpieczne miejsce!
tak uważam
tak uważam 21.11.2019, 09:06
Jeśli jest wyłudzenie zwolnienia to ZUS powinien to sprawdzić i wlepić surową karę.
L4
L4 21.11.2019, 00:26
Wielce niekompetetna od kiedy zaczy solidną pracę?
nedza
nedza 20.11.2019, 17:13
Czy to prawda że w Mieszkowicach ma powstać Muzeum Biedy? To ma być pierwsza tego typu placówka muzealna w Polsce a może i nawet w UE.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 20.11.2019, 17:31
TEN TEKST TO TEKST ROKU JA BYM DODAŁ DO TEGO MUZEUM KREDYTU HA HA AH AH PS pozdrawiam logicznych ludzi
TakiNikt
TakiNikt 20.11.2019, 14:12
Jaki pan taki kram..... Pan Burmistrz to chyba najlepiej opłacany "pracownik oczyszczania miasta" w Polsce. Nie potrafi zaprowadzić porządku i dyscypliny w urzędzie, nie potrafi zarządzać gminą. Kamienica na Słowackiego jest najlepszą wizytówką naszej "władzy" - syf i ruina.......
mieszkowiczakna
mieszkowiczakna 20.11.2019, 12:19
Jeśli chodzi o zastąpienie kimś z Gminy odchodzącą na emeryturę Dyrektorkę z MGOK w Mieszkowicach . To proszę Burmistrza nie róbmy takiego błędu bo pogrążymy go całkowicie . Czy nie możemy kulturalnie jak inne gminy rozpisać konkurs ? Nam mieszkańcom też się coś należy należy w dziedzinie kultury . Do tej pory MGOK jak działał to wszyscy wiemy - szału nie było . Jak mamy postawić tam znowu kogoś niekompetentnego to lepiej zamknijmy na 4 spusty i nie generujmy kosztów podatników ,albo lepiej oddajmy budynek strażakom.
może
może 20.11.2019, 17:35
tym budynkiem najlepeij by było żeby zarządzała młoda osoba która wie i potrafiłaby rozkręcic i ożywić te puste zaniedbane ściany i miejsce
pracuś spod kocyka
pracuś spod kocyka 20.11.2019, 18:34
Nikotański może tam do Was przyjść i nakopcić!
dziekan
dziekan 20.11.2019, 18:31
Zróbmy tam spelunę,niech patologia chla,szcza i sra w budynku przynajmniej wokół murów będzie czysto
klown
klown 20.11.2019, 18:28
Może stworzymy kabaret? Ale nie,kabaret to my mamy w urzędzie miejskim
mieszkowiczanka od urodzenia
mieszkowiczanka od urodzenia 20.11.2019, 12:11
Jeśli chodzi o pracowników Gminy Mieszkowice to najprzyjemniejsza jest w sekretariacie i tyle .
cieć
cieć 20.11.2019, 12:57
a powinna być przy drzwiach wejsciowych tam gdzie się się płaszcze i kapelusze wiesza
sluchacz
sluchacz 19.11.2019, 22:18
Ogolnie zle się dzieje w naszej Gminie .W naszym urzedzie co pokój to szefowa ,kazda ma swoje przepisy i od kazdej uzyskasz rozne informacje .W czasie pracy mozna ich zobaczyc na zakupach.Burmistrz sprzata albo cmentarz albo skwerki z Komunalka.Wiceburmistrz na zwolnieniu itd Osoba bardzo nie symtyczna ,potraktowala mnie jak bym z kosmosu przylecial.Nie zna naszej gminy ani ludzi.Moze zastapi dyr. domu kultury.bo niezle jej w cedyni szlo,grać to ona potrafi.A tak na marginesie Pani Teresa jest nie lubiana przez pracownikow bo za duzo wymaga na roznych sprawach sie zna i jest oblatana w przepisach i potrafi opierdzielic kiedy trzeba a jak wladzy nie ma w urzedzie to sie zle dzieje .Moze by zmienic ,wywieźć na taczce .Przeciez u nas nic normalnego sie nie dzieje w gminie ,dzieci z Mieszkowic jezdzily na dzien dziecka do Kurzycka .Trzeba przyznać ze mamy Preznie dzialajace Soltyski w w Kurzycku , Wierzchlasie itd.Cos zlego sie dzieje w naszej gminie i moze co niektorzy powinni uderzyć się w piersi.
tylko niech nie wraca
tylko niech nie wraca 20.11.2019, 00:42
W Cedyni jej szło fatalnie i dlatego jej już więcej nie wybraliśmy. Pomylić można się tylko raz!
kamienica
kamienica 19.11.2019, 21:49
Ani to ładne, ani mądre, ani grzeczne po ch... ci Andrzej taki urzędnik?
nieogarnięte plany burmistrza
nieogarnięte plany burmistrza 19.11.2019, 12:50
Za ok. miesiąc wiceburmistrz straci stanowisko i nie będzie wcale do śmiechu!
Sasin dawaj, dawaj...
Sasin dawaj, dawaj... 19.11.2019, 14:55
Seweryn ma alternatywę. Albo leci z PGE albo obsadzi stanowiska wicków PSimi.
WYBORCA
WYBORCA 19.11.2019, 11:12
Za tym wszystkim stoi jestem pewna p. Sekretarz. Nikt się nie powinien dziwić. Nie ciekawa opinia ze strony p. sołtys z Kurzycka o Pani v-ce Burmistrz.
tez wyborca
tez wyborca 19.11.2019, 22:52
Trzeba by sie przejsc na sesję lub obejrzec ją. Ja uwazam ze P. sekretarz nie ma tu nic wspolnego bo P .wiceburmistrz nie jest z Mieszkowic i wlazla na stolek po dlugiej nieobecnosci,a pprawda jest ze P sekretarz tu mieszkajaca od dziecka zna ludzi,zna okolice i zna sie na przepisach .Jest poprostu swoja i bardziej kompetentna.
Dana
Dana 19.11.2019, 23:01
To tylko nieudolna próba odwrócenia uwagi od pani wiceburmistrz. Ten czyta lub słucha ten rozumie o co chodzi i o kogo chodzi.
słowo harcerza
słowo harcerza 19.11.2019, 11:40
Za tym wszystkim stoi cierpienie wielu osób! To co na sesji to tylko wierzchołek góry lodowej!
3
3 19.11.2019, 10:37
Niektórzy wyglądają na kompetentnych, co najmniej po uniwersytecie III wieku.
Masz
Masz 19.11.2019, 09:37
W majtki popuszczały ze śmiechu chyba z własej nieudolnośći.Kto się śmieje ten się śmieje ostatni.
dobra rada
dobra rada 19.11.2019, 12:45
Gabrycha nie straszm,, nie strasz bo się ....
wilcze doły
wilcze doły 19.11.2019, 09:46
Wiadomo że mściwa, ale kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.
biurwa
biurwa 18.11.2019, 19:43
dzis w urzedzie miałysmy ubaw po pachy niektore z nas nawet w majtki popuszczały ze smiechu czytajac posty o naszej szefowej ch cha cha
tez wyborca
tez wyborca 19.11.2019, 23:02
Trzeba bylo sie wziać do pracy ,bo jaki pan taki kram.Bo niektore z was to albo gadka ,albo zakupy lub papierosek. Wam monitoring by sie przydal a nie obrabiac d..ę jak nie jednej szefowej to drugiej lub Burmistrzowi.Wiekszosc plotek wychodzi z Urzedu bo nie potraficie ugryzc sie w jezyk.Petentow tez obgadujecie ,a opieka to dopiero potrafi bo przeciez musza podyskutowac kto po zapomoge przyszedl.Moze zacznijcie pilnowac roboty i swoich czterech liter bo wasze stolki tez moga byc zadgrozone.
treska
treska 18.11.2019, 22:27
Większość z was jest bardziej totalnie beznadziejna. Na czele z waszym pryncypałem.
kogut
kogut 18.11.2019, 19:53
Tylko płakać ze macie taką beznadziejną szefową!
biurwa
biurwa 18.11.2019, 20:13
spoko patrzymy jej na rece kiedys popełni bład zycia
oj!
oj! 20.11.2019, 07:56
Patrzcie na swoje! Bo nie znacie dnia godziny i ukladow.W naszej gminie uklady są wszedzie ,nawet dzieci maja plecy u niektorych nauczycieli jak rodzic coś znaczy ,ale to inny temat.
pivonia
pivonia 18.11.2019, 15:47
Ta pani urzędnik to naprawdę ciężka kobieta.Nie chodzi o jej wagę ale o stan umysłu. Ciezko jej coś przetłumaczyć.
tak!
tak! 20.11.2019, 08:12
Na swojej pracy trzeba sie znac,A wiekszosć tych postów to chyba pracownicy gminy piszą! No i to jest sra...e we wlasne gniazdo ,jedna drugiej d...pę obrabia od pokoju do pokoju ale przeciez kolezanki no i dup...zy bo w oczy nie powiedzą
laluś
laluś 18.11.2019, 12:37
Ta lala dziś w pracy czy na zwolnieniu?
Piwko
Piwko 18.11.2019, 18:08
Od dawna Ona już lala nie jest. I ma dość winny wygląd. Tzn owocowy.
cedyniak
cedyniak 18.11.2019, 12:46
W Cedyni była znana że ciężko było ją zastać w Urzędzie. W Mieszkowicach też?
niekompetencja
niekompetencja 18.11.2019, 15:37
Na sesji jej oczywiście nie było!
wampir
wampir 18.11.2019, 09:27
to przykre słowa Pani v-ce ,czas się wziąć do roboty
Czas płynie najszybciej
Czas płynie najszybciej 18.11.2019, 00:58
Wszystko przemija. I nie nadużywaj.

Pozostałe