Wiktoria Wiergowska wicemistrzynią Polski

• 18.11.2019, 09:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W sobotę 16 listopada 2019 r. w Makowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate. UKS Karate Kyokushin Moryń reprezentowała Wiktoria Wiergowska,a UKS KK Shodan Chojna Daniel Gibowski. Wiktoria w drodze do finału pokonała zawodniczki z Radzymina, Rudy Śląskiej i Rzeszowa. W finale dopiero po dogrywce i bardzo wyrównanej walce uległa zawodniczce z Iławy.

Daniel tym razem bez medalu, poza podium, ale z bagażem doświadczenia. Naszymi reprezentantami opiekowali się trenerzy Tomasz Gibowski i Jacek Hadała.

Wyjazd na zawody sfinansowany został z dotacji z gmin Moryń i Chojna oraz środków własnych klubów.