Czy park miejski jest parkiem maszynowym?

  • 19.11.2019, 17:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy park miejski jest parkiem maszynowym?
Dlaczego po parku jeżdżą maszyny? Dlaczego wśród roślinności muszę oddychać spalinami? Dlaczego park miejski jest parkiem maszynowym? - pyta gryfinianin.

W parku nie widzieliśmy dziś (19 listopada 2019 r.) żadnych jeżdżących maszyn Jednak faktycznie maszyny w parku stoją.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PASS
PASS 21.11.2019, 22:56
JAKI GOSPODARZ---TAKIE PODEJSCIE DO ZABYTKOW I SZACUNEK I DBALOSC O MIESZKANCOW
Mieszaniec
Mieszaniec 19.11.2019, 21:53
Jest hala sportowa ale nie ma parkingu. Nikietynski z Milerem wytnom cześć parku i bedzie parking. Od i cała filozofia.
wytnom i nie bendzie
wytnom i nie bendzie 19.11.2019, 22:03
Niekietynski musi odejść!
Pikuś
Pikuś 19.11.2019, 20:53
A ja powiem po raz kolejny. Do kibla z taką radą. Burmistrz chodzi ucieszony po urzędzie nie wiadomo czy pijany czy naćpany. Cieszy się jak głupi do sera, a urzędasy dwa posrańce robią co chcą wg swojego planu demolki. Tragedia.
czarna d...:)
czarna d...:) 19.11.2019, 22:10
Kurna, ale w tym grajdole nawet kibla nie ma!

Pikuś Dzisiaj, 20:53 A ja powiem po raz kolejny. Do kibla z taką radą.
dobra rada
dobra rada 20.11.2019, 21:08
To sr aj w krzaki i po problemie.
gmina bez...
gmina bez... 19.11.2019, 20:14
Jak gdzieś nie ma gospodarza, to każdy robi jak mu wygodnie nie patrząc na mienie publiczne - bo uważa je za "niczyje"...
kpt Wagner
kpt Wagner 19.11.2019, 19:49
Dlaczego po parku jeżdżą maszyny? Dlaczego wśród roślinności muszę oddychać spalinami? Dlaczego park miejski jest parkiem maszynowym? - pyta gryfinianin.
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
nick
nick 19.11.2019, 20:26
Ty synu wyleniałego muła i bezzębnej kobyły,zrozumiałeś co napisałeś???Wątpię!
do debila
do debila 19.11.2019, 20:09
Debil
gmina bez....
gmina bez.... 19.11.2019, 20:15
Zrobi karierę w urzędzie gminy w tej kadencji...
kokosz
kokosz 19.11.2019, 19:26
Za Mieczysława wszystko stoi na głowie!
do dobrej rady i losu
do dobrej rady i losu 19.11.2019, 19:07
No proszę,ktoś zwraca uwagę,a ty się pultasz,bo ci przeszkadza,że ludzie pilnują ,patrzą wam na ręce? Robicie przymiarkę do dewastacji parku czy wycinki drzew ? Najpierw była rewitzlizacja,a teraz będzie demolka ?! A chamskie odzywki,to praktykuj sobie w domu jak ci żona pozwoli !
murarz winklowy
murarz winklowy 19.11.2019, 18:36
Oświadczam wszystkim, że ja nie bendem startował na Prezydenta.

zwyszkozaury z parku
zwyszkozaury z parku 19.11.2019, 18:27
Niketoński musi odejść
do debila co musi odejść
do debila co musi odejść 19.11.2019, 20:10
Następny debil
do debilowatego debila
do debilowatego debila 19.11.2019, 20:33
Sam jesteś debil debilu wyzywający innych debili od debili
..................
.................. 19.11.2019, 22:05
Stul ryj ty ch uju!!
kultura
kultura 19.11.2019, 22:11
ty tak sobie do Miecia gadaj....
dobra rada
dobra rada 19.11.2019, 17:30
Czytelniku pilnuj swojej baby a nie maszyn w parku
medici curate ipsum:)
medici curate ipsum:) 19.11.2019, 18:27
Burmistrzu - a ty SWOJEJ baby pilnujesz? To może zajmij się pilnowaniem mienia gminnego?
los
los 19.11.2019, 18:33
Zamknij mordę ty głupi ch uju bo już mamy dosyć jak wszędzie widzisz Burmistrza menelu.
do gł... ch... men...
do gł... ch... men... 19.11.2019, 20:18
Burmistrzu - nie wyzywaj od takich, którzy dla ciebie są nieosiągalnym poziomem...
I jeszcze wielką literą piszesz burmistrza - ciekawe......
zelota psychopata
zelota psychopata 19.11.2019, 18:38
maciuś wszędzie widzi burmistrza i proburmistrzowskie trolle
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 19.11.2019, 20:19
tomuś (małą literą) na trollowaniu spędził wiele lat - i jak widać to był pułap jego możliwości....
chyba...
chyba... 19.11.2019, 22:13
No za umiejętności, doświadczenie czy wykształcenie fuchy w gminie nie dostał - to za co innego?
Ile kursów i szkoleń na koszt podatników zaliczył przez te lata?
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 19.11.2019, 19:27
Trolle probumistrzowskie są nieliczne, w różnych instytucjach rozlokowane, ale niestety tu się gromadzą.

Pozostałe