Znak do Laguny do wymiany

  • 19.11.2019, 21:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znak do Laguny do wymiany
Ma tyle lat, co Centrum Wodne Laguna. Gdy tylko przyświeci słońce, to wyraźnie widać, jak jest zniszczony. Mowa tu o znaku informacyjnym kierującym do Laguny, znajdującym się na ulicy Łużyckiej w Gryfinie

Dobra reklama powinna być dobrej jakości.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fighter_bomber
fighter_bomber 21.11.2019, 18:19
Laguna... dla mnie obiekt nie warty uwagi, zaniedbany, drogi i generalnie do d..y! Pozatym zacznijcie liczyć czas pobyty na basenie w momencie wejścia na pływalnie a nie przed szatnią... licząc wejscie i wyjscie to około 30 min traci się na przebieraniu a nie korzystaniu z basen!
NN
NN 20.11.2019, 18:47
Mam grzybicę pochwy czy koleżanka , która się komie ze mną na basenie też może się zarazić.
Bardzo jej nie lubię.
Po prostu
Po prostu 23.11.2019, 01:54
To nie grzybica. To syf od twojego męża.
doktor
doktor 21.11.2019, 16:33
Tak możesz ją zarazić po warunkiem że najsrasz do basenu
NN
NN 22.11.2019, 02:45
Czy to prawda że im większa ku pa tym trudniej ją zatopić ?
Pindol
Pindol 20.11.2019, 23:55
NN dawaj namiary ***
Zamknąć w pis du tą śmier dzącą chlorem wylęgarnie gronkowca.
Zamknąć w pis du tą śmier dzącą chlorem wylęgarnie gronkowca. 20.11.2019, 18:44
Od kiedy powstała laguna wszystkie okoliczne ośrodki wypoczynkowe z najpiękniejszymi plażami poszły w zapomnienie ale nie dlatego , że ludzie nie chcą tam wypoczywać , a dlatego , że stoi za tym celowe działanie doprowadzenia do ruiny tych ośrodków wypoczynkowych na rzecz zwiększenia klienteli na basenie.
.
. J,,,ć Lagune
ha ha
ha ha 20.11.2019, 15:07
Jjaki znak?Knagulca znak! ***
Knagulec
Knagulec 20.11.2019, 23:56
ha ha twoj na pewno ***
Bahs
Bahs 20.11.2019, 07:57
Ale po co wymieniac znak jak ta Laguna nie dlugo upadnie kompletnie z chwila gdy w Szczecinie wybuduja Nowiutki Basen a budowa juz sie zaczela max 2-3 lata i pi Lagunie zostanie opuszczony budynek bo chyba ze gmina bedzie taka dobra ze bedzie popmowac tam nie tylko wode ale tez gruba kase bo do tej pory wiekszosc ludzi jest przyjezdna na Lagunie ze Szczecina Polic Goleniowa i osniennych miejscowoac a jak powstanie Fabryka Wody w Szczecinie to Laguna pada
znak
znak 20.11.2019, 06:00
Powiesić tam za jaja debila knagulca
gumowiec
gumowiec 20.11.2019, 15:07
Potwierdzam i popieram
Knagulec
Knagulec 20.11.2019, 08:29
znak ,ciebie chyby stary tulił i włazł do łózka co noc dlatego z ciebie taki dzban
do prymitywa
do prymitywa 20.11.2019, 10:13
zamknij ryja zomowcu!!
do prymitywa
do prymitywa 20.11.2019, 10:25
Zamknij ryja ty i kolba w jelito grube dzbnie
Knagulec
Knagulec 20.11.2019, 19:01
Japa gno już japa w kibel i po same bile
Knagulec
Knagulec 20.11.2019, 23:57
 jak juz cos i guma przez grzbiet
Narada siem nie odbyła bo młynarczyk zapomniał mapki
Narada siem nie odbyła bo młynarczyk zapomniał mapki 19.11.2019, 23:35
Na Lagunie przy udziale Srutututu odbędzie się narada w celu ustalenia czyja to kompetencja i czy to ani chybi GDDKiA ma im to ustawić. No i kto i po co ten znak postawił i czy to nie szkodzi gminie i Lagunie. Ten cios wymierzony w Seweryna 25 lat temu należy zlikwidować. Lagunę ukryć i sprzedać pustostan. Długoborski i Piłat zostawili im same kłopoty a oni bidule już szósty rok z nimi walczą.
spławik
spławik 19.11.2019, 23:06
Dużo do wymiany jest na samej Lagunie!
Znak do wymiamy...
Znak do wymiamy... 19.11.2019, 23:05
... tak samo jak Nihojanski
Mielizna w lagunie
Mielizna w lagunie 19.11.2019, 22:44
Nikotański musi spływać !
pogromca kurwiłbów
pogromca kurwiłbów 20.11.2019, 13:35
z nurtem
Junkie