Pokłócili się w autobusie, a pobili na przystanku. Karetka zabrała rannego

  • 21.11.2019, 19:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pokłócili się w autobusie, a pobili na przystanku. Karetka zabrała rannego Przystanek na ul. 11 Listopada w Gryfinie
Autobus nr 1 jechał ze Szczecina do Dolnej Odry. -Wsiadłem w Czepinie, a w autobusie kłóciło się dwóch gości. Jeden słuchał głośno muzyki ze smartfona. Drugi sączył piwo. Ten ostatni zwrócił uwagę słuchającemu głośno głośno muzyki, żeby ją ściszył. Zwrócenie uwagi nie spodobało się adwersarzowi. I tak zaczęła się ta kłótnia zakończona bójką - opowiada nam jeden z pasażerów.

Zwracający uwagę wysiadł na przystanku przy ul. Krasińskiego w Gryfinie.

-Nauczę cię rozumu! - burknął "muzyka" i wysiadł za nim.

Rozpoczęła się bójka. Jednak to "smakosz" okazał się silniejszy, a przede wszystkim sprawniejszy od "muzyka". Ten ostatni miał w efekcie porozbijaną głowę o przystanek.

Przyjechała policja i karetka pogotowia. Rannemu udzielono pomocy, obandażowano głowę i odwieziono prawdopodobnie do szpitala. "Smakosza" zabrała policja do radiowozu. 

Zdarzenie miało miejsce dziś 21 listopada 2019 r. ok. godz. 16.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 24.11.2019, 08:22
Osoba , której głowę rozbito o przystanek to KNAGULEC. Pewna informacja.
Oko
Oko 24.11.2019, 12:05
Powaznie cfeliku a mydlalem ze to ty muzyku
xxxx
xxxx 23.11.2019, 18:30
https://www.youtube.com/watch?…
***waj
***waj 23.11.2019, 17:49
O co chodzi z tym kangulcem i ajwajemajwajem? pod kazdym artykulem jaki czlowiek czyta, dwaj panowie - zapewne wzajemi adoratorzy, obdarowywują się komplementami :)
łowca dzbanów
łowca dzbanów 23.11.2019, 18:08
Od jutra będzie spokój na forum.Mamy przygotowane dwa kaftany i o 6 rano zabieramy te dziwadła do Gostynina tam ich miejsce wśród Trynkiewicza i spółki,zapewniam was że będą spacerować tam szeroko i cienko będą piszczeć
Knagulec
Knagulec 23.11.2019, 18:27
Ale ja już jestem w Gostyninie.Na zamkniętym oddziale.
Cuna
Cuna 23.11.2019, 20:28
Cienie cięciu zamknol bym razem ze ciepłym heniem cioto
Sadyba
Sadyba 22.11.2019, 22:56
Należałoby zamknąć już ten temat. Pan, od którego się wszystko zaczęło wyraźnie miał chęć narobić szumu wokół sprawy, która była wyjaśniona, ale widocznie on tego nie zrozumiał.
klucznik
klucznik 22.11.2019, 23:06
Zamknij się! To ja tu mówię co kiedy zamknąć!
gumak
gumak 23.11.2019, 10:45
klucznik,czy ja mam ci ***?
Knagulec
Knagulec 23.11.2019, 12:39
Gumak przyp..... mu gumą
zaba
zaba 22.11.2019, 22:28
Policja jak pokazuje zycie, przyjezdza, spisuje i odjezdza.W sytuacji gdy nie ma poszkodowanych i namacalnych dowodow nie podejmuje zadnych dzialan bo jak tlumaczy. ...nie moze. Dlatego dochodzi pozniej do tragedii, wynikajacych z pewnych wczesniejszych zaniechan.
pasażerka
pasażerka 22.11.2019, 22:18
Sama miałam ochotę mu przy... albo zadzwonić po Niebieskich, ale ten w okularach zwrócił mu uwagę.
toffi
toffi 22.11.2019, 22:07
Policjant powinien go przywołać do porządku używając TONFY, i w ten sposób sprowadzić gościa do parteru, a następnie skuć kajdankami..
główny satyryk miasta
główny satyryk miasta 22.11.2019, 17:01
Biedny ajwaj słuchał sobie muzyki na głos w autobusie https://www.youtube.com/watch?… Knagulec jadąc tym samym autobusem i spokojnie sącząc piwo z puszki burknął do ajwaja-Nauczę cię rozumu i [email protected]ł mu gumą.Tak się wywiązała bójka.Z tym że knagulec był lepszy bo miał ZOMOwską gumę w której operowaniu jest mistrzem okręgu i naebał ajwajowi.Teraz przez dłuższy czas na forum nie zobaczymy ajwaja bo leczy rany oraz knagulca bo siedzi w ciupie i go gumują gumą którą miał przy sobie.
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 17:25
Hmmmm
główny satyryk miasta & mieszczanie
główny satyryk miasta & mieszczanie 22.11.2019, 20:03
Tak jak wspomniałem jak sami widzicie knagulec nie może wydusić z siebie ani słowa oprócz Hmmmm.To jest efekt gumowania nad grzbietowo i pod grzbietowo ZOMOwską pałą.Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wyjścia z pierdla.
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 20:49
Mrucze hmmmm w podziekowaniu za wczorajszą kolbe w twoim wydaniu wpadnij znowu za tydzień znów zapodam pęto do obróbki cieplnej
główny satyryk miasta
główny satyryk miasta 22.11.2019, 21:10
Nie musisz dziękować.Kolby możesz nie oddawać.Grunt że pasowała do twojego otworu.Będziesz potrzebował więcej kolb to napisz.Mam znajomego rolnika który hoduje kukurydzę w kolbach tak że w każdej ilości mogę ci dostarczyć.Tylko nie przesadzaj z wsadzaniem bo zawór może ci się rozregulować a wtedy to będziesz miał problem chirurgiczny.
Knagulec
Knagulec 23.11.2019, 10:21
Satyryk to ze masz gwint zerwany przeze mnie po ostatnim spotkaniu dobrze wiesz wiec sie nie wybielisz
Szczyna
Szczyna 22.11.2019, 22:13
Oni wszyscy kozacy hehe, a jak przyjdzie sie napier...ć to drze jeden cymbał z drugim te szczerbate mordy Poooolliiiiccjjaa bijoooo.Leszcze.
3543423
3543423 22.11.2019, 16:23
cebulancia nie potrafi uszanować czyjegoś zdania i tego, ze może nie każdy ma ochotę słuchać chłamu jak ten wieśniak
wieśniak
wieśniak 23.11.2019, 10:48
Hamuj piętą ojciec.Jakiego chłamu?Disco Polo słuchałem.
czosnek
czosnek 22.11.2019, 22:08
Cebulak dostał za swoje.
56765
56765 22.11.2019, 16:21
Polskie cebulactewo robactwo brudactwo nie nauczy się żyć jak w normalnym cywilizowanym kraju, dzicz to mało powiedziane...
Sauron
Sauron 22.11.2019, 09:31
Pindol to juz po samej nazwie wiadomo ze pedal parowa tak jak i knagulec internetowa prostytutka
Pindol
Pindol 22.11.2019, 11:32
Sauronku ***iku malutki w trepie bujany dzbanie s s s ij wielkie p ę t o
Jesień średniowiecza
Jesień średniowiecza 22.11.2019, 12:06
Dawać go pod wieżowce ogarniemy dzbana
gumak
gumak 23.11.2019, 10:49
knagulca?
Pindol
Pindol 23.11.2019, 11:21
gumak Ciebie po same kule
Pindol
Pindol 22.11.2019, 11:43
Sauron to wiejski cfel
Wenera
Wenera 22.11.2019, 09:57
Sauron to dopiero ma róż je na be due psko już jego babcię młucił batalion czerwonoarmieńców więc dawanie du pa La ma zryte sauronisko w genach
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 11:34
Dobrze gadasz ziomuś dmuchali po same kule
oko proroka
oko proroka 22.11.2019, 03:30
Knagulec jedziesz na paradę Geyów ze swoją ciocia
ciocia
ciocia 22.11.2019, 08:47
Niketoński musi jechać z Knagulcem
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 11:47
Do ciebie dzbanie na Czechosłowackiej ostatnio widzialem cie w przychodni u urologa załuje ze ci kopa nie zap...
stetoskop
stetoskop 22.11.2019, 12:40
Słabo widzi, słabo słyszy a się wymądrza jakby był orzeł.
kita
kita 22.11.2019, 08:51
Do Ajwaja ?
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 07:14
Pewnie ze tak jade z twoją starą bedę ją kolysal i zapodawał całą drogę
,,,
,,, 22.11.2019, 07:15
Ciepłą parówe ?
Szef
Szef 22.11.2019, 01:24
Jeden był chyba w krawacie i wysiadł na kwadracie.
gumofilc
gumofilc 22.11.2019, 01:03
To walczy ten cieć knagulec z ajwajem.
Pindol
Pindol 22.11.2019, 03:17
gumofilc s s i j i m p ę t o w p a p u c h e j e b a n y c w e l u
zwała
zwała 21.11.2019, 23:24
Czyli z tego wynika że napastnikiem był ten z telefonem, ten co dostał bęcki.
palant
palant 21.11.2019, 22:52
Najlepiej jak ten od głośnej muzyki jeszcze nagrywał smartfonem tego gościa w okularach.
dostał z kujawiaka
dostał z kujawiaka 21.11.2019, 20:24
Ten w okulrach byl obewrotniejszy.
Tywa
Tywa 21.11.2019, 20:23
Sam dzban nie był w autobusie aby słucha głośno muzyki. Niech słuchawki sobie kupi!
35t453
35t453 22.11.2019, 16:24
to cebulacy robacy, tacy nie potrafią przystosować się do społeczeństwa, to gorzej jak karaluchy.
Tato
Tato 21.11.2019, 20:19
Knagulec Chcesz w ryj ??
guma zomowca
guma zomowca 22.11.2019, 01:04
A ode mnie chcesz?
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 07:17
Pewnie a później wykołysze ci starą
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 07:38
Inaczej wykolysze wam stare po kule
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 03:21
No wlasnie Tato ty c w e l u ?
Knagulec
Knagulec 21.11.2019, 20:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Do debila knagulca
Do debila knagulca 21.11.2019, 21:36
Analfabeto upośledzony
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 03:22
Do ciebie c w e l u s s i j p ę t o
Mama
Mama 21.11.2019, 20:42
Daj mu ***i to mocno
$$??
$$?? 21.11.2019, 22:03
Głupota ludzka jest jak Opaczność Boska-nieskończona
Twój Stary
Twój Stary 21.11.2019, 20:10
Zastosować urynoterpie dla obu panów !

Pozostałe