Gryfińscy policjanci: jechał po terenie zabudowanym 100 km/h

  • 22.11.2019, 19:00
  • KPP w Gryfinie
Gryfińscy policjanci: jechał po terenie zabudowanym 100 km/h
Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie kolejnej osobie zatrzymali prawo jazdy za tzw. "50''.

Sytuacja miała miejsce w dniu 18.11.2019 roku, kiedy to gryfińska drogówka patrolowała Gryfino oraz okoliczne miejscowości nieoznakowanym radiowozem. Około godziny 12:30 w miejscowości Pniewo, funkcjonariusze zauważyli pojazd marki Fiat, który to poruszał się z nadmierną prędkością. Okazało się, że kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Policja przypomina, że zgodnie z art 135 ust. 1 pkt. 1a lit. a Ustawy Prawo o Ruchu Drogowych, kierującemu zatrzymuję się prawo jazdy, dodatko nadkłada wysoki mandat oraz punkty karne. Nie inaczej było przy powyższej kontroli. Kierujący przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić pojazdów mechanicznych.

KPP w Gryfinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 24.11.2019, 13:27
Powinni też zatrzymywac prawo jazdy za jazde 20-30km/h bo coraz więcej takich na miescie i poza nim , również proponuję zabierać prawko tym na lewoskretach na mieście stają pod kątem 90 i blokują pół miasta zamiast stawać rownolegle max do linii osi jezdni wtedy nawet ciężarówka przejedzie
gryfiniak
gryfiniak 25.11.2019, 13:29
Masz na mysli ul. PIastów?
Gryfinianka
Gryfinianka 25.11.2019, 15:33
Na Piastów leży ciągłe *** *** zwyrol i złodziej Gryfiński kradnie ch...e i *** chowa
WT
WT 23.11.2019, 22:43
Sytuacja taka jaka jest na drogach sama się nie poprawi. Cały czas nie ma mądrego żeby to uzdrowić a wystarczy popatrzeć jak to zrobili inni iw prosty sposób skopiować.
kierow
kierow 23.11.2019, 21:58
Niestety ale to nie jest jednostkowy przypadek.Wiem, że nie da się" stać tam cały czas" ale dlaczego policja nie patroluje tego terenu prewencyjnie częściej, wiedząc, że jest to" miejsce bardzo zagrożone"?? Gdyby wiadomo było, że na danym odcinku bardzo często pojawia się radiowóz/ nieważne czy oznakowany czy nie/ to prawdopodobnie" uspokoiło by to rajdowe zapędy " wielu.Wyprzedzanie na trzeciego, na podwójnej ciągłej, prędkość po 100h/km. To jest codzienność na tym odcinku drogi!! Nie trzeba filozofa, żeby wiedzieć, że takie" rzeczy" prowadzą do nieszczęścia więc może by tak zwiększona częstotliwość patroli na danym odcinku??
proste
proste 23.11.2019, 23:36
"stać tam cały czas" - w XXI wieku i cywilizacji w miarę rozwiniętej od tego jest monitoring albo radary stacjonarne...
I nie trzeba angażować "stójkowych" jak w XIX wieku....
taki przykład
taki przykład 23.11.2019, 20:04
Niestety często Polak to burak, bo tylko w pysku mocny a w podstawowych sprawach to ciemnogrod. Wczoraj w TV pokazali jak w Brukseli pisowski burakoposel, kopniakami probowal drzwi tarasu otworzyc. To dopiero kultura matolow reprezentujacych wlasny kraj.
Ssak
Ssak 23.11.2019, 11:47
knagulec a do buzi chcesz
Knagulec
Knagulec 23.11.2019, 12:38
Ssak wczoraj brałeś w papuche dzis tez chcesz
m
m 23.11.2019, 15:26
Czytam te twoje wypociny knagulcu jesteś strasznie prymitywny człowiek ! Zasób słów na etapie przedszkola ! Widać typowe upośledzenie !!!!!
Myślę że zostałeś spłodzony w patologicznej rodziinie !

,,,,,,,
,,,,,,, 23.11.2019, 15:46
m ss iii jjj p r ę t a
pleban
pleban 23.11.2019, 13:18
Synu przecież wczoraj to ty klolbe gryzles
Oko węża się rozpręża
Oko węża się rozpręża 25.11.2019, 15:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Będzie jechał 200 km/h
Będzie jechał 200 km/h 22.11.2019, 22:35
Niekochanski jak bedzie odjezdzal,
bo odejsc coś nie chce, a wiadomo że musi ;)
Kibol
Kibol 23.11.2019, 08:36
Milerdojny musi od jechać jak najszybciej bo Gryfino straci bardzo dużo.
To
To 26.11.2019, 21:43
Milerdojny musi odejść zgumowany
Taka
Taka 24.11.2019, 08:35
Milerdojny niech odjedzie z Gryfina dozwoloną prędkością i nie wraca ⛷⛷⛷
Knagulec
Knagulec 22.11.2019, 22:39
Niech jedzie szybko bo gorące pęto jest do obrobienia
Kozik
Kozik 22.11.2019, 22:11
Auto pełne gratów się robi, bo prawo jest kretyńskie. Nie można rozebrać auta na części i wyrejestrować. Złomowiska, które mają prawo wystawić kwit się wycwaniły. Żądają teraz pieniędzy za przyjazd po auto. Trzeba zapłacić 200 zł za to, że zabiorą auto spod domu. To ludzie topią auta, zgłaszają kradzież albo sprzedają na fikcyjnych obcokrajowców.
Kasacja
Kasacja 23.11.2019, 10:12
Mozna ja ogarniam takie tematy wiecej info priv
Kierowca
Kierowca 22.11.2019, 20:16
Zatrzymanie prawa jazdy nie jest równoznaczne z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Kolega
Kolega 22.11.2019, 21:30
Od chwili zatrzymania przez policję masz 24 godziny możliwości jazdy na pokwitowaniu od policji. Po tym czasie nie możesz, prowadzić pojazdu, pierwsza kontrola po zatrzymaniu prawa jazdy i o kolejne 3 miesiące masz przedłużone zatrzymanie dokumentu
TW
TW 22.11.2019, 23:42
A policjanci tak mogą?
Twój Stary
Twój Stary 22.11.2019, 19:43
Proponuje w ramach nauczki urynoterpie
NW
NW 22.11.2019, 19:15
Przecież tam jest fotoradar!
Foto-Radarek
Foto-Radarek 22.11.2019, 19:27
Ostatnio nie działał, wczoraj działał.
gra świateł
gra świateł 22.11.2019, 19:33
Jak swiatla na Górnym Tarasie.

Pozostałe