W bocznej uliczce stali i prawko mu zabrali. Jechał ponad 100 km/h

  • 25.11.2019, 15:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W bocznej uliczce stali i prawko mu zabrali. Jechał ponad 100 km/h
Dzisiaj w poniedziałek 25 listopada 2019 r. zaobserwowaliśmy taką sytuację z udziałem nieoznakowanego radiowozu z funkcjonariuszami z Gryfina. Volkswagen bardzo szybko przemieszczał się po terenie zabudowanym. Szarżując i łamiąc przepisy, naraził na niebezpieczeństwo innych kierowców. Szybko spacyfikował go nieoznakowany radiowóz. Kierowca pozbył się czasowo prawa jazdy i dostał mandat 500 zł.

Na obszarze zabudowanym obowiązuje prędkość do 50 km/h. Kierowca jechał 108 km/h. Zgodnie z art 135 ust. 1 pkt. 1a lit. a Ustawy Prawo o Ruchu Drogowych, kierującemu zatrzymano prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Został również ukarany 500 złotowym mandatem karnym. Kierowca dostał też 10 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło dziś na drodze W121 w Baniach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

-
- 26.11.2019, 09:15
Co myśli kierowca, który przez miasto pędzie ponad 100 km/h - czy zdaje sobie sprawę, że droga hamowania już przy 50 km/h wynosi ok. 40 metrów, o ile ma dobre auto? Przecież pies albo dziecko, które wybiegnie na drogę spowoduje tragedię, a potem będzie płacz w sądzie, że przecież nie chciał....
Bo z okna wypadniesz
Bo z okna wypadniesz 26.11.2019, 22:07
Będę udawał że płacze , a co to za rodzice co ich dzieci biegają po drodze.
Rajdowiec
Rajdowiec 26.11.2019, 00:59
To jakaś bzdura ! Fakt gonili mnie przez jakiś czas ale nawiałem, spanikowali na zakręcie koło przedszkola tam ich odstawiłem.
policmajster
policmajster 26.11.2019, 07:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

bruk
bruk 25.11.2019, 22:21
To nie Ten co rozwala samochody w Baniach? Dobrze ustawiony?
Rajdowiec
Rajdowiec 26.11.2019, 01:00
Tak to ja ,a co masz do kierowców brukarzu ?
Ona
Ona 25.11.2019, 19:35
Jestem ciekawa kto wymyśla te idiotyczne tytuły
Knagulec
Knagulec 25.11.2019, 19:30
Gumak miał pindola doszli i przegumowali gumaka
łowca baniaków
łowca baniaków 25.11.2019, 16:23
Dobrze baniakowi,stop piratom drogowym
MO
MO 25.11.2019, 16:13
To (...) na dzikiej świni pędził
Knagulec
Knagulec 25.11.2019, 20:07
gumiak pedził na rowerze bez siodełka nagle zahamował i dupsko pękło
jego wina
jego wina 25.11.2019, 16:54
Po co podnosił podatki!
Blondyna
Blondyna 25.11.2019, 19:28
Milerdojny musi odejść po badaniach .
mandat za mandat
mandat za mandat 25.11.2019, 18:15
Musi odejść tak jak Niketoński!
szok i niedowierzanie
szok i niedowierzanie 25.11.2019, 15:52
Do czego to doszło: teraz będzie musiał mieć osobistego kierowcę, który odwozić go będzie do urzędu!
szrot
szrot 25.11.2019, 15:50
Grzał bo tyle mu fabryka dała!
wykrywacz baranów
wykrywacz baranów 25.11.2019, 15:47
Czy ten kierowca miał Arek na imię?
śpiewak
śpiewak 25.11.2019, 15:40
Jadą, jadą chłopcy,
Chłopcy radarowcy,
Niebieska czapeczka
Przy boku pałeczka.

Życie takie zna przypadki:
Jadą sobie za rogatki
Staną sobie gdzieś w szuwarach,
W płocie dziura, jakaś szpara.

Licznik już notuje,
Wszystko rejestruje,
Szybkie przekroczenia,
Czeka na jelenia.

Jechał sobie raz księgowy
Robotnikom wiózł wypłatę,
Chociaż w pracy był wzorowy,
Też przekroczył małym fiatem,

Już go mają chłopcy,
Chłopcy radarowcy
Więc zapłacił trzysta,
Bo to był artysta.

Pozostałe