W nocy pukał do mieszkania. Gdy mu otworzyła, zaatakował ją nożem

  • 26.11.2019, 01:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W nocy pukał do mieszkania. Gdy mu otworzyła, zaatakował ją nożem
Po ranną przyjechało pogotowiem ratunkowe. -Wezwanie dotyczyło kobiety, która twierdziła, że została zaatakowana nożem. Pacjentka w wieku ok. 70 lat z raną ciętą łopatki została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala - informuje Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

O ataku nożownika doszło w niedzielę w nocy 24 listopada 2019 r. w jednej z miejscowości gminy Gryfino. Informowaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34593,rzucil-sie-z-nozem-na-kobiete

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sepia
sepia 26.11.2019, 20:38
Akurat jestem katolikiem ale patrze na to kto człowiek i czym się kieruje a nie gdzie pracuje jakie obejmuje stanowisko czy jaki ma kolor skóry czy nosi mundur czy nie tym bardziej w tych czasach i komunistycznym miesćie gdzie dla niektórych prawo Nie działa a wrecz nieistnieje a papapiery idą pod dywan takie zaczarowana gmina gdzie niektórzy mogą wszystko niektórzy nie
szklarz
szklarz 26.11.2019, 18:31
Tak pukał aż szyby powybijał.
zegar z kukułką
zegar z kukułką 26.11.2019, 13:22
A co robiła policja jak dostała pierwsze zgłoszenie?
Myszka
Myszka 26.11.2019, 09:46
W jakim stanie jest ta kobieta?
Przyszłość
Przyszłość 26.11.2019, 09:32
Zobaczymy co będzie podwyżkach w nowym roku, ile osób przejdzie na upragnioną emeryturę, ile wakatów powstanie, a chętnych nie będzie bo praca niewdzięczna, niebezpieczna i trudna...Po prostu będzie trzeba ppdpisywać umowy z firmami ochroniarskimi, które przyjadą w razie wezwania...
Kto nie chce pracowac, niech też nie je
Kto nie chce pracowac, niech też nie je 26.11.2019, 10:27
Firmy ochroniarskie mają ustalone limity czasowe na przyjazd, bo otrzymują się z tego, co wypracują, a nie z namsięnależy.
@
@ 26.11.2019, 09:17
A po co otwierać takim?
zbulwersowana
zbulwersowana 26.11.2019, 09:01
Brakuje informacji ile miał promili alkoholu we krwi!
zelota
zelota 26.11.2019, 08:08
Niepieściński musi odejść w dzień i bez noża!
Knagulec
Knagulec 26.11.2019, 07:47
Co za śmieć jeden tylko przegumować
zły
zły 26.11.2019, 13:08
(...)
Uzywaj cenzuralnych słów.
administartor
...............................
............................... 26.11.2019, 10:56
Ile razy mam ci powtarzać.Masz używać nicka KOLBA!!!! Ponieważ jesteś kolba.
Knagulec
Knagulec 26.11.2019, 18:10
..... kolby miales wczoraj non stop
Knagulec
Knagulec 26.11.2019, 12:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ss
Ss 26.11.2019, 06:56
Chyba trzeba kupić coś skutecznego do samoobrony. Robi się niebezpieczne w Gryfinie.
Gumowiec
Gumowiec 26.11.2019, 05:57
Przegumować dziada!
Knagulec
Knagulec 26.11.2019, 12:03
Tobie zabrać gumę i ciebie przegumować

Pozostałe