Robią nie tylko drogę, ale i chodniki

  • 26.11.2019, 13:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Robią nie tylko drogę, ale i chodniki
Trwają prace na drodze wojewódzkiej nr 120 pomiędzy Gardnem a Starym Czarnowem. Przebudowywany jest teraz odcinek Kartno - Glinna. Szczególnie w tej ostatniej miejscowości kierowcy muszą uważać, ponieważ trwają tam intensywne prace. Samochody mogą stać dłużej na światłach.

-My jako gmina dołożylismy się do inwestycji. Z budżetu gminy daliśmy 100 tys. zł na chodniki - mówi nam Marzena Grzywińska, wójt gminy Stare Czarnowo. 

Cała inwestycja kosztować będzie ok 800 tys. zł. Prace mają być zakończone, zgodnie z harmonogramem,  jeszcze przed świętami.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pesymista
pesymista 26.11.2019, 18:48
Jak obserwuję tempo to do grudnia nie zdążą zrobić do Kartna włącznie
kocyk
kocyk 27.11.2019, 08:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

józek
józek 26.11.2019, 18:42
Kartno też będą robić? czy tylko Glinna?
prol
prol 27.11.2019, 19:20
Kartmo będzie miało obwodnicę.
Jacek
Jacek 26.11.2019, 18:31
Bardzo operatywna wójt i rada.
Zawiedziony
Zawiedziony 11.12.2019, 11:58
Operatywna tylko jakim kosztem. Tam gdzie przestał liczyć się człowiek a na pierwszym miejscu jest pęd do zrealizowania inwestycji to już dobrze nie jest. Ludzie uciekają z urzędu bo nie wytrzymują tego pędu i braku szacunku. O ile mi wiadomo to kolejny bardzo dobry urzędnik odchodzi, a nie wykluczone że ostatni. Ludzie mają dość i szukają normalności.
śmiechu warte
śmiechu warte 11.12.2019, 22:15
Aż cały jeden? Exodus. Urzędowi grozi paraliż :)
Zawiedziony
Zawiedziony 12.12.2019, 09:15
Ciekawe z czego tu się śmiać. Jak się nie szanuje ludzi to odchodzą i nie jeden tylko policz tych, którzy wcześniej odeszli, a będą następni. Ciekawe czy będziesz się śmiała.
Zawiedziony
Zawiedziony 12.12.2019, 00:35
A ilu wcześniej odeszło? Doświadczeni pracownicy urzędu, a będą następni. Nie kpij sobie, bo to wcale nie do śmiechu. Tylko ignorant, który nie liczy się z ludź⁹mi może sobie tak żartować.
śmiechu warte
śmiechu warte 12.12.2019, 20:19
Tylko ignorant nie zauważy, że kpię z niskiego lotu komentarzy :)
Wars
Wars 27.11.2019, 06:51
To nie jest inwestycja gminy.
proste zasady myślenia
proste zasady myślenia 27.11.2019, 07:36
Skoro Rada dała 100 tys. to częściowo jest to inwestycja gminy! Chyba logiczne!
z   Glinnej
z Glinnej 26.11.2019, 15:11
Brawo Pani Wójt - w naszej Gminie Stare Czarnowo robi się " Na Bogato " gratulacje P. Wójt. To jest Kobieta na medal !!!
Wars
Wars 27.11.2019, 06:52
To nie jest inwestycja gminy.
na plus
na plus 27.11.2019, 08:09
100 tysiaków więc jednak. Poza tym trzeba było się nachodzić aby inwestycja w ogóle została przeprowadzona.
gumowiec
gumowiec 26.11.2019, 14:53
A jak tam nasze ciocie *** i ***
Knagulec
Knagulec 26.11.2019, 18:05
Gumowiec Knagulcowi i Ajwajowi co najwyzej mozesz op....ć ciepłe pęto
norbit
norbit 26.11.2019, 14:45
To się chwali a Miler ucz się!
Bingo
Bingo 26.11.2019, 21:29
On nie nauczy się! Tak jest tępy
***
*** 27.11.2019, 08:10
Teraz będzie miał czas na naukę.
chodnik
chodnik 26.11.2019, 14:07
Można? Można! A wodolej Niekochański musi odejść!
Tak
Tak 26.11.2019, 21:32
Dajecie spokój Nikotynie pognać Milrdojnego to jest zakała.
mieszkaniec
mieszkaniec 26.11.2019, 13:55
Już jakiś czas to robią.

Pozostałe