Włamali się w nocy do sklepu. Kradli dwa rodzaje produktów

  • 27.11.2019, 13:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamali się w nocy do sklepu. Kradli dwa rodzaje produktów
Weszli od strony od zaplecza. Sprawcy wykuli dziurę w ścianie i to przez nią weszli do wnętrza sklepu Dino.

Złodzieje ukradli różnych marek papierosy oraz alkohol. Do włamania z kradzieżą doszło w poniedziałek 25 listopada 2019 r. w Baniach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

efekt wolnych neidziel
efekt wolnych neidziel 02.12.2019, 00:21
Niedziela to najlepszy czas na kradzieży. Tyle czasu sklepy stoją "wolne".
luiz
luiz 28.11.2019, 10:55
To na 100% Knagulec występujący ostatnio pod nową ksywą KOLBA
czapa
czapa 28.11.2019, 10:41
Podobno już policja na tropie. Miejscowa żuleria trzęsie portkami.
ciekawy układ dziur
ciekawy układ dziur 27.11.2019, 22:58
wygląda na to że te ściany są przygotowywane już w trakcie budowy sklepu, w pewnym miejscu nie dać kleju na jednym z bloczków wystarczy. Czy to nie budowała jedna i ta sama ekipa tych sklepów? rozwiązanie sprawy powinno być niedalekie.
hmm
hmm 27.11.2019, 23:03
CZyli murarz był w zmowie?
Spoc
Spoc 27.11.2019, 18:15
Knogulec wybił dziurę głową
podejrzewam
podejrzewam 27.11.2019, 23:04
Potknął się. A potem to już pewno po prostu skorzystał z okazji!
Knagulec
Knagulec 27.11.2019, 18:00
To kurwiłeb gumowiec ukradł kolbe i do du py schował
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.11.2019, 17:07
zapewne kradli z głodu ha ha ah jak za komuny krzyczeli pracy i chleba a okradali monopolowe i kioski ruchu z fajkami ha ha ah
Knagulec
Knagulec 27.11.2019, 16:14
Doszli dzbanów gumowca,gumaka i gumiaka i przegumowali
V1
V1 27.11.2019, 15:18
Prują wszystkie Dino bo nikt tego nie ochrania
W gardnie też po otwarciu dziurę wywalili
moryniak
moryniak 27.11.2019, 15:28
U nas w Moryniu też wybili dziurę w ścianie.
dzióra
dzióra 27.11.2019, 15:30
Szkoda że ci we łbie nie wybili
hmm...
hmm... 27.11.2019, 15:32
Sugerujecie że to ochroniarze próbują wymusić ochronę?
dzbany
dzbany 27.11.2019, 14:53
A to nie czasami gang Olsena z Morynia?
gumowiec
gumowiec 27.11.2019, 15:11
Ja stawiałbym na gryfińskie dzbany ajwaja i Knagulca
wkur wiaj mnie dalej
wkur wiaj mnie dalej 27.11.2019, 17:10
ja tam stawiam na krakowiaków w przerwie w aptece wskoczyli na goscinne wystepy i uktadli gorzałe i papierosy bo tego nie maja w specyfikacji w krs -e ha aha h
Knagulec
Knagulec 27.11.2019, 14:45
Dojść te łajzy i przegumować
muszą siedzieć
muszą siedzieć 27.11.2019, 14:42
To musiały być te dwa grzbiety - Nikotyński i Alkoholiński !!!
znafca
znafca 27.11.2019, 13:51
Przeważnie kradną alkohol i papierosy co też świadczy jakiego rodzaju "klient" to jest.

Pozostałe