Sawaryn zamiast na sesję, to poszedł na urlop. Informacje o CBA blokują radni burmistrza

  • 28.11.2019, 10:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sawaryn zamiast na sesję, to poszedł na urlop. Informacje o CBA blokują radni burmistrza
-Burmistrz uciekł, bo pewno boi się trudnych pytań. Uciekł przed odpowiedzialnością, a budżet trzeba przygotować - ocenił Marek Sanecki dzisiejszą nieobecność na sesji burmistrza Mieczysława Sawaryna. Dziś jest sesja Rady Miejskiej w Gryfinie, a sekretarz Ewa Sznajder dała urlop bumistrzowi. Marek Sanecki chciał aby pod obrady sesji wprowadzić punkt "Informacja burmistrza na temat kontroli CBA w gminie Gryfino".

Taki punkt w sesji blokowali ludzie burmistrza M. Pazik., M. Para, R. Adamiak, W. Sobczak, Z. Trzepcz, T.Namieciński, Z. Kozakiewicz i P. Zwoliński. Dokładnie kto jak głosował, mamy na obrazku w fotogalerii.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (144)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niecierpliwy petent
niecierpliwy petent 05.12.2019, 03:11
Kiedy burmistrz wróci z tego urlopu?
skandal
skandal 04.12.2019, 10:48
Po tym właśnie poznać lenia że zamiast do roboty to na wolne.
wniosek fomalny
wniosek fomalny 03.12.2019, 17:32
Do pseudonimu LEŃ trzeba jeszcze dopisać TCHÓRZ!
musli
musli 03.12.2019, 20:19
Dokładnie tak!
Dyl
Dyl 01.12.2019, 17:22
Super zdjęcie burmistrza, dla osoby interesującej się komunikacją niewerbalną.
https://www.youtube.com/watch?…
przede wszystkim
przede wszystkim 02.12.2019, 00:05
Myślę że nie przychodząc na sesję zakomunikował gdzie ma radnych!
88
88 01.12.2019, 16:38
Patrzę na to zdjęcie burmistrza i myślę, że nie chciałbym w tym momencie wejść mu w drogę. Super fotka dla pewnego kręgu ludzi.
Tak z czystej sympatii dla mojego dawnego ,młodszego kolegi z podwórka. Mieciu, musisz nad sobą panować. Ta Twoja fotka, dla posiadającego podstawową wiedzę z komunikacji niewerbalnej jest pewnym sensie jak wariograf. Warto kliknąć na linka poniżej.
https://www.youtube.com/watch?…
farmazon
farmazon 01.12.2019, 15:16
Bezczelność burmistrza nie zna granic. Wie, że jest zaplanowana sesja, podrzuca swoje uchwały i jeszcze obiecał dyskusję o budżecie a ucieka na urlop.
baza
baza 30.11.2019, 12:57
I panie Sawaryn skończyło się rumakowanie!
tik
tik 30.11.2019, 12:05
Sawaryn przeniósł walki frakcyjne w PiS do samorzadu. Uważam to za skandal!
szok
szok 30.11.2019, 09:42
Najpierw Banaś teraz Sawaryn
ja
ja 30.11.2019, 09:04
taka totalna akcja admina & ska na Sawaryna i jeszcze nie w kiciu????panowie toć to totalna ale porażka
jestem za PO
jestem za PO 29.11.2019, 21:24
to wszystko przez PiS
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 01.12.2019, 10:35
JE BAĆ PO PEJSATYCH OSZOŁOMÓW JESTEM ZA PIS PEJSY I SAMOGWAŁT HA HA AH A
buziaczki
buziaczki 29.11.2019, 21:18
kocham sawaryna \\ Nikityński musi odejść kochani
do Artura
do Artura 29.11.2019, 21:26
Ogarnij się trollu z Czechosłowackiej!!!
wy nasze słodziaki
wy nasze słodziaki 29.11.2019, 14:10
radni nasze słodziaki ha ha ah https://youtu.be/4mA4GrL-yYA
obserwator
obserwator 29.11.2019, 11:17
Pan burmistrz nie pierwszy raz drwi sobie z Rady. Radni klepnęli mu zwyżkę podatków i już pokazuje swoją arogancję. Trzeba być naprawdę bezczelnym by wrzucać uchwały na Radę, a potem nie przyjść na sesję. Ale to w wypadku pana Sawaryna nic nowego.
proste
proste 29.11.2019, 15:19
Z prawidłowego obserwowania wyciągasz złe wnioski - nie pytaj o charakter Sawaryna - tylko trzeba być ograniczonym radnym wierząc, że się zachowa inaczej.

Trudno, żeby Sawaryn zachowywał się inaczej niż zwykle SKORO NIKT OD NIEGO TEGO NIE WYMAGA!!!
komu ty oczy mydlisz ten zydowski kabaret to teatr dla idiotów takich…
komu ty oczy mydlisz ten zydowski kabaret to teatr dla idiotów takich jak ty 29.11.2019, 14:02
CO RADNYM JU DEK OBIECAŁ mnietek jedno co by mógł przyklepać to raczkę z ju dkiem ha ha ah
TO NIE MNIETEK POPARŁ PODATKI TYLKO RADNI PYTANIE BRZMI ZA CO I ZA ILE…
TO NIE MNIETEK POPARŁ PODATKI TYLKO RADNI PYTANIE BRZMI ZA CO I ZA ILE HA HA AH 29.11.2019, 13:59
obserwator mu klepnęli ha ha ah MAM MAM KLEPNĘLI AH AHA AH ONI ZYJĄ Z NASZYCH PODATKÓW HA HA AH KTÓRYCH SAMI NIE PŁACA HA HA AH BO SIĘ POZWALNIALI AH AH AH
Zdumiony
Zdumiony 29.11.2019, 11:05
Sawaryn zamiast na sesję, to poszedł na urlop. Informacje o CBA blokują radni burmistrza

Panie redaktorze ja słuchałem tej sesji Pan tam był. Nie rozumiem Pana
artykułu. Na pytanie Pana radnego Saneckiego udziona była odpowiedź z tego co pamietam dwa razy. O co Panu chodzi? Co Pan chce tym osiągnąć ?. Żadnego CBA w urzędzie nie było.
Myślę że CBA powinna się udać ale pod inny adres...........??
niezmanipulowany
niezmanipulowany 29.11.2019, 11:12
Paewł, że nie rozumiesz, to chyba nikogo zorientowanego w temacie nie dziwi. Wsłuchaj się w swoje słowa i przejęzyczenie też. Ale możesz też grać nadal głupka. Do wyboru!
pracuś
pracuś 29.11.2019, 11:34
Nikitiński do roboty!
DOŚC SR ANIA BEZ NAS HA HA AH
DOŚC SR ANIA BEZ NAS HA HA AH 29.11.2019, 10:37
UWOLNIĆ KIBLE W URZEDZIE DLA PETENTÓW ZA TAKIE PODATKI CHCE NAS RAC W URZEDZIE TAM GDZIE MNIETEK CHODZI PIECHOTA BO NASRAM WAM NA KORYTARZU AH AH AH
łowca ciot
łowca ciot 29.11.2019, 11:20
Ajwaj ty cymbałku K nagulcowi w jape nas raj cioto
jANINA kUPAGÓWNA
jANINA kUPAGÓWNA 29.11.2019, 11:22
Knagulec i AJWAJ-W KUPIE SIŁA HA HA HA
postulat
postulat 29.11.2019, 10:45
Uwolnić portal od proburmistrzowskich trolli!
Smutne
Smutne 29.11.2019, 10:30
Usiłuje dostać się do Jacka Sasina i czeka w kolejce. Nie jest z PiS i jego byt w PGE się kończy. Kolej na złotych chłopaków z PiS takich jak Muchy. On się już nadoił. Dojna zmiana czyli rotacja. No poza tym Srutututu jest po 60. Zbliża się do siedemdziesiątki. Niby przy Jarku młodszy ale Jaro odsyła tych niezdecydowanych i niepewnych na aut. Pawłowicz mówiła, że praca tylko do sześćdziesiątki i emerytura wuja.
Jddj
Jddj 29.11.2019, 09:41
To nawet PiS jest za brakiem jawności w działaniach urzędu. Odtajnić co robi CBA w urzędzie natychmiast!
KOSZERNE KORYTO
KOSZERNE KORYTO 29.11.2019, 07:36
https://youtu.be/EB8Q_fPYNH0 HA HA AH
ciekawe...
ciekawe... 29.11.2019, 07:13
Ciekawe, czy CBA sprawdziło przejrzystość decyzji przetargowych - kiedy gmina decydowała o odwołaniu przetargu a kiedy dokładała czasem prawie drugie tyle ile miała w kosztorysie...

Swoją drogą, przedsiębiorcy budowlani widząc kosztorys nierealny pewnie rezygnowali ze startu. Jakby wiedzieli, że suma będzie większa - pewnie startowało by więcej.

Przygotowanie dokumentacji do przetargu to duża i droga robota - to nie jest kwestia napisania podania...

Pozostałe