Starosta uderzył w Sawaryna i jego główną inwestycję - halę sportową

  • 28.11.2019, 16:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Starosta uderzył w Sawaryna i jego główną inwestycję - halę sportową starosta Wojciech Konarski
Starostwo Powiatowe w Gryfinie w Wieloletnim Planie Finansowym miało wpisane ćwierć miliona zł na budowę hali sportowej w Gryfinie. Dziś radni Rady Powiatu w Gryfinie zmienili budżet i przeznaczyli te pieniądze na rozbudowę szpitala.

-Bulwersuje mnie fakt, że starosta zmienia zdanie - powiedział na sesji Rady Miejskiej w Gryfinie wiceburmistrz Paweł Nkitiński.

Czyżby czarne chmury zbierały się wokół inwestycji na ul. Niepodległosci w Gryfinie? Okazuje się, że powiat już nie chce współfinansować tej inwestycji. W dodatku burmistrz Mieczysław Sawaryn planuje wziąć na ten cel kilka milionów kredytu. Powstanie hali stoi pod coraz większym znakiem zapytania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (134)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zico
zico 02.12.2019, 14:47
Bardzo rozsądna decyzja zarządu powiatu. Nie należy popierać szaleństwa.
bulwersacja:)
bulwersacja:) 01.12.2019, 23:49
"bulwersuje mnie że starosta zmienia zdanie" - Pawle Nikitiński - to oznaka inteligencji, zmieniać zdanie wobec zmieniającej się rzeczywistości!
O zdrowiu nie wspominając.

Poza tym - zdaje się, że starostwo wypowiedziało umowę (po likwidacji przez rząd gimnazjów) dużo przed przetargami na budowę - TO MOŻE TRZEBA BYŁO JEDNAK ZMIENIĆ ZDANIE I BUDOWAĆ PRAWDZIWĄ HALĘ KOŁO LAGUNY???
PP
PP 01.12.2019, 20:31
Starosta uderzył w Sawaryna i jego główną inwestycję - halę sportową

Starosta jeszcze nie wie ale uderzył w siebie.
Śmieszny gostek............
nie boję się, gdy ciemno jest....
nie boję się, gdy ciemno jest.... 01.12.2019, 21:28
To że już nienawistny napoelonek poprzysiągł mu zemstę nie znaczy że każdy ma ustępować psychopacie...
ja starostę rozumiem
ja starostę rozumiem 01.12.2019, 19:44
Ładowanie kasy w halę to wyrzucanie jej w dziurę bez dna. Normalnie sale przy szkołach robili inni za 3-4 mln. Miało być najpierw 9 mln. Potem słyszałem o 13. Teraz mówi się, że będzie kosztować ponad 20. Amatorom pieniędzy do ręki się nie daje!
a potem to utrzymaj...
a potem to utrzymaj... 01.12.2019, 21:29
A ile będzie kosztowała godzina wuefu w tym mauzoleum Lenina w środku miasta?
I ile wynajęcie sali na godzinę na przykład?
Giron
Giron 01.12.2019, 15:43
Starosta jest na prawie więc Sawaryn nie ma szans.
kocyk
kocyk 01.12.2019, 01:41
Ten gostek na zdjęciu to wróg nr 1 narodowca w Urzędu.
njr
njr 01.12.2019, 09:11
temu z urzedu to każdy wróg
ale jaja!!!
ale jaja!!! 30.11.2019, 22:30
jak zdjęcie zobaczyłem,to pomyślałem , jakiś pedzio manifestuje swą radość !!!
do jaj....
do jaj.... 30.11.2019, 23:35
Paweł, zajmij się sobą, swoim szefem...
njr
njr 30.11.2019, 23:30
no ale jaja! o matko scórkom.....
tylko pytam
tylko pytam 30.11.2019, 17:38
Skoro burmistrz Sawaryn chce wziąć kilka milionów kredytu ( jeszcze jeden jest niespłacony) to pytam,kto i z czego będzie spłacał. Jakie podwyżki wymyślą żeby na to starczyło? Chce ten dług zostawić następcy ? Mam nadzieję,że tym razem radni pomyślą zanim zagłosują.
Elba czy św. Helena?
Elba czy św. Helena? 30.11.2019, 15:45
Che che - faszystowskie hajlujące trolle ze świty burmistrza widać usiłuja atakować, żeby zmienić temat - a tu Nikitiński wodzu - gdzie nie spojrzysz, Waterloo...
Heil Donald
Heil Donald 30.11.2019, 14:07
Już chłopino nie pal głupa , wywaliłeś z roboty Marylę , a wziąłeś trzaśnięta Urbańską . I co się czepiasz NORMALNYCH ???
Szczelba
Szczelba 30.11.2019, 14:03
Konarski , Ty powiedz jak tam u Urbańskiej w ZAZie na STRZELNICY ??? CWANIACZKU . BAJZEL !!!! A Damula na chorobowym , bo jest kontrola radnych !!!
njr
njr 30.11.2019, 22:09
Ślepak
uszczęśliwianie na siłe...
uszczęśliwianie na siłe... 30.11.2019, 08:46
I brawo starosta - 3 lata temu wypowiedział gminie umowę a Niktiński z resztą ferajny na siłę w okresie wypowiedzenia stawia tego kloca - mauzoleum.
I jeszcze teraz żąda haraczu?

Tylko mauzoleum Lenina stoi na olbrzymim placu Czerwonym w Moskwie - a te ciołki wstawiły ludziom w ciasną uliczkę między blokami - o wycinaniu parku nie wspominając....
88
88 30.11.2019, 07:30
znikają wpisy internautów, co jest grane ?
skleroza
skleroza 30.11.2019, 10:34
Nie znikają, tylko pewno nie pamiętasz pod którym art. wpisałeś. Najpierw sobie przypomnij pod którym artykułem komentowałeś.
ale jaja!
ale jaja! 30.11.2019, 08:38
pełowsko-komunistyczna cenzura!!
a szef na urlopie???
a szef na urlopie??? 30.11.2019, 08:42
ty sawaryniarzu nie ubieraj się w szatki pisowskiego wojownika, bo ludzie pamiętają w Gryfinie kto z kim i co....
Praktyk
Praktyk 30.11.2019, 00:05
Starosta z tą dłonią wygląda trochę jak piz...uś, ale w sprawie zdjęcia kasy na pseudo halę ma rację.
:)
:) 30.11.2019, 14:13
Ta rączka i te włosy... Może niedługo kitki będą? Mało męskie to jest.
♧
30.11.2019, 14:28
za to łysy to męski jest ??????
męski hormon
męski hormon 30.11.2019, 14:33
Dokładnie. Bo jak ma dużo testosteronu to łysieje a jak baba, to baba.
to masz  ego
to masz ego 30.11.2019, 18:23
duży daszek,mały ptaszek hi hi hi
starościna
starościna 01.12.2019, 02:11
Wojtek czy chcesz powiedzieć że masz dużego ptaka?
różnie jest z tymi hormonami
różnie jest z tymi hormonami 30.11.2019, 15:29
znamy łysego,który woli facetów,a kobiety u jego boku to tak na odległość 1metra i na pokaz,żeby ludzie nie gadali, hej
Nina
Nina 30.11.2019, 15:34
Którego łysego? Żebym się tylko na niego nie nacięła.
milionerskie zachcianki władzy
milionerskie zachcianki władzy 29.11.2019, 23:57
Ludziom bardziej przydałoby sie porządne boisko - razem z siłowniami, placem zabaw i samym parkiem mogłoby to być świetne miejsce do rekreacji.
Wynajem sali jest dla klubów albo bogaczy.
Z siłowni w plenerze korzystać mogą wszyscy....
Polak
Polak 29.11.2019, 22:42
Było do przewidzenia, że gdy w Starostwie przejmą władze lewacy i PO to Polskie dzieci hali sportowej w Gryfinie nie dostaną!!!
nm
nm 30.11.2019, 07:18
porządek wreszcie robią. Polskie dzieci potrzebują zwyklej sali imnastycznej, domu kultury i sal warsztatowych anie wyrzucania pieniędzy wbłoto.
do banasiopodobnego z gminy...
do banasiopodobnego z gminy... 29.11.2019, 22:57
ty zakało narodu polskiego - od kiedy "dzieci" w liceum potrzebują hali za 18mln?
Może wystarczyłaby SALA za 5mln?
do Pawła
do Pawła 29.11.2019, 22:47
Paweł nie nazywaj siebie Polakiem bo przynosisz wstyd narodowi polskiemu.
Polak
Polak 29.11.2019, 22:42
Było do przewidzenia, że gdy w Starostwie przejmą władze lewacy i PO to Polskie dzieci hali sportowej w Gryfinie nie dostaną!!!
Yyu
Yyu 01.12.2019, 15:20
Było do przewidzenia,że jakiś pisowski *** się wypowie. Ale to pewnie wina Tuska
Polka
Polka 29.11.2019, 23:01
Było do przewidzenia, że Nikitiński nie zauważy, ze rząd zlikwidował gimnazja.... a starostwo wypowiedziało umowę TRZY lata temu (przed wyborami)
xxx
xxx 29.11.2019, 16:05
Najprawdopodobniej taniej będzie na dzień dzisiejszy przerwać roboty, zapłacić kary, zburzyć to co do tej pory wykonano i rozpocząć budowę hali w innym, normalnym miejscu. Halę, która też powinna kosztować tyle ile powinna, a nie tyle, ile już wydano...
quest
quest 29.11.2019, 22:48
NAjpierw trzeba zbadac sprawe a dowody są wtedy potrzebne.
Polka
Polka 29.11.2019, 23:02
Przecież tego kolosa trzeba będzie utrzymywać - to mogą być najdroższe lekcje wuefu w kraju...
ile kosztować ma utrzymanie?
ile kosztować ma utrzymanie? 01.12.2019, 16:53
własnie - przecież żeby robić na tym kolosie lekcje wuefu to trzeba ogrzewać, oświetlić, sprzątać - ile to bedzie kosztowało?
Żeby nie okazało się, że utrzymanie sali będzie droższe od całej szkoły....
porada
porada 29.11.2019, 16:44
I wysłać do psychiatry tych, którzy wbrew logice, ekonomii, naukom o przestrzeni publicznej parli do budowy tego czegoś po zmianie projektu, likwidacji gimnazjów i wypowiedzeniu przez powiat umowy...

Jak chorzy wysłać na leczenie.

Jak zdrowi - niech im zlicytują chałupy.

Taka swoista opłata adiacencka - od szkód wyrządzonych mieszkańcom....
Remik
Remik 29.11.2019, 16:59
Ostro, ale trafnie!
bravo bravo bravo
bravo bravo bravo 29.11.2019, 11:42
Brawo panie Konarski za odwagę i konsekwencję. Ktoś musiał postawić tamę tej, jak to pan określił na sesji, bucie Nikitińskiego.
gorejacy konar
gorejacy konar 29.11.2019, 12:47
zes rał się bo CBA zobaczył tak by żarł ten tort razem ha ah aha
Knagulec
Knagulec 29.11.2019, 11:23
Gumowiec Sauron Gumak muszą odejść
BCA
BCA 29.11.2019, 16:59
Tercet sam nie odejdzie tylko ich odciągną!
Gumak
Gumak 29.11.2019, 16:35
Knagulec chcesz w ryj?
gwint zerwany
gwint zerwany 29.11.2019, 14:47
Knagulec musi odejść!
Knagulec
Knagulec 29.11.2019, 17:04
Knagulec jest był i zawsze bedzie
ajwaj
ajwaj 29.11.2019, 17:34
ha ha ha
Nikotyński am rację
Nikotyński am rację 29.11.2019, 11:36
Tak, cały tercet musi odejść!

Pozostałe