Akcja ratownicza w centrum

  • 28.11.2019, 19:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Akcja ratownicza w centrum
Zasłabł mężczyzna. Okazało się, że stracił przytomność. Wezwano pogotowie. 46-latka trzeba było reanimować.

W związku z tym, że to stan zagrożenia życia, zdecydowano się na transport śmigłowcem.

Lądowanie helikoptera LPR zabezpieczała straż pożarna.

Do zdarzenia doszło w centrum Cedyni. Helikopter przyleciał do pobliskiego Radostowa i wylądował na tamtejszym boisku. Akcja trwa.

 

Aktualizacja: godz. 20.30

Mężczyzna niestety nie przeżył.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 29.11.2019, 11:21
A juz myślałem, ze ***
Knagulec
Knagulec 29.11.2019, 17:01
Nie podszywaj się łajzo
Kto to pisze?
Kto to pisze? 29.11.2019, 08:27
Akcja w centrum Cedyni, czyli w Radostowie ;/
zorientowany
zorientowany 29.11.2019, 09:06
To zdjęcie jest z Cedyni i tam toczyła się główna akcja, co widać na zdjęciu. Temat z Radostowem to zupełnie poboczny wątek. Przygotowania tam nie skończyły się oczekiwaną finalizacją. Niestety.
Nieudolni są jeszcze na zaduszkach.
Nieudolni są jeszcze na zaduszkach. 28.11.2019, 23:51
Za kilka dni MIkołajki. W Cedyni wiszą już Mikołajkowe ozdoby. W Gryfinie ich nie będzie bo są tęczowe a mówią też, że pod latarnią najciemniej.
kot
kot 29.11.2019, 00:31
Przecież główny dzban jest na urlopie!
Iwona
Iwona 28.11.2019, 23:36
Już takie plotki krążą o tej śmierci, że głowa mała! Już 5-6 wersji słyszałam.
g.
g. 28.11.2019, 23:19
Super, że Panowie z Lotniczego Pogotowia RaTUNKOWEGO ryzykują bardziej niż muszą bo już któryś raz lądują nocy zamiast w idealnych warunkach.. Słyszałem że kiedyś za PO gdyby helikopterowi coś się stało przez to to by dostali po premii i byliby skończeni w pracy ale teraz liczy się jednak bardziej człowiek niż kasa.
lotnik
lotnik 29.11.2019, 17:22
co ma wspolnego LPR z PO czy z PIS alboSLD i jeszczez innym politycznyma bagnem A PILOCI JAK TO PILOCI niedosyc ze fachowcy to i BOHATEROWIE
Sara
Sara 28.11.2019, 23:14
Wyrazy współczucia dla rodziny. Młody człowiek szkoda ☹️ pokój jego duszy +++
Słońce
Słońce 28.11.2019, 23:07
Czy ktoś ze świadków podjął natychmiast jakiekolwiek próby ratowania tego człowieka? Resuscytacja? Czy ograniczono się do wykonania telefonu na pogotowie i dołączenia się do tłumu gapiów?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.11.2019, 21:53
Ktoś kto pisał ten artykuł powinien najpierw porządnie zasięgnąć języka, a nie wypisywać TAKIE głupoty!! Na jakiej ulicy?! NIKT NIE ZASŁABŁ NA ULICY!! Ludzie co z wami...
ratownik
ratownik 28.11.2019, 23:06
Pierwsza informacja była, że na ulicy potem okazało się, że to wizyta domowa.
Andrzej
Andrzej 28.11.2019, 21:24
Tragedia, w dodatku przed samymi świętami. Głębokie współczucia dla rodziny.
Koleżanka
Koleżanka 28.11.2019, 21:07
Wyrazy współczucia dla całej rodziny zmarłego 😭😢
Kostucha
Kostucha 29.11.2019, 11:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

minuta ciszy
minuta ciszy 28.11.2019, 20:53
Nie znasz ngidy dnia ani godziny [*]
N
N 28.11.2019, 20:45
Świeć Panie nad jego duszą!
Smutne
Smutne 28.11.2019, 20:55
A czy wiadomo kto to byl?
Cedynia
Cedynia 28.11.2019, 21:16
Tak wiadomo człowiek który miał rodzinę dzieci i żonę dobry człowiek .
żal
żal 28.11.2019, 21:52
46 lat... szkoda....
wiem
wiem 28.11.2019, 21:43
Pracował jako kucharz w Osinowie.
Wanda
Wanda 28.11.2019, 20:37
A co konkretnie mu dolega?
Ewa
Ewa 28.11.2019, 21:48
Już nic.
Asd
Asd 28.11.2019, 20:50
Umarł!
Wanda
Wanda 28.11.2019, 21:44
Nie wiedziałem... Przepraszam! Proszą przyjać rodzino i znajomi wyrazy wspólczucia.


Gdy to pisałam, to jeszcze nie było tej aktualizacji, że zmarł.
Stachu
Stachu 28.11.2019, 20:33
Pogoda teraz nieciekawa,. deszcz pada, znaczy ciśnienie spadło i ludzie z chorzy na serce mogą mieć kłopoty.
Sąsiad
Sąsiad 28.11.2019, 21:20
Stachu Ty to masz łeb jak sklep.Pokój jego duszy

Pozostałe