Wpadł na niego na wąskiej drodze. Pieszy nie przeżył

  • 30.11.2019, 08:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadł na niego na wąskiej drodze. Pieszy nie przeżył OSP Moryń
-Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy działający na miejscu zespół ratownictwa medycznego oraz policję. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba. To pieszy, który brał udział w zdarzeniu - informuje strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Moryniu. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz oświetleniu terenu dla działających policjantów i prokuratora - dodaje strażak.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek późnym wieczorem na wąskiej drodze bez wyraźnego pobocza pomiędzy Przyjezierzem a Dolskiem w gminie Moryń. Na wąskiej i krętej drodze między polami drodze samochód osobowy uderzył w pieszego.

Okoliczności śmiertelnego wypadku bada prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ziomal
Ziomal 30.11.2019, 18:36
(*)
Pani
Pani 30.11.2019, 13:37
To pan z Krajnika
ZT
ZT 30.11.2019, 13:59
Kierowca czy pieszy?
Ja
Ja 30.11.2019, 10:27
A kto to z dolska ktoś
Ls
Ls 30.11.2019, 10:26
Czy miał na sobie elementy odblaskowe ?
ja
ja 30.11.2019, 12:40
Nie , nic z odblaskiem , pijany i nie tą stroną co potrzeba .
Basia
Basia 30.11.2019, 10:30
A po co ci to? Potrzebne do trumny?
H
H 30.11.2019, 10:22
Było mroźno może wpadł w poślizg?
Jack
Jack 30.11.2019, 10:31
To było po 20 a wtedy jeszcze mrozu nie było, ścisnęło koło północy.
Ja
Ja 30.11.2019, 10:10
Wiadomo kto to?
sołtys
sołtys 30.11.2019, 10:23
Wiadomo, wiadomo, nasz człowiek.
:)
:) 30.11.2019, 10:04
Widzę że przewidujecie przyszłość, sobotni wieczór dopiero będzie 😉
red
red 30.11.2019, 10:12
Oczywiście w piątek, nie w sobotę. Przepraszamy! Dziękujemy za uwagę.
kloman
kloman 30.11.2019, 10:22
Autor jakis taki niedzisiejszy :)))
z Morynia
z Morynia 30.11.2019, 09:52
Ta droga faktycznie jest niebezpieczna i z tym cos powinien zrobić jego zarządca!!!
Marta
Marta 30.11.2019, 09:51
Ten odcinek jest wgl niebezpieczny!!! Porazka dla mijajacych sie tirow!!! Straszne pobocza!!! Nikt tego nie widzi??? Droga ma wyboje przez korzenie drzew rosnace na poboczu. Chwila nieuwagi i kolo urwane!!! Co sie musi stac aby zrobili ten odcinek!!!
Szkoda czlowieka!
Dolsk
Dolsk 30.11.2019, 09:27
[*]

Pozostałe