Przed policjantami ukrył się w szafie

  • 30.11.2019, 16:51
  • KWP Szczecin
Przed policjantami ukrył się w szafie
26 - latek, który na co dzień ukrywał się w Niemczech i okazjonalnie pojawiał się w Szczecinie, został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą. Aby uniknąć zatrzymania, mężczyzna schował się w szafie ubraniowej. Był poszukiwany 2 listami gończymi i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwa, których się dopuścił. Wczoraj został doprowadzony do placówki penitencjarnej.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą w miniony poniedziałek zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Z ich ustaleń wynikało, że tam ma ukrywać się 26 - letni mężczyzna, którego poszukuje szczeciński sąd. Podczas lustracji mieszkania funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna, w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.

W pewnej chwili jeden z policjantów zwrócił uwagę na znajdującą się w pokoju szafę ubraniową, która była zamknięta na klucz. Po otworzeniu drzwi okazało się, że wewnątrz ukrył się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

Poszukiwany 26 - latek został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego celem odbycia ponad dwóch lat kary pozbawienia wolności.

KWP Szczecin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 04.12.2019, 04:44
dobrze ,że nie uciekał bo by go policjanci zabili(jak to maja w zwyczaju)
mieszko
mieszko 01.12.2019, 21:31
Może to jeden z zabijaków z Gryfińskiego Południa bał się, że małolat nadchodzi?
adapter
adapter 01.12.2019, 14:48
Może on tam mieszka? Jak mu zadzwoni telefon to mamy szafę grającą.
bo zero ma zepsuty  telefon ha ha ah
bo zero ma zepsuty telefon ha ha ah 01.12.2019, 09:09
darek wyłaz z szafy ha ha ah dlaczego wieczorek jeszcze nie siedzi ha ha ha
luiz
luiz 30.11.2019, 21:50
Słyszeliście!!!! Knagulec był seksualnie wykorzystywany przez kosmitów!!! Ponoć kolbą!!!
Knagulec
Knagulec 30.11.2019, 22:43
luiz rów do wychlipania czeka na ciebie cfelico
Polskie święta
Polskie święta 30.11.2019, 18:25
Już szumowiny - bandziory patrioci - zjeżdżają się do mamusi i rodzinki na święta. Choinka, pasterka, ciepełko domowe …. może komuś kosa, kogoś się skatuje i mały rozbój, poderżnięte gardło lub choć rabuneczek. Katolickie rodzinne święta. Jest okazja wyłowić męty.
Hamburger
Hamburger 30.11.2019, 19:55
Lepsze masz w londynie i niemcZEch kosa za kosa i lgtb pedalyy
aslan;)
aslan;) 30.11.2019, 18:01
Może chciał zrobić objazd przez Narnie...
Sauron
Sauron 30.11.2019, 17:31
Przed wczoraj tez glebowali jakiegos łobuza w parku w Gryfinie
Tanie szafy
Tanie szafy 30.11.2019, 17:24
Knagulec zawsze do szafy wchodzi jak go stary molestował
Knagulec
Knagulec 30.11.2019, 18:50
tanie szafu ty qrvo mała ty poza tym do moje szafy właziłes ty bo czekał tam ciepły ptęt do zapodania ci w jape
 łowca idioty
łowca idioty 30.11.2019, 18:53
Oooo gryfiński koński zwis się obudził !
Knagulec
Knagulec 30.11.2019, 19:54
łowca idioty prujesz sie po wczorajszym jak ci zapodawałem do japy i rowek wychlipałes do białej kości qrvo mała ty
??
?? 30.11.2019, 20:14
Co ty za idiota jesteś ? facet czy baba albo faluus wielbłądzi
Knagulec
Knagulec 30.11.2019, 20:19
?? Chcesz w ryj ciepłą knage
pała
pała 30.11.2019, 17:22
A dlaczego jemu twarzy nie pokazujecie? Co taki ważniak?
!!!
!!! 30.11.2019, 18:26
To twarz knagulca
Knagulec