Autobus zderzył się z osobówką

  • 02.12.2019, 18:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus zderzył się z osobówką
Do wypadku doszło na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Autobus nr 1 relacji Szczecin - Dolna Odra zderzył się z osobówką. Na miejsce zdarzenia szybko przyjechał policyjny radiowóz.

Do tego zdarzenia osobowego doszło dziś 2 grudnia 2019 r. rano. 

Jak mówi świadek: -Autobus wyjeżdżał z zatoczki i nie zauważył auta. Samochód miał zarysowaną prawą stronę, a autobus lewy tylny narożnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 07:47
Autobus ma pierwszeństwo po włączeniu kierunkowskazu, zazwyczaj robią to jak osobówka już go wymija i jest w połowie autobusu. Nie raz tak było.
ja
ja 2 dni temu, 08:18
autobus miał pierwszeństwo.nie ma co dyskutować .Kierowco zawsze zachowaj ostrożność.Ey jedziesz z punktuA do B,wysiadasz i zajmujesz sie czym innym .Kierowca autobusu kręci 8 godzin na okrągło .uszanuj jego pracę
zimne oko kamery
zimne oko kamery 2 dni temu, 09:13
Jeśli nie włączył kierunkowskazu to kierowca osobówki nie mógł wiedzieć, że włącza się do ruchu. Wystarczy kamerka samochodowa aby to udowodnić.
TeżTamByłem
TeżTamByłem 05.12.2019, 07:45
Ja powiem tak sam miałem sytuację gdzie, kierowca jadący zwałą nie włączył kierunkowskazu, przy omijaniu go, nagle włączył się do ruchu gdbyby nie to, że drugi pas był wolny sam bym zaliczył dzwona. Kierowcy autobusu nie patrzą czy coś już jedzie po jego pasie czy też nie. Ale oczywiście teraz wypowiedzią się osoby co się spóźniły do pracy bo przecież Ukrainiec jest dobrym kierowcą. Jeździ jak wariat później są tego skutki..
pieszy
pieszy 03.12.2019, 10:13
Autobus ma pierwszeństwo bo mnóstwo ludzi wiezie i chyba to logiczne!
Ja
Ja 03.12.2019, 08:14
W terenie zabudowanym to autobus ma pierszenstwo
messo
messo 03.12.2019, 00:08
Może lepiej nie ruszać już Łuzyckiej? Jak na razie po każdej przebudowie jest tylko gorzej.
współczuję
współczuję 02.12.2019, 21:58
To kierowca osobówki musiał się najeść strachu jak taki kolos na niego wskoczył!
a ja współczuję pasażerom autobusu, co się pospóźniali do pracy i lekarzy…
a ja współczuję pasażerom autobusu, co się pospóźniali do pracy i lekarzy itp... 02.12.2019, 22:32
jak niżej napisane - "biedactwo" nie wiedziało, że autobus w zatoczce nie zaparkował na godzinę.
Wielu wciska się przed ruszający autobus, byle go wyprzedzić "bo jeszcze zdążą" - a autobus nie rower - nie wykręci tak szybko - a i ludzi wiezie stojących więc szarpać też mu trudno...
Ja
Ja 03.12.2019, 00:08
Biedactwo autobus w Gryfinie włącza się do ruchu kiedy inny pojazd porusza się NA SWOIM pasie! powodując, że trzeba hamować, żeby nie mieć obitego auta.
Kierowcy autobusów myślą chyba, że mają pierwszeństwo? Ja mogę mu umożliwić wyjazd ale nic nie muszę.
Szczególnie wkurza gdy za mną nic nie jedzie i zaraz się może "włączyć" bez zajeżdżania komuś drogi?
Wystarczy czasem pomyśleć ale tu widzę jest największy problem?
kultura jazdy
kultura jazdy 03.12.2019, 08:12
Ty sobie powtórz co to "swój pas" i co to kultura jazdy. Tak trudno wpuścić autobus? No ale jak pańcia zmienia muzykę i potem przerażenie w oczach bo "nagle" widzi autobus przed nosem - to nic dziwnego.
Często jeżdżę autobusami, kierowcy autobusów dużo by mówić - ale chamstwo i nieuwaga innych też jest.
lepiej
lepiej 03.12.2019, 00:00
Nie wiadomo czy autobus zasygnalizował wyjazd z zatoczki. Nie osądzajmy kierowców tak łatwo.
kultura jazdy
kultura jazdy 03.12.2019, 08:14
"nie osądzajmy" - a jakoś kierowcę autobusu szybko osądzasz? Autobus często nie może włączyć się do ruchu, bo osobówki nie chcą go wpuścić.
Mimo że nie jest zaskoczeniem, że z tej zatoczki chce wyjechać....
zorro
zorro 02.12.2019, 20:45
Prawo jazdy to chyba kupione, coraz więcej debili wsiada za kółko
G
G 02.12.2019, 20:38
Co inteligentniejszy wie, że zrobiło ślisko się. Ostrożnie kierowcy, ja też jeżdżę. Zachowujmy się bezpiecznie, ale to tyczy się też sezonu. Głupoty nie wyłączysz.
Pracownik zmianowy ZEDO
Pracownik zmianowy ZEDO 02.12.2019, 20:35
Ja w moim Suv-ie nie zmieniłem jeszcze opon na zimowe. Ale ze mnie gapcio. Jutro jadę po pracy zmienić
Gość
Gość 02.12.2019, 20:29
Przykro patrzeć...rozmowy przez tel., nie rzadko, pisanie sms-ów, palenie papierosów, podczas prowadzenia auta, no i jazda, na tzw."zderzaku", robi swoje :(
klątwa użytkownika Łużyckiej
klątwa użytkownika Łużyckiej 02.12.2019, 20:23
Łużycka. O dzięki ci wielki Sawarynie, Nikitiński (z łącznikiem do drogi) i Mierze....
Każdy kto idzie chodnikiem w czasie deszczu w fontannach wody, każdy kierowca niech wam posyła swe wdzięczne myśli.

I obyście przez te życzenia dostali od losu to, na co zasłużyliście....
mandat
mandat 02.12.2019, 20:21
Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych
przy drodze
przy drodze 02.12.2019, 20:06
A co z wrakami? Straż miejska i policja może holować wraki z dróg publicznych, stref ruchu i stref zamieszkania. Tereny inne mają swoich zarządców, którzy mogą wywieźć na parking i dochodzić należności od właściciela auta za holownik z kodeksu cywilnego.
liczi
liczi 02.12.2019, 19:43
Popadało. Jak w nocy przymrozi to rano dopiero będzie masakra!
Piotr De
Piotr De 02.12.2019, 20:29
Dodam odrazu zanim wszyscy znawcy nigdy nie jeżdżący na oponach z kolcami podniosą krzyk, w poślizg wpadniemy również i na kolcach ale jest on bardzo krótko trwały i zdecydowanie łatwiej z niego wyjść. Jak i zdecydowanie trudniej wpaść.
kiero
kiero 02.12.2019, 19:41
Łużycka to w ogóle cyrkowa ulica!
uczeń
uczeń 02.12.2019, 20:31
Bardzo, ale to bardzo kiepska wizytówka. Tylko czyja?
kosmita
kosmita 02.12.2019, 19:35
Powrót do przyszłości? 2 grudnia 32019
karbit
karbit 02.12.2019, 19:34
O której rano?
Bloom
Bloom 02.12.2019, 18:59
Najniebezpieczniej jest jak wyjeżdża zwała z zatoczki!
"jeszcze się zmieszczę przed autobusem"....
"jeszcze się zmieszczę przed autobusem".... 02.12.2019, 20:24
No, kto by przewidział, że autobus nie zaparkował w zatoczce na stałe....
heh