Uwaga na zmiany organizacji ruchu

  • 02.12.2019, 19:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uwaga na zmiany organizacji ruchu
Wykonawca przebudowy drogi S3 na odcinku Miękowo Rzęśnica jutro zakończy wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na węźle drogowym Rzęśnica łączącym S3 z DW 142. Ruch w obu kierunkach zostanie skierowany na nowo wykonaną jezdnię w stronę Szczecina na węźle.

W związku z brakiem możliwości bezpośredniego zjazdu z DW142 w stronę Szczecina zalecamy objazd przez Stargard.

 

Nowy układ węzła

Przebudowa węzła drogowego Rzęśnica wkracza w kolejny etap. Aby wykonać podłączenie nowych łącznic od strony DW142 konieczne jest przebicie nasypu prowadzącego na stary wiadukt węzła. Trzeba również podłączyć do nowego układu drogowego jezdnię w stronę Świnoujścia. Dlatego ruch pojazdów musi zostać skierowany już na nową jezdnię w kierunku na Szczecin. Oznacza to, iż od tego momentu kierowcy jadący w stronę Świnoujścia przestaną jeździć poniemieckim wiaduktem nad DW142.

 

Zmiana już od węzła Szczecin Dąbie

W związku ze zmianą organizacji ruchu na węźle Rzęśnica od jutra ruch zostanie skierowany na jezdnię A6 w stronę Szczecina od węzła Szczecin Dąbie.

 

DW142 do Szczecina przez Stargard

Z bardzo dużą zmianą muszą liczyć się kierowcy jadący od strony DW 142. Wjeżdżając na węzeł od strony Chociwla będzie można skręcić tylko w prawo, czyli jazda na Szczecin będzie możliwa poprzez zawrócenie na położonym 12 km dalej węźle Goleniów Południe. Z tego powodu już od skrzyżowania DK20 z DW142 w Lisowie i na połączeniu DW142 z DW 106 w Łęczycy będą tablice ze wskazaniem zalecanego objazdu w kierunku Szczecina przez Stargard.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ślisko
ślisko 02.12.2019, 20:35
To nie jest pora na roboty drogowe!
taxometr
taxometr 02.12.2019, 19:51
Sawaryn jak będzie jechał do Świnoujscia to będzie miał problem. Musi wziąć większa kilometrówkę!

Pozostałe