Katarzyna Kotula: jestem feministką, ale i lokalną patriotką

  • 02.12.2019, 20:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Katarzyna Kotula: jestem feministką, ale i lokalną patriotką
-Można być jednocześnie Europejką, Polką, gryfinianką i obywatelką świata tutaj, na Pomorzu Zachodnim – powiedziała w specjalnym przemówieniu na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie posłanka na Sejm RP Katarzyna Kotula.

-To, że wywodzę się z małej miejscowości, pozwala mi spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy – twierdzi Katarzyna Kotula.

Całe wystąpienie posłanki Katarzyny Kotuli podczas sesji w załączonym filmie:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (200)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Skryba
Skryba Wczoraj, 22:07
Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości nawet z pozoru uniwersalne bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

Wielu ludzi pyta mnie o to samo "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość" a ja im odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny a jutro kto wie dlaczego by nie oddam się pracy społecznej i będę ot choćby sadzić znaczy, marchew.
Lewaczka
Lewaczka Wczoraj, 22:08
IDŹ DO PIEKŁA PRAWICOWY CHAMIE!!!
PIS GUROM
PIS GUROM Wczoraj, 22:10
Tylko PiS bo daje za darmo
LubieWduzeD123
LubieWduzeD123 Wczoraj, 22:05
a mnie rodzice od małego uczyli ze feministki i lgbt to banda idiotów i chorych ludzi i mam sie od nich trzymac z daleka. sposrod tych dwoch rzecz to najabrdziej nie nawidze piu
Niegej123
Niegej123 Wczoraj, 22:06
pisu*
Nie ukryty homoś
Nie ukryty homoś Wczoraj, 22:04
Ja jestem gejem i nie nienawidzę polityki lewaków! To moja sprawa co gdzie wsadzam
ciekawy
ciekawy Wczoraj, 13:58
A na czym polega feminizm tej pani?
na marginesie
na marginesie 05.12.2019, 23:59
I pogratulować krytyki. Jak ktoś ma tylu wrogów to musi być jakiś ważny!
Bździągwa
Bździągwa 04.12.2019, 21:49
Kiedyś byłam feministką ale przeszkadzały mi te kłaki.
W  ŻEBACH  MI TO PRZYNIESIESZ HA AH AH AH
W ŻEBACH MI TO PRZYNIESIESZ HA AH AH AH 04.12.2019, 17:36
*** CIECIU TY MUŚLISZ JAK IM KAZA,ŁEŚ ZABRAĆ MI PRAWKO TO COŚ TO ZMIENI HA AH AH AHA HA HA H AHA HA NIC HA HA HA AH
kalendarz
kalendarz 04.12.2019, 17:58
Kiedy ci zabrali to prawko?
do diabła z polityką
do diabła z polityką 04.12.2019, 13:34
Pani Kasiu zapraszam na kawę,może i lampkę wina wypijemy?!!
Brudna Locha (    ).(    )
Brudna Locha ( ).( ) 04.12.2019, 21:53
Przyjmuje zaproszenie , zacznij szorować du ps ko , zabieram ciężki sprzęt ze sobą.
zorc
zorc 04.12.2019, 17:59
I pogadacie o polityce :)
żal
żal 04.12.2019, 12:49
Widać jak niektórzy są zacofani społecznie.
Jojo
Jojo 04.12.2019, 09:42
Wy juz lewacy ze wszystkich chcecie zrobic na swoj wzor,komunistow i zboczencow lgtb.....hahaha "łajzy
GG
GG 04.12.2019, 12:52
popieram , gonić łajzy.over
Knagulec
Knagulec 04.12.2019, 13:45
Nie zapominajmy o przegumowaniu
gryfinianin
gryfinianin 04.12.2019, 08:31
Precz z feminizme,m precz z LGBT i tęczowymi dziwolągami na ulicach naszego miasta
BA
BA 04.12.2019, 18:27
A ja mam dosc ideologii katolickiej i siania ciemnoty
Joo
Joo 04.12.2019, 19:08
No to nie siej ciemnoty Niemieckiej ,swiat jest wielki
Jiji
Jiji 04.12.2019, 19:05
Piszesz nie na temat nie siej propagandy lewackiej lgtb ciemnoto
NIECH PADA  NA RYJ HAHA AH
NIECH PADA NA RYJ HAHA AH 03.12.2019, 23:09
UE SIE WALI HA HAAH https://youtu.be/ReIAna459sg HA HA HA
 CZAS JEST  BLISKI AH AH AH
CZAS JEST BLISKI AH AH AH 03.12.2019, 23:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kolega
Kolega 03.12.2019, 21:57
Widzę,że Kasia jest dla niektórych osób ważną osobą,że komuś zagraża, bo bez powodu nie atakujecie hejtem ...a może to zwykła zawiść ? Ucierpiało ego ? Szowiniści !
KASIA    ZAŚPIEWAJ AH AH
KASIA ZAŚPIEWAJ AH AH 03.12.2019, 21:51
DO HUMNU HA HA AH https://youtu.be/H_chlZd3x40 HA HA AH AH ZROBIE CI RENOMĘ LEPSZĄ NIŻ WIECZORKOWI AH AH AHAA TAK MNIE NIENAWIDZĄ HAAH AHA H
As
As 03.12.2019, 21:07
Co ona moze zrobic dla regionu? Nic bo jest za małą a zresztą musi być wierna lewicy. Dla nich jest ważniejsze lgbt niz normalna rodzina. Do tego te urojenia feministyczne ...
Wikariusz
Wikariusz 03.12.2019, 23:32
Cały kościołkatolicki jest LGBT a więc to świętość.
Mamusia
Mamusia 04.12.2019, 07:59
Twoja mamusiA teZ buhha
Mamusia
Mamusia 03.12.2019, 20:28
Nie uzywajcie w stosunku do nich slowa lewica. Takowej w Polsce nie ma. Ta zgraja mianujaca sie lewica, jest postsowiecka banda czerwonego lewactwa probujaca dorwac sie ponownie do wladzy i zniewolic nasza Ojczyzne, jak robili to w czasach stalinowskich, a nastepnie w PRL-u. Przejechali cie sierpem po grzbiecie schetyny, zepchneli go przez jego glupote do kata, zapewniajac mu polityczny niebyt. Sami zas probuja odrodzic czerwona zaraze i zatruc nia kraj. Zapomieli tylko, ze ofiary ich rzadow jeszcze w Polsce zyja, zyja tez rodziny ofiar, ktorych czerwona wladza ustanowiona w Polsce przez zbrodniarza stalina wyslala do piachu i tego, ani zapomniec, ani wybaczyc im nie mozna.
ja
ja 04.12.2019, 08:34
wyhamuj mamusia wyhamuj.co do zgraji to jak mniemam mówisz o pisuarach i ich guru "balbina"Zgadzam się z tobą ,że żyją jeszcze rodziny ofiar tzw żołnierzy wyklętych (przeklętych)Kto po wojnie odbudowywał kraj ,zamiast latać z bronią po lasach ,grabić i mordować ,ten nie miał czego sie bać..odnośnie zarazy to ma kolor czarny a nie czerwony.masz rację ,Ojczyzna jest nasza wszystkich obywateli a nie tylko bogobojnianych obywateli co to najpierw bóg potem honor a na końcu OJCZYZNA
Saurii
Saurii 04.12.2019, 19:09
Spadaj komuchu won czerwona zarazo
Gość
Gość 04.12.2019, 04:49
Mamusiu czarna zaraza zainfekowała twój mózg , życzę ci tego by dalej *** w kieckach *** twoje nieletnie dzieci wnuczki a tobie kazali *** i sprzątać bo tylko do tego się nadajesz!!
 HA HA AH AHA AH
HA HA AH AHA AH 03.12.2019, 21:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ludzie!! co z wami się dzieje?
ludzie!! co z wami się dzieje? 03.12.2019, 20:26
Jeżeli chodzi o mnie ,to bardzo chętnie na kawkę z panią Kotulą bym się umówił
Mama
Mama 03.12.2019, 20:08
Brawo ! Powodzenia !
Mama
Mama 03.12.2019, 20:07
Brawo ! Powodzenia !
AJWEAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWEAJ ALELUJA I DO PRZODU 03.12.2019, 21:19
MA WALIĆ SŁODKĄ IDIOTKĘ NIC PO ZA TYM HA AH AH PANI MAMO KASI CO W TYM BURDELU ŚWIATŁO ZGASI AH AH AH AHA I NIE ŻARTUJĘ HA AH AH POPŁYNIECIE JAK SZABBO Z CZAJKI HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU