Ponad 500 osób przebadała alkomatem gryfińska policja. Nietrzeźwy kierowca trafi przed oblicze sądu

  • 03.12.2019, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ponad 500 osób przebadała alkomatem gryfińska policja. Nietrzeźwy kierowca trafi przed oblicze sądu
Na drogach w dwóch różnych miejscach stali od godziny 5 rano do godz. 8. Zatrzymali 528 osób i… kazali dmuchać. –Działania funkcjonariuszy W ramach akcji „trzeźwość” polegają na przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu jak największej liczby kierujących w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto policjanci sprawdzają również kierujących, czy nie prowadzą oni pojazdu pod wpływem środków odurzających - mówi st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Akcję o kryptonimie „Trzeźwość” przeprowadzano 2 grudnia na drodze krajowej nr 31 - konkretnie w miejscowości Dębogóra oraz na drodze wojewódzkiej nr. 124 w miejscowości Cedynia.

W miejscowości Dębogóra zatrzymano 56-letniego kierowcę volkswagena, który jak się okazało miał ponad 06 promila alkoholu we krwi. Było to o godz. 6.40. Sprawa zostanie skierowana do sądu rejonowego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Bach
Jan Bach Wczoraj, 17:23
Też mi sensacja, w Szczecinie często takie akcje są organizowane i jakoś nikt z tego nie robi afery
Don Balon
Don Balon Wczoraj, 18:34
Tylko nikt tu nie pisze o sensacji oprócz ciebie. Sam się nakręcasz
Michał
Michał 04.12.2019, 11:20
Teraz powinni podać % pijanych kierowców i będzie wiadomo jak jest w PL. Od dawna nie informują procentowo tylko jaką ilość osób zatrzymano po spożyciu. I jaki wniosek ...... zatrzymują tyle samo osób ale ilość kontrolowanych jest o wiele, wiele większy.
ona
ona 03.12.2019, 14:54
Brawo policja!
Co robili pozostałe 5 godzi ?
Co robili pozostałe 5 godzi ? 03.12.2019, 14:51
Dlaczego tylko trzy godziny ? Większość ludzi pracuje 8 godzin
ewa
ewa 05.12.2019, 19:19
to było PRZED pracą...
panienka spod latarni
panienka spod latarni 05.12.2019, 19:38
Zależy kto gdzie pracuje.
Debogóra
Debogóra 03.12.2019, 14:39
Stali koło sklepu!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.12.2019, 14:35
chlać obywatele polinu i do samochodów budżet napiety jak baranie jaja mojzesza ha ha ah a tylko jeden frajer wpadł ah aha h i znowu pod sklepem w debogórze
Jwa
Jwa 03.12.2019, 14:14
Takie akcje powinny byc codziennie a nie od święta!!!!
dorosły pełnoletni
dorosły pełnoletni 04.12.2019, 10:38
Jak będziesz starszy, zrobisz prawko i kupisz sobie samochód, to na pewno będziesz z takich akcji zadowolony.
oburzony
oburzony 03.12.2019, 14:30
Przecież okazało się że szkoda czasu. A ja spóźniłem się do pracy bo mnie niepotrzebnie zatrzymywali!
Trzeba było dmuchać
Trzeba było dmuchać 03.12.2019, 14:52
A nie ssać
ciekawe to jest
ciekawe to jest 03.12.2019, 14:34
hahahaha... zatrzymali Cie na 10 sek na dmuchanie i spóźniłeś się do pracy???? :D chyba jednak był inny powód, albo to Ty byłeś nietrzeźwy to nic dziwnego, że się spóźniłeś
dorosły pełnoletni
dorosły pełnoletni 04.12.2019, 10:41
ciekawe to jest, że jak kiedyś rano zrobili na drodze przed Dolna Odrą, to przez takie 10 sek korek zaczynał się na Łużyckiej.
...
... 04.12.2019, 14:14
Masz rację! lepiej pozwólmy by pijani jeździli i mordowali niczemu winne osoby :).... dorosły pełnoletni, szkoda tylko, ze głupi.
C2H5OH
C2H5OH 04.12.2019, 23:49
Rozjechał kogoś? To ukarać!
Najwięcej wypadków powodują trzeźwi. Zabronić im jeździć!
Nie należy karać za czyn. Należy karać za potencjalną możliwość popełnienia czynu.
kier
kier 03.12.2019, 13:59
Było dmuchanko dwa razy - Dębogóra i Podjuchy.
alko
alko 03.12.2019, 13:48
Dobrze że andrzejki były w sobotę a nie w niedzielę.
i co
i co 03.12.2019, 14:10
Ale i tak napity gostek wpadł który jeszcze pewno dobrze nie wytrzeźwiał po imprezie.
mister
mister 03.12.2019, 12:12
Szok że wpadł tylko jeden!

Pozostałe