Nowa inwestycja na południu powiatu

  • 04.12.2019, 12:30
  • Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Nowa inwestycja na południu powiatu wzp
Ponad pół miliona złotych dofinansowania otrzyma Powiat Gryfiński z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. To środki na termomodernizację Domu Pomocy Społecznej w Moryniu. Umowę gwarantującą przyznanie dotacji podpisali we wtorek, 3 grudnia 2019 r. wicemarszałek województwa Tomasz Sobieraj oraz starosta Wojciech Konarski i wicestarosta Ewa Dudar.

Prace obejmować będą ocieplenie stropu i ścian piwnic, poddasza oraz ścian zewnętrznych budynku, wymianę stolarki okiennej oraz drzwiowej, modernizację instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

– Planowany remont przyczyni do zwiększenia efektywności energetycznej budynku Domu Pomocy Społecznej w Moryniu o 36,5%. Cieszę się, że kolejne samorządy planują prace termomodernizacyjne w obiektach użyteczności publicznej – mówi Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj.

Realizacja inwestycji rozpocznie się na początku przyszłego roku. Planowane zakończenie prac to marzec 2022 r.

Poziom dofinansowania to blisko 85% kosztów całkowitych projektu.

Projekt jest realizowany w ramach II Osi priorytetowej Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.5 Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014–2020.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uczeń
Uczeń 08.12.2019, 10:43
W Moryniu niech za dach się wezmą w szkole bo dzieciom na łby się leje woda na lekcjach siedzą pod parasolami czy musi dojść do katastrofy budowlanej
Jerzy
Jerzy 05.12.2019, 06:53
Jak zwykle na drogi powiatowe w Gryfinie kasy nie ma. Panie Konarski ul Krasińskiego czeka. Kiedy łaskawie zechce pan zlecić remont? Swoją drogą dlaczego radni powiatowi wybrani z Gryfina o to nie zabiegają. Przecież tacy fachowcy z p. Dudar na czele. Andrych Misiuna na co czekacie.
Upadek gminy Gryfin
Upadek gminy Gryfin 04.12.2019, 22:09
W Gryfin jest taki rozbuchany front inwestycyjny, że już nam nie nadążają dawać i nim zaczęli to przestali. A wnioski o unijne mamy najgorsze a raczej ni ma ich.
Butelka z benzyną w za d i czołgaj się do domu
Butelka z benzyną w za d i czołgaj się do domu 04.12.2019, 21:37
Powinni ci zabrać jeszcze dowód osobisty, załadować do samolotu i zrzucić bez spadochronu gdzieś na Ukrainie.
Południe ?
Południe ? 04.12.2019, 21:24
A już myślałem że to chodzi o inwestycje w modernizację krocza.
DZIAŁKI POLICYJNE CIOTY  CHCECIE  NA BARTKOWIE HAHA HA AH
DZIAŁKI POLICYJNE CIOTY CHCECIE NA BARTKOWIE HAHA HA AH 04.12.2019, 20:45
I TAK OTO WYCHYLILI SIE MORDERCY MOJEGO OJCA OJCZYMA I WUJKA HA HA AHAH PRAWKO TO PIC W POR.ÓWNANIU Z TYM HA HAHAAH HA ZAPRASZAM DO SĄDU HA HA AH AH ZO BACZYCIE SWÓJ KONIEC I TO NIE BEDZIE GRYFIŃSKI SAD BO GO WYŁACZĘ HA HA HA AH
O TO CHODZIŁO  A SZMATY  SIĘ TERAZ  WYCHYLIŁY HA HA AH AH
O TO CHODZIŁO A SZMATY SIĘ TERAZ WYCHYLIŁY HA HA AH AH 04.12.2019, 20:33
WIECIE ŻE JA MAM W DOPIE TE PRAWKO HA  SPECJALNIE SIĘ PODŁOZYŁEM 
SZYKOWAĆ PASIAKI POLICYJNE CIOTY HA HA HA AH A MOJE PRAWKO NO CÓŻ POSZŁO…
SZYKOWAĆ PASIAKI POLICYJNE CIOTY HA HA HA AH A MOJE PRAWKO NO CÓŻ POSZŁO ZA WSZE GRZECHY HA HA HA HA AH 04.12.2019, 20:22
TE P[RAWKO TO PODPUCHA BRAVO POLICJA GRYFINO TERAZ PUJDA SIEDZIEĆ OD WAS CI CO MORDOWALI HA HA HA AHA HA
TAK MI  DOPOMÓRZ   BÓG
TAK MI DOPOMÓRZ BÓG 04.12.2019, 20:12
POŚWIECE PRAWKO A WYKURZĘ WAS Za.... MOJEGO OJCA OJCZYMA I WUJKA
WYDRUK JEST NA KOMENDZIE HA HA HA AH TO TAK DLA SADU NIECH ZABEZPIECZY…
WYDRUK JEST NA KOMENDZIE HA HA HA AH TO TAK DLA SADU NIECH ZABEZPIECZY HA AH AHA H 04.12.2019, 18:52
DAWAĆ TEN TESTER DZISIAJ AH AH AH CO MI DALIŚCIE HA HA AH AH DO PODPISÓW TYCH CO NIE PODPISAŁEM HA HA HA AH
alkomat
alkomat 04.12.2019, 18:39
Ajwaj ile wydmuchaś?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.12.2019, 19:01
NIE PAMIĘTAM COŚ MI WSTRZYKNĘLI I ODJECHAŁEM TO SZAJKA ZŁODZIEJI I MORDERCÓW
KIM JEST  KARPIERZ  DLA WIECZORKA HA HA HA AH
KIM JEST KARPIERZ DLA WIECZORKA HA HA HA AH 04.12.2019, 19:00
PONOĆ DLA PIUETRASIKÓW DALI ZLECENIE NA MNIE I NA MATKĘ ORAZ MIKOŁAJK.ÓW AH AH AHA HA NIE PODDAM SIĘ BEZ WALKI ZŁODZIEJĄ HA HA AH AH
 POLICJA  PRACUJE DLA WIECZORKA
POLICJA PRACUJE DLA WIECZORKA 04.12.2019, 18:55
NIEWIEM BO COS MI NASYPALI HA HA AH
ODDAWAĆ PRAWKO  CIECIE HA HA AH AH
ODDAWAĆ PRAWKO CIECIE HA HA AH AH 04.12.2019, 18:38
NA TRZY SAMOCHODY MNIE ŁAPALI HA HA AH TYLKO JA STAŁEM NA BOKU HA HA AH AH MAFIA HANDLUJACA PROCHAMI Z POLICJI HA HA AH AH LEDWO UCIEKŁEM HA AH AHA HA ZEZNAM TO NA SPRWIE O ILE BĘDZIE HAS HA HA AH AH PODAM NAZWISKA I NAGRANIA A HA AH AH TAK WASZE NAGRANIA AH AH AH AHA
 CGHYBA CIEBIE PO JE BAŁO HA HA AH AH  LECZ SDIE   ***U HA AH AH
CGHYBA CIEBIE PO JE BAŁO HA HA AH AH LECZ SDIE ***U HA AH AH 04.12.2019, 18:31
CO PADLUCHU KOLEGÓW WKRECASZ W TEN SYF HA HA AH AH ŁAPCIUCU CMUNIE E PIJAKU I PAŁOJEBCO HA HA AH BURDĘ NASYŁASZ NA MNIE HA HA AHA TY JE BAY ***U CO TY SE ***U WYOBRARZASZ AH AH AHA H ŻE POLICJA GRYFINO TO KARPIERZE HA AH AHA H
WYDRUKUJCIE SE TEN BADZIEW A PRAWKO TO MI W ŻEBACH PRZYNIESIECIE HA AH…
WYDRUKUJCIE SE TEN BADZIEW A PRAWKO TO MI W ŻEBACH PRZYNIESIECIE HA AH AHA H 04.12.2019, 18:12
KARPIERZ I BUSZTA CO TY ***EWIE MYŚLISZ ŻE JESTEŚ BOGIEM HA HA AH AH I BEDFZIESZ DORABIAĆ TE PEDALSKIE KONSZACHY TY H AHA HA AH
Bartkowo
Bartkowo 04.12.2019, 18:16
To dzisiaj cię złapali?
TO POLICYJNE  DEBILLE
TO POLICYJNE DEBILLE 04.12.2019, 19:03
TAK I MI COŚ WSTRZYKNĘLI NIE WIEM CO
STRACH     WYJŚĆ  Z DOMU HA HA AH
STRACH WYJŚĆ Z DOMU HA HA AH 04.12.2019, 18:57
MAŁO NIE ZABILI HA HA AH AH JAK OSTATNIO TAK SIĘ CZUJĄ BEZKARNI HA AH AHA H
szofer
szofer 04.12.2019, 17:56
To ty tam Ajwaj w Mielenku stałeś?
A TU JAK  BY  TERORYSTĘ  ŁAPALI AH AHA HA
A TU JAK BY TERORYSTĘ ŁAPALI AH AHA HA 04.12.2019, 18:03
TAK TO JA POLÓWKĄ NA BOKU NAWALONY HA AH AHA
szofer
szofer 04.12.2019, 18:16
Jak byłęs nawalony to co sie dziwisz?
TAK DZIAŁA POLICJA  WIECZOREK I SPÓŁKA
TAK DZIAŁA POLICJA WIECZOREK I SPÓŁKA 04.12.2019, 20:37
ALE NIE JECHAŁEM TYLKO STAŁEM A ONI CHCIĘLI MNIE CHYBA ZABIĆ TAK JAK OJCA I WUJKA ORAZ OCZYMA NASYPAĆ COŚ I DO PIACHU
SZAFER JA JUŻ SIE BOJĘ NAWET PIWA NAPIĆ W BARTKOWIE I GDZIES WYCHODZIC…
SZAFER JA JUŻ SIE BOJĘ NAWET PIWA NAPIĆ W BARTKOWIE I GDZIES WYCHODZIC ZABILI MI OJCA OJCZYMA WUJKA I POLUJA NA MNIE I TO JEST FAKT 04.12.2019, 19:35
ONI NA MNIE POLUJA OD LAT I TO NIE JEST BAJKA HA HA AH AH
WSADZ CIE SE TE PRAWKO W DOPĘ HA AH AHA  TĘ  KOSZERNA HA HA AH
WSADZ CIE SE TE PRAWKO W DOPĘ HA AH AHA TĘ KOSZERNA HA HA AH 04.12.2019, 17:54
TE MOJE ZAKUCIE W DYBY NIE MAM DO WAS CHŁOPAKI ..ZALU HA AH AH TEN TEATR BAWI DO ŁEZ HA HA HA AH JA MA NOWE DANE I ZNAJOMOSCI HA AH AHA AH TĘPE HUKE HA HA AH
ciekawe co piszesz
ciekawe co piszesz 04.12.2019, 17:53
Ajwaj za co ci zabrali prawo jazdy?
PLUS  JESZCE MNIE CZYMŚ NAĆPALI  TE   *** Z POLICJI HA HA AH AHA AH
PLUS JESZCE MNIE CZYMŚ NAĆPALI TE *** Z POLICJI HA HA AH AHA AH 04.12.2019, 18:00
ZA PICIE W SAMOCHODZIE HA AH AH ZA TO HA HA AH NIE TE CO MNIE AZATRZYMALI TYLKO TE UKRYTE Z MIELENKA HA HA HA AH
TY ***U Z APTEKI HA HA AH