Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

  • 04.12.2019, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji zatrzymali dziś nietrzeźwego kierowcę z gminy Gryfino. Policjanci akcję przeporowadzili dziś (4 grudnia 2019 r.) ok. godz.15 w Mielenku Gryfińskim. Kierowca tłumaczy się, że tylko siedział w samochodzie, który stał na poboczu...

Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi gminy Gryfino prawo jazdy. 

Sprawa 46-letniego mieszkańca gminy Gryfino ma zostać skierowana do Sądu Rejonowego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

NIECH ZYJE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIECH ZYJE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10.12.2019, 11:39
MAM TYLKO NADZIEJE ZE MINISTER ZIOBRO ODEBRAŁ TELEFON HA HAAH SKORO ZABICIE MI OJCA ORAZ PÓŁ RODZINY ORAZ TRUCIE MNIE I OPŁACANIE TRUCICIELI JEST BEZKARNE TO TA MOJA RZEKOMA JAZDA PO PIJAKU TEŻ https://youtu.be/3wuJV2l6IHM NIE WSPOMNĘ OKRADANIA MNIE BO TO KASA DZIADKA WIECZORKA BYŁA HA HA AH
Czapski
Czapski 08.12.2019, 21:39
Ajwaj ile ty wypiłeś że miałeś ponad 2 promile? I to w południe!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.12.2019, 20:16
cop sie przejmujecie najwyżej zostanę radnym gryfina jak kozakiewicz świat jest pełen swiadków jechowy ale nikt go nie widział ha haa
Darek
Darek 05.12.2019, 19:59
Ponad 2 promile alkoholu? Chłopie ja mogłeś być tak głupi aby wsiąść w takim stanie do samochodu?
a ja darek z warszewa myslałem ze to ty
a ja darek z warszewa myslałem ze to ty 06.12.2019, 20:27
nie bierzcie od nikogo z b.... nawet cukierka przeważnie miętowe ponoć mój wujek sie po takim przekręcił matka poszła na ciasto i kawke do sasiadów i załatwione o sobie juz nawet nie wspomne w b.... strach nawet u kogos wody sie teraz napić o piwie nie wspomnę
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.12.2019, 20:10
dostałem wiadomośc od szymka z zaswiatów w lasu z tyłu w schowku juz wiem kto nas truje i dlaczego chodzi o ta z transformatorem działkę mój boze napisał nawet o rodzinie może on faktycznie strzelił samobója w ten siewnik dla jacka te szmaty chcą mi wytruć całą rodzinę dwa nazwiska sie przewija rodziny p.... z b..... tych z tej sprawy II KP 21/12 JA MYSLAŁE ZE TO TOMEK W. TO ZLECAŁ A TO WYCHODZI ZE B. ten zadzwonił że zekomo jerzdzę pijany kto jest zesrany szymek chyba sie czegoś obawiał moze K. sasiadów
Konfitura
Konfitura 06.12.2019, 22:29
Ale ty jeb...y jestes zdrowo idz sie napij jeszcze
Obserwator
Obserwator 06.12.2019, 11:02
A kiedy Deju byl mądry ?
zobaczysz co wyjdzie
zobaczysz co wyjdzie 06.12.2019, 20:13
żeby ratowac rodzine pojechał bym nawet osrany bo ja piłem na postoju poza pasem drogowym ja musze zrobic badania na obecnosc metalli ciezkich i przeswietlenie płuc bo coś mi ponoc pod łopatke wstrzykneli czy wsadzili
tak myślę
tak myślę 07.12.2019, 00:16
Ajwaj ty byłeś tak napruty alkoholem ze ty po prostu nic nie pamiętasz. jakieś zastrzyki to pijacki majak. Ogarnij się.
Kondo
Kondo 07.12.2019, 06:49
Szkoda jego siostry Aski ze musi patrzec na dekla
szybka  flaszka  i efekt  na duchaniu  był
szybka flaszka i efekt na duchaniu był 05.12.2019, 21:37
ja piłem na postoju co to zabronione mnie nie złapali jak jechałem
Suarez
Suarez 05.12.2019, 22:37
Ajwaj kto uwierzy w twoją bajkę?! Pewno już jest ze 3 świadków którzy potwierdzą że jechałeś. Warto było?
Konfitura
Konfitura 06.12.2019, 11:03
Suarez dokladnie został podp.....y przez dzbana z wichury
Kurwiłeb
Kurwiłeb 05.12.2019, 22:21
Ja tam non stop nachlany jeżdżę i wszystko jest ok
88
88 05.12.2019, 19:49
Aj, skoro masz 46 lat /rocznik 1973/, to jakim cudem pracowałeś na Dolnej w Energomontażu Północ?
do88 a kto ci mówił  ze  północ
do88 a kto ci mówił ze północ 08.12.2019, 11:04
energomontaż zachód nie północ kierownik kostka i kowalik marek nas prowadził podczas praktyk na ZPP3 dolna odra
ÓHP
ÓHP 05.12.2019, 19:57
Może na ohapy się załapał!
88
88 06.12.2019, 11:49
Wyszedłem z wojska w kwietniu 1978 roku, pracę w Energomontażu Północ musiałem podjąć w Warszawie , bo w Dolnej już tej firmy nie było . Rok 1973 r to okres rozkwitu i odbudowy miasta., to czas w którym rodziło się mnóstwo nieślubnych dzieci.
mleczarz
mleczarz 05.12.2019, 19:37
Ajwaj nie wyglądasz na te 46 lat o ile cię dobrze kojarzę.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 05.12.2019, 12:02
Ajwaj to ciebie trafili w Mielenku ale lipe masz teraz będą chłopaki heblować oko
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.12.2019, 18:05
a od kiedy to nie można pić w zaparkowanym samochodzie https://www.motofakty.pl/artyk…
Konfitura
Konfitura 05.12.2019, 18:24
Ajwaj dzbanie doszli cie wiem na 100 ze ktoś cie podp....tyle ci powiem w temacie i to zrobił dzban z Bartkowa a teraz bedzie pajda
Konfitura
Konfitura 05.12.2019, 18:28
A i czemu głupku zatrzymałeś sie pod czworką w Mielenku
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.12.2019, 09:05
po tej sprawie wszystko się zaczęło likwidowali mi rodzinę sukcesywnie oraz wtedy mi coś wstrzyknęli II kp 21/12 sad gryfino wiem że umieram dlatego piszę u was bez żadnych zahamowań to jest ta przyczyna nie wiem ile jeszcze mi zostało te moje ha ha ah to śmiech przez łzy tak wieczorki mnie zatruli z tymi z policji z tej sprawy II KP 21/12 PO TYM "zmarła " mi babcia nastepnie ojczym oraz wujek zabierają mi wszystko co kocham
caps
caps 05.12.2019, 02:10
Ajwaj to ty? Po dziwacznych wpisach sądzę, ze to ty!
zabacz lucynka zmartwych wstałem a już chcieliście tańczyć na moim grobie…
zabacz lucynka zmartwych wstałem a już chcieliście tańczyć na moim grobie ha ha ha ah 04.12.2019, 22:07
wieczorek pi erwszy na tapetę pujdzie za 2013 rok ha ha ha ah dokumenty mam ha ha haah
dość kurestwa i rtcia mi rodziny przez wieczorków i ich pachoł ków z policji…
dość kurestwa i rtcia mi rodziny przez wieczorków i ich pachoł ków z policji ha ha ah ah 04.12.2019, 21:56
nie martwcie się na sprawie wyjdzie kto dzwonił i kto dla kogo prcuje i za co zabili mi ojca ojczyma wujka trują mi całą rodzinę mnie też zatruli oraz matkę ja to zrobiłem CELOWO zapraszam na i gryfino na tzw proces o ile będzie i policja się nie wycofa ha ha ha ah zaznaczam że nie w gryfinie bo ten sad wyłaczę ha ha ah
Ewelina
Ewelina 04.12.2019, 21:48
Siedzieć już nie można
pojazd
pojazd 04.12.2019, 21:51
A UFO ten samochód przeniosło kilkanaście km?
pomalutku   wszystko  wylezie
pomalutku wszystko wylezie 04.12.2019, 22:22
p[rzenósł tam gdzie trzeba tan jest sedno sprawy haha ha ah
tak to kosmici i kosmici mnie złapali ci co robią dla komity tego co mnie…
tak to kosmici i kosmici mnie złapali ci co robią dla komity tego co mnie okradł ah ah ah 04.12.2019, 22:16
to tak jak kosmici mnie truli i ukradli 1,5 miliona plus akcje J&s energy
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 18:29
Jak ci ukradli dzbanie jak ty pusty w ryj jestes golasie
łowca dzbanów
łowca dzbanów 05.12.2019, 18:47
potwierdzam
Knagulec
Knagulec 04.12.2019, 21:28
To ktoś spod numeru *** w Mielenku wiadomość pewna na bank
k
k 05.12.2019, 10:21
Japa ***u
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 21:05
k tobie dwa po graty
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 18:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PO KIOLEI HA HA AH AH
PO KIOLEI HA HA AH AH 04.12.2019, 20:08
MYŚLICIE ZE JA DBAM O TE PRAWOJAZDY HA HA AH AH JA TO ZROBIŁEM W TYDZIEŃ EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM NIE NOTOWANY NA POLICJI  JA WAS SYFIARZE Z POLICJI POWYCIAGAM PO KOLEI  ZA TE Z.....
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 18:31
Tak powyciągasz chyba kut.... ***
kasa
kasa 04.12.2019, 21:52
Teraz będziesz jeździł rowerem. I to też na trzeźwo trzeba!
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 18:31
I to bez siodełka
wieczorki i ich pachołki niech się trzymają  mocno ha ha ah ah
wieczorki i ich pachołki niech się trzymają mocno ha ha ah ah 04.12.2019, 22:25
teraz będe biegał jak zawsze wracam do natury ha hahaah ale ile gówna wypłynie przy okazji to moje ha ha hahaah
kasa     dziadka wieczorka  wróci hy aha ha ah
kasa dziadka wieczorka wróci hy aha ha ah 04.12.2019, 22:22
teraz będe latał bo se helikopter kupię za to co mi ukradli ha ha ah ah
JESTEM PONAD TO I ZA REINKARNACJĄ HA HA AH A ALE WS U***Ę HA HA AH AH
JESTEM PONAD TO I ZA REINKARNACJĄ HA HA AH A ALE WS U***Ę HA HA AH AH 04.12.2019, 20:03
CZEMU POLICJA NIE ZABIERA ZDANIA CZEGO SIĘ BOI GRAJ MY W OTWARTE KARTY KTO ROBI DLA W..... I ZA ILE JA WAM TO POKARZĘ MOŻECIE MNIE ZABIĆ NIE DBAM O TO 
TO JAKAŚ    CHEMIA  I    LUB   METALE CIĘZKIE
TO JAKAŚ CHEMIA I LUB METALE CIĘZKIE 04.12.2019, 19:57
ONI MI COŚ WSTRZYKNĘLI NIE WIEM CO TO JEST JUTRO ICDĘ NA PRZESWIETLENIE
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 18:33
Wstrzykneli ci do mózgu gowno przy porodzie chyba rozjebundo z Bartkowa
położna
położna 05.12.2019, 18:48
potwierdzam
YTY
YTY 05.12.2019, 02:59
Kto ci wstzyknął? Ci ze statku kosmicznego?
Albercik
Albercik 04.12.2019, 19:06
Kobieta mnie bije!!!!!!!!!!!!!!
roco
roco 04.12.2019, 19:03
To ile wydmuchał?
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 22:24
Dmuchał w puzon Knagulcowi
Polak
Polak 04.12.2019, 21:31
Wystarczy 0,2. My tak już mamy, że od 0,2 jesteśmy narąbani.
dmuchacz
dmuchacz 04.12.2019, 19:43
żone i tesciową
teść