Znaleźli przy nim kilkanaście gramów narkotyku

  • 05.12.2019, 19:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaleźli przy nim kilkanaście gramów narkotyku
Zatrzymany na ul. Łużyckiej w Gryfinie nie potrafił logicznie rozmawiać, unikał kontaktu wzrokowego i chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę. Wzbudziło to podejrzenia u policjantów, którzy postanowili przeszukać 22-latka. Znaleźli przy nim narkotyki.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 22-letniego gryfinianina 3 grudnia 2019 r. na ul. Łużyckiej po godz. 22. Mężczyzna miał przy sobie, jak okazało się po ważeniu, 11 gramów marihuany.

22-latka czeka teraz rozprawa przed Sądem Rejonowym w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 19:39
kocham chłopców
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 22:26
Ty mała podszywajaca cie bladz
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 20:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hahahaha
Hahahaha 06.12.2019, 13:33
Koka hera hasz lsd.. Ta zabawa po nocach się śni.... Lsd Koka hera i haszzzzz podziel się z kolegami czym masz... ???
MN
MN 06.12.2019, 13:45
Ciebie to bawi?
Gomorra
Gomorra 06.12.2019, 12:45
To taki Gryfiński Pablo Escobar.
Gandzia
Gandzia 05.12.2019, 23:39
Według mnie najpierw powinni skontrolować TV trwam, Radio ma Ryja i TVPiS tam to dopiero przypalają g.
Sauri
Sauri 06.12.2019, 09:13
Gorzej jest w tvn tam wala kokaine i mocniejsze srodki wystarczy spojrzec na ich twarze
no no
no no 06.12.2019, 10:54
prawda , koka sypie się tam jak nawóz na polu
niemożliwe Sauri
niemożliwe Sauri 06.12.2019, 09:27
Przecież już gorzej się nie da!
Śmiech
Śmiech 05.12.2019, 22:14
Unikał kontaktu wzrokowego? Język się plątał? Sam się wystawił ?
True?
True? 05.12.2019, 21:29
Wiadomo że dostali cyne że ma coś przy sobie bo nasza policja gryfinska tylko poprzez takie coś wyłapuje ludzi bo do niczego się nie nadają bo są zwykłymi leniami i obibokami chowajacymi się w krzakach.
Nikola
Nikola 05.12.2019, 21:41
Nastęny odkrył Amerykę.
Poeta
Poeta 05.12.2019, 21:32
Przykre, że jeden szantaż
I informacje masz!
SCEPTYCZNY
SCEPTYCZNY 05.12.2019, 21:09
To chyba nie logiczne.. albo redakcja kłamie, albo policja.. Jedziesz sobie, łapiesz na chodniku przypadkowego gościa, który się nie zataczał nawet. Nagle o tak sobie z nim gadaliście, by go sprawdzić i okazało się, że się dziwnie zachowuje? Przyznajcie się, że dostaliście cyne..
Cyna
Cyna 05.12.2019, 23:33
Nikt mnie nie dostanie! Nigdy!
Nikola
Nikola 05.12.2019, 21:29
Daj spokój pewnie, gdyby nie ludzie Ciebie nie uświadomili, pewnie byś nadal myślał, że to prawda.
Pogromca kurwiłeb
Pogromca kurwiłeb 05.12.2019, 21:09
Ale sukces jakaś ku... podp....i tyle
Żebro
Żebro 05.12.2019, 20:47
I tez bardzo dobrze że znaleźli akurat marihuane a nie konopie indyjskie cale szczescie
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 22:11
Szkoda ze nie włożyli mu łap do kieszeni a tam sraka
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 23:16
Przepraszam was nie panuje nad soba buziaki mua
Pogromca kurwiłeb
Pogromca kurwiłeb 06.12.2019, 10:57
Podszywajaca sie knago po Pana Knagulca ssssiiiijjjj
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 00:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Suomi
Suomi 05.12.2019, 23:34
Nie ma sprawy, ale lepiej nie bierz tyle tego!
Poczekam
Poczekam 05.12.2019, 20:40
Czekam, czekam na dyskusję gryfińskich ćpunów jaka to marihuana jest zdrowotna i kogo to nie powinna poszukiwać policja.
Nikola
Nikola 05.12.2019, 20:50
Swojego czasu jarałam zioło i szczerze? Możecie gadać jakie to złe, ale poprawiło mi komfort życia - nie cierpie na depresje, stany lękowe. W przeciwieństwie do leków to łatwiej jest to odstawić.
nic dziwnego Nikola
nic dziwnego Nikola 05.12.2019, 23:35
Wszystkie ćpuny mówią że po narkotykach poprawia im się komfort.
Noooo.
Noooo. 05.12.2019, 20:46
Widzę ze ci łatwo oceniać człowieka skoro nawet ich nie znacz a mówisz ze są cpunami. Brawo ty !
Poczekam
Poczekam 05.12.2019, 20:48
Bo tylko ćpuny mogą bronić ćpania. Ale nie podyskutuję bo mają wypalone mózgi
Nikola
Nikola 05.12.2019, 20:55
Jesteś upośledzony? Niektórzy wolą zapalić to na migrene niż brać parasyf (paracetamol). Nie każdy jest ćpunem kto bierze dragi, tylko uzależnieni. Pewnie sam dzień bez kawy nie potrafisz wytrzymać, czy fajki. Jeśli nałogowo spożywasz nikotyne i kofeine to jestes narkomanem gościu. A trawka mniej uzależnia niż to.
Nooo..
Nooo.. 05.12.2019, 20:54
Haha co za gość.. bardziej już zbłaźnić się chyba nie można.
Propeth
Propeth 05.12.2019, 20:37
Czy Sara to konfitura?
Marcel
Marcel 05.12.2019, 20:26
Zaloze sie ze jakas malpa wysprzeglila jak tak to powinno sie opluwac
Nikola
Nikola 05.12.2019, 20:46
Obecnie mieszkam w Holandii i tutaj ludzie palą normalnie. Nikomu nie przeszkadzają. W sumie jak większość złapanych w Gryfinie to udział konfidentów. Kiedyś przyjaciel mojego kolegi wysprzęglił się i tak przyjaźń z dzieciństwa poszła w las..
ciekawy
ciekawy 05.12.2019, 23:37
Co to znaczy "wysprzęgli" się"?
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 00:26
Nie wiesz inaczej zakapował podp....ił itp jak gumak z gumowcem dwie Gryfińskie dętki rozprute
Deadboy
Deadboy 05.12.2019, 19:56
Za takie coś to maksymalnie mandat powinien być, a nie sąd i psucie życia. Kolejny słaby popis policji gryfińskiej.
kto wie?!
kto wie?! 05.12.2019, 20:00
W sumie nie wiadomo co tam sąd wymyśli. Może nawet nie będzie grzywny tylko jakieś zawiasy?!
józek
józek 05.12.2019, 20:30
Jak celebryta to puszczą wolno
quick
quick 05.12.2019, 20:39
Albo puszcza szybko , biegusiem!

Pozostałe