Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji. Ma jednak nietypowego obrońcę

  • 05.12.2019, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji. Ma jednak nietypowego obrońcę
Poszukiwany Sławomir M. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie – informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie. Funkcjonariusze poszukiwali go od dłuższego czasu, ale ostatnio rozesłano wizerunek mężczyzny z prośbą o pomoc w jego ujęciu. Tymczasem odezwała się żona pisząc, że mąż został… wrobiony.

37-letni Sławomir M. mieszka w Chojnie. Policja poszukiwała go z uwagi na naruszenie art. 279 § 1 Kodeksu karnego. Artykuł ten mówi o kradzieży z włamaniem.

W komentarzach pod artykułem „żona” zaczęła bronić wówczas poszukiwanego. Sugerowała, że Sławomir S. został wrobiony przez... „Wpływowego Budowlańca”.

-Bronię, bo wiem jak jest <> !!Ktoś kto ma duże wpływy może wszystko!! – pisała.

Jednak Sławomir M. przez pewien czas się nie ujawniał. Dopiero teraz jest pod nadzorem policjantów. Teraz będzie mógł wyjaśnić wszystko przed sądem. Jednak sprawa niestawienia się na wezwania raczej mu nie pomoże.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taka historia
taka historia 09.12.2019, 12:21
Zatrzymali go bo sam chciał wpaść.
Czytelnik
Czytelnik 08.12.2019, 20:15
Slawek jak zawsze niewinny
Biuro kolegi w Gryfinie tez niby nie on ale wyrok zapadł. Ciekawe czy juz zdążył go odsiedzieć.
M
M 08.12.2019, 19:07
Tam telewizję srelewizje. Edyta mąż jest duży chłopczyk i nie zmieniaj mu pieluszek. Mój były mąż alkoholik i żulik zawsze jak się wpakował w kłopoty to mówił, czekajcie jak moja żona tu przyjedzie to zrobi z wami porządek. Nie wiem skąd mu się to brało ale moim mężem już nie jest.
Żona Edyta
Żona Edyta 06.12.2019, 16:58
Proszę to naprostować,bo jak nie wy to zawiadomie telewizję,i prawda i tak wyjdzie na jaw!Żona Edyta!
Pindol
Pindol 07.12.2019, 19:40
Sprostować to możesz, pręta
Pogromca kurwiłba
Pogromca kurwiłba 06.12.2019, 18:43
Ty żona nie wal w ch...a bo cie widzą
Pindol
Pindol 06.12.2019, 18:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zona
Zona 06.12.2019, 15:48
Osobiście go dowiozlam pod komisariat policji w Gryfinie we wtorek o godz 9.30!więc nie rozumie dlaczego to robicie! Żona!
Sceptyk
Sceptyk 06.12.2019, 17:37
Aha.. w***as go na przyps. Gratuluje
Pindol
Pindol 06.12.2019, 16:28
Ty żona to teraz bedziesz samotna dawaj namiary pokołysze
czytelnik
czytelnik 06.12.2019, 15:58
Przecież policjant mówi wyrażnie, że "został zatrzymany". Policjantowi nie wierzyć a anonimowej "Zonie" tak?
Żona Edyta!
Żona Edyta! 06.12.2019, 16:12
Nie jestem anonimowa!!łączył się w ten dzień telefonicznie z policjantem!!o 9.30.byl pod komendą!!
Pindol
Pindol 06.12.2019, 16:29
Edyta dawaj namiary bedzie kawa wraz ze sssssssniadaniem
postronny
postronny 06.12.2019, 16:14
Moze policjanci chcieli się wykazać że to oni złapali?
Sceptyk
Sceptyk 06.12.2019, 18:16
Oni jak zawsze, cały czas tak robią, chcąc udowodnić swój sukces, prawdę mówiąc.. Albo cyna, albo info, potem łapanka. Wtedy chwalą się, że to dzięki ich się udało. :D
Prawie jak zawsze..
Bizon
Bizon 06.12.2019, 01:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wydusić  bandziorów
Wydusić bandziorów 05.12.2019, 23:56
Zjeżdżają się mendy z całego świata na święta. Do mamusi, do żonusi. A żonusia w ry LO dostała to zmieniła melodię piosenki i go pokochała. Policja gościa zwinęła ale do spraw rodzinnych się nie miesza i sinej i otłuczonej żonusi nie zauważyli. Może faktycznie ze schodów spadła.
Szozda
Szozda 05.12.2019, 23:47
Powinien sam zmierzyć się z problemem a nie czekać nie wiadomo na co.
rohatek
rohatek 05.12.2019, 22:34
Powinni jeszcze dodać formułkę: Za posiadanie narkotyków podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności!
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 21:59
hejka kocham was :)
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 18:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pogromca kurwiłeb
Pogromca kurwiłeb 06.12.2019, 10:56
Podszywasz sie pod Pana swego i władcę Knagulca mendo
Alexander
Alexander 05.12.2019, 23:01
Kogo?Nas?jesteś gejem?
Sceptyk
Sceptyk 05.12.2019, 21:36
Ohoo.. ktoś zgarnął fortunę, ża kabla
uwaga
uwaga 05.12.2019, 20:43
Zeznania żony zwykle nie są obiektywne!
NN
NN 05.12.2019, 20:37
Jakby się sam zgłosił byłoby lepiej.

Pozostałe