Autobus płonął podczas jazdy

  • 06.12.2019, 14:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus płonął podczas jazdy
Dziś koło godz. 11.30 w Gryfinie na ul. Pomorskiej stał autobus, który... płonął. Zapalił się w czasie jazdy. Na miejsce przybyli strażacy, którzy przystąpili do akcji.

Na miejsce przyjechała straż pożarna. 

Nie wiadomo co było przyczyną pożaru. 

Pasażerowie linii nr 1 w Gryfinie nie dojechali na czas.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wrrr
wrrr 08.12.2019, 18:30
Kiedy burmistrz zrobi coś z tym dziadostwem??? Od lat jeżdżą rozwalające się autobusy!
twój pan
twój pan 08.12.2019, 18:49
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
myk
myk 07.12.2019, 20:25
To na pewno wina Mietka albo któregoś z zastępców,prawda?
do romowca myka
do romowca myka 07.12.2019, 20:32
myk. , jak masz taką wiedzę to idź z tym na policję albo do prokuratury, a nie mawiasz ich tu na forum.
zapomniał wół.... jak do władzy parł...
zapomniał wół.... jak do władzy parł... 07.12.2019, 22:31
Jak parli do władzy wszystko było winą śp. Piłata – również komunikacja. Teraz im przeszkadza? A co jest „kompetencją burmistrza” obecnie?
„ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta” pouczał radny Sawaryn...
Ale mu przeszło...
Sisi
Sisi 07.12.2019, 09:56
Mieszkam w Hiszpanii tam nie ma takiego czegos jak autobus na czas...jak bedzie to bedzie
kamyk
kamyk 06.12.2019, 23:55
I znowu ucierpieli pasażerowie.
po
po 08.12.2019, 18:50
pis z nimi
Nutria
Nutria 06.12.2019, 23:08
PKS ma stare autobusy ściągnięte Germani.Maja średni po 30 lat,ledwo co się kupy trzymają a gmina dopłaca do tego przedsiębiorstwa w *** kabony ze te parchy i jedziesz takim dziadostwem jeszcze bilet musisz kupić a on kurczę w ogniu staje.
Normalnie wstyd ty Czrny Banito !!!!!!
pasażerka
pasażerka 07.12.2019, 20:32
A ci kierowcy co nimi kierują to jeżdżą jak wariaci,oni myślą że jeżdżą po drogach na Ukrainie
szok
szok 06.12.2019, 23:22
No ale żeby zaraz się paliły?!
rus
rus 06.12.2019, 22:28
Tak jest gdy niedouczony Ukrainiec jest kierowcą!
!
! 06.12.2019, 21:44
To jeszcze nie ich czas...i dobrze!
Pasazer
Pasazer 06.12.2019, 20:19
Nie pierwszy i nie ostatni Raz jeszcze któryś zapłonie
pochodnia
pochodnia 06.12.2019, 23:53
A co? Podpalaczem jesteś?
baba wanga
baba wanga 06.12.2019, 18:11
LUDZIE!!! LUDZIE!!! UCIEKAJTA DO LASU!!! DO LASU UCIEKAJTA LUDZIE!!!!
Em
Em 06.12.2019, 17:18
Bardzo dobrze oby wszystkie się spaliły taki stary szrot jezdzi! A tego ukra kierowcę to powini zamknąć do kryminału jako pierwszego
Flinston
Flinston 06.12.2019, 15:54
Może ktoś hamował nogami i iskry poszły?
Gryfinianka
Gryfinianka 06.12.2019, 15:53
Wcale mnie nie dziwi ta awaria! Stan techniczny autobusów jest tragiczny. Do tego jeżdżą jak chca, nigdy nie sa na czas! Dobrze ze nikomu nic się nie stało
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 16:10
Dobrze gadasz dziadostwo tylko przegumować
passanger
passanger 06.12.2019, 15:18
Zwała się rozwałowała
Gad
Gad 06.12.2019, 15:08
[email protected] męczył gada
Knagulec
Knagulec 06.12.2019, 16:11
Gad było ci dobrze wczoraj zapodawane tęsknisz za knagą tesknisz dzbanie
mentos
mentos 06.12.2019, 15:03
Bop to pochodnia była!

Pozostałe