Mikołajkowy prezent otrzymali od... posła

  • 06.12.2019, 18:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mikołajkowy prezent otrzymali od... posła fot. dost.
Licealiści z Gryfina i Dębna uczestniczyli w lekcji sejmowej zorganizowanej przez Grzegorza Napieralskiego, posła na Sejm RP ze Szczecina.

Wyjazd do Warszawy odbył się w mikołajki.

- To dla nas duże wyróżnienie, zaproszenie otrzymane od posła Grzegorza Napieralskiego. Zwiedziliśmy Sejm i Pałac Prezydenta RP. Można powiedzieć, że to taki prezent mikołajkowy - mówi Marta Narożańska z liceum w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

23453
23453 11.12.2019, 03:11
będą wam kur... odbierały smak życia, wy kur.. idioci, narodowi polscy idioci!
69
69 11.12.2019, 08:07
Nie strasz, nie strasz
bo się zes...
warto było  być w SLD HA HA AH
warto było być w SLD HA HA AH 10.12.2019, 11:14
e gregor zobacz jak w. ciebie dojechał parwie jak mnie ha ha aha tylko ze ty cały siwiusieńki jesteś a jesteś o rok młodszy ha ha ah
Salem alejkum
Salem alejkum 10.12.2019, 12:00
Siwiuteńki Niketoński musi odejść!
SZALOM  PIKUŚ
SZALOM PIKUŚ 10.12.2019, 13:02
SIEMA
sld
sld 08.12.2019, 08:09
wstyd dziewczynko z widuchowej. popierać komucha
Gosc
Gosc 07.12.2019, 23:30
nasmiewanie sie z nazwiska uwazam za absolutny brak szpanu, co do komuny, przeczytajcie wkoncu definicje komunizmu, nigdzie takiego ustroju nie bylo owszem bolszewi jakis kim-irm- semizm czy castryzm zeby na tym poprzestac w teori doskonaly ale nie do zrealizowania kazdemu wedlug potrzeb smiechu warte, ale do rzeczy wszystko prawie za darmo taki jest sens ogolny wpisow powiedzil bym wypocizm, a tak wogole to jest wlasnie lewactwo, o 500* nie wspomne wszystko to jest z naszych podatkow, i ty emerycie kiedy tu zabierasz glos i sie martwisz o te bzdetne 15zl zastanow sie jak przez 4 lata nas w pernanbuko robia rozdajac nasze pieniadze[podatki]lesero leniom tylko nie nam, grilowanie mozecie to sobie w buty wlorzyc bo tak naprawde w Polsce ogrubo wazniejsze sprawy chodzi
rusek
rusek 07.12.2019, 22:44
Coś za często Napieralski zaprasza małolaty!
Z
Z 07.12.2019, 19:48
Lewactwo zaprosiło szkole Im Boh Powstania Warszawskiego hipokryta
do niezorientowanego w stronach sceny politycznej
do niezorientowanego w stronach sceny politycznej 07.12.2019, 20:23
Lewactwo i populizm to jest PiS.
Sauron
Sauron 07.12.2019, 19:07
Czerwono widze i to bardzo
belfer
belfer 07.12.2019, 19:14
Amien okulary i nie oceniaj tak surowo młodzieży.
ja
ja 07.12.2019, 04:56
gdzież to nasz super JOJO?przed wybirami było go pełno .pewnikiem pojawi sie przed wyborami prezydenckimi
zibi
zibi 07.12.2019, 00:02
Oryginalny pomysł. Nie ma co!
Oj
Oj 07.12.2019, 06:37
Można ? Można pracowity poseł Grzegorz Napieralski kutry jest aktywny. Gdzie jest ten poseł kutry na niby jest tak pomocny i pracowity .
do 20. 04
do 20. 04 06.12.2019, 20:57
Zrób coś sam, wtedy pogadamy ciołku !
Sii
Sii 06.12.2019, 20:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

JA2
JA2 06.12.2019, 20:46
Ale madrala, szkoda miejsca na twoj jad
Michał
Michał 06.12.2019, 19:27
Belweder,sejm moc atrakcji i prezenty, garść wiedzy i super zabawa w świetnym towarzystwie.
Dorota
Dorota 06.12.2019, 19:13
Fajny pomysł taka wycieczka na mikołajki.
Tak
Tak 07.12.2019, 11:47
To świadczy o pośle. Grzegorz Napieralski jest pracowity i pracuje przez całą kadencję .A gdzie jest ten co niby pracuję czy współpracuje to jest wielka ściema.

Pozostałe