Powiedziała matce, że się zabije. Na poszukiwania 31-latki ruszyli policjanci

  • 07.12.2019, 13:01
  • KWP Szczecin
Powiedziała matce, że się zabije. Na poszukiwania 31-latki ruszyli policjanci
Policjanci po intensywnych poszukiwaniach odnaleźli 31-latkę, która poinformowała bliskich o zamiarze odebrania sobie życia. Dzięki szybko podjętym działaniom oraz ogromnemu zaangażowaniu funkcjonariuszy już nic nie zagraża życiu kobiety. Po odnalezieniu została przekazana pod opiekę lekarzy.

W środę, 4 grudnia po godzinie 14:00 oficer dyżurny z Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą otrzymał zgłoszenie, że 31-letnia kobieta poinformowała swoją matkę o zamiarze targnięcia się na swoje życie. Dyżurny niezwłocznie przekazał tę informację dla wszystkich patroli. Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy pionu kryminalnego oraz prewencji. Wszyscy zaczęli dokładne sprawdzać główne drogi, boczne uliczki, skwery, ogródki działkowe, tereny przywodne. Policjanci ustalili jak najwięcej informacji, które ułatwiły szybkie dotarcie do mieszkanki Szczecina. Do akcji skierowano również przewodnika z psem tropiącym. W jednostce Policji nad Odrą ogłoszono alarm.

Tak prowadzone poszukiwania po blisko trzech godzinach przyniosły oczekiwany efekt. Mundurowi odnaleźli kobietę w jednym z mieszkań na terenie miasta. Już po kilku minutach 31-latka została przewieziona do szpitala, gdzie zaopiekował się nią personel medyczny. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i ich ogromnemu zaangażowaniu, kobiecie nic już nie zagraża

KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

karol
karol 09.12.2019, 07:57
Znam sprawę. Maska tej dziewczyny zrobiła to po złości swojej córce (on nigdy by tego nie zrobiła)
mom
mom 09.12.2019, 08:11
A co? Chciała szybko odnależć córkę która zostawiła złośliwe babsko?
Gryfinianka
Gryfinianka 07.12.2019, 18:20
dlaczego moje wpisy nie zostały opublikowane?
dublet
dublet 07.12.2019, 19:02
Jak nie, jak tak. I to 2 razy?!
Gryfinianka
Gryfinianka 07.12.2019, 17:53
Brawo Policjanci!!! mam pytanie od kiedy samobójca, informuje o popełnieniu na sobie samosądu,? podejrzewam że owa pani chciała wzbudzić litość u swojej matki lub współczucie i zaczęła ją szantażować swoją śmiercią . Znam pana ,który od 20 lat co dziennie robił to swojej matce i mówił że idzie się powiesić .On żyje i ma się dobrze a matka zmarła.Tak że zastanówcie się drodzy ludzie ,że nie tylko narażacie samych siebie psując sobie opinie ale tak że tylu policjantów było w poszukiwanie zaangażowane,kto teraz za to zapłaci?!
Gryfinianka83
Gryfinianka83 08.12.2019, 10:27
Uwierz ze mówią :/ ale często ludzie nie traktują tego poważnie.
Deadboy
Deadboy 07.12.2019, 19:25
Co ty gadasz? Wiele było ludzi, którzy mówili, że to zrobią.. a reszta olewała. Potem okazywało się, że bez kitu to zrobił. Nie możemy oceniać jednego przypadku opierając się na drugim - akurat w tej kwestii
Gryfinianka
Gryfinianka 07.12.2019, 17:39
i po co to było?,od kiedy samobójcy informują o popełnieniu samosądu na sobie ? tylko tacy,którzy chcą na kimś wywrzeć litość lub coś innego.Znam takiego pana ,który co dziennie od 20 lat informował swoją matkę że idzie się powiesić,jak do tej pory on żyje a matka zmarła i po co to wszystko,kto za to zapłaci?
hmm...
hmm... 07.12.2019, 13:36
Znawcy psychiki ludzkiej się odezwali....
klisza
klisza 07.12.2019, 13:21
A trzeźwa była?
tak to się kończy
tak to się kończy 07.12.2019, 13:20
I święta spędzi na Mącznej.
tak jak chciała
tak jak chciała 07.12.2019, 13:25
Nie będzie musiała przynajmniej z matką.

Pozostałe