Uhonorowani Krzyżem Wolności i Solidarności

  • 07.12.2019, 18:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uhonorowani Krzyżem Wolności i Solidarności 7 Dni Gryfina
Z okazji zbliżającej się rocznicy wprowadzenia stanu wojennego 39 działaczy Solidarności otrzymało odznaczenia działaczy opozycji solidarnościowej. Wśród nich troje Gryfinian.

Wśród wyróżnionych przez prezydenta byli m.in. Elżbieta Strojna – Koszur, Wojciech Nicpan oraz Grzegorz Węgrzyn. Krzyże wręczał dr Jarosław Szarek. Każdy z odznaczonych uhonorowanych Krzyżem Wolności i Solidarności dostał też prezent – ostatnio wydany, 3. tom “Encyklopedii Solidarności”.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olo
Olo 11.12.2019, 07:56
Duma i łezka w oku!
Ignac
Ignac 08.12.2019, 19:34
Do ja :.
pracowałeś na ruchu wszystko jasne ,pewnie na bl 3/4 tylko czy byles sygnalistą , czy bardzo uprzejmym ,nic nie wiedzącym?.
ja
ja 09.12.2019, 04:01
za tamtych czasów bloki 3/4 jeszcze normalnie pracowały.To ty jesteś niedoinformowany.Nie wyszła ci ta ironia.Ale u was pisiorków to normalne.Podciągnij się z historii dolnej.
ws58
ws58 08.12.2019, 15:50
Do ja. Milczenie jest złotem dla głupców.Nie wiesz milcz.
ja
ja 08.12.2019, 18:17
ws58-i vice versa.w tamtych czasach pracowałem na ruchu i w "solidarności"działali całkiem inni ludzie.Ale jak mówią :kują konia ,żaba podstawia łapę.jak pisałem chyba działali w takim podziemiu ,ze ludzie nie wiedzieli o nich.HAHAHAHA
ja
ja 08.12.2019, 04:08
a czym to się tak zasłużyli.Byli chyba w bardzo głębokim podziemiu.Ale jak Jarosław Kaczyński spod kołdry mamusi stworzył solidarność to wszystko jest możliwe.tworzy się teraz coś jak 3 legion Piłsudskiego .im dalej w las tym wiecej "działaczy"
brawo
brawo 07.12.2019, 21:18
Brawo dla pani i pana dawnych prawdziwych związkowców a dzisiejsi związkowcy do normalnej pracy proszę!!!!!
Czarek z Łodzi
Czarek z Łodzi 07.12.2019, 20:13
Szczere gratulacje "ciociu" Elu od naszej rodziny.
Ben
Ben 07.12.2019, 19:43
Gratulacje!

Pozostałe