Justyna Buraczyńska jest poszukiwana

  • 07.12.2019, 21:13
  • Źródło: KPP w Gryfinie
Justyna Buraczyńska jest poszukiwana
Policja z Gryfina i ze Szczecina poszukuje Justyny Buraczyńskiej zamieszkałej w Gryfinie przy ul. Grunwaldzkiej. Zarzut w stosunku do 32-latki wynika z Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej.

Policja informuje i zapewnia:

Gryfińscy funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganej kobiety, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Funkcjonariusze ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanej, jej miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na adres e-mail: [email protected]

W sytuacji, gdy poszukiwana znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby.

Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość

Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna.

W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych, m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana listem gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.

Źródło: KPP w Gryfinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gorny taras..seba..
Gorny taras..seba.. 14.05.2020, 23:06
A to ta kur...z gryfina oj dzialo sie za jednego bata na stole dawala ***..kradla co mogla ..wlasne dziecko zostawila w gryfinie aby uciec do angli ..To scierwo jeszcze nie zlapane..to patologia wiecej chu..miala w *** niz wlosow na glowie..sam ja pchalem za jedna lufe..ale to byly czasy ..co nie justa??..pamietasz napewno ..chyba ze nie kojarzysz bo ty zawsze chetna bylas aby sie nastawic innemu..
Nadia
Nadia 01.07.2020, 17:34
Seba seba chyba tobie sie w *** nudzi ze takie bzdury wypisujesz ale coz nudni ludzie z nudnym życiem tak maja jesli piszesz ze jsst *** to o tobie zle swiadczy ze pakowales swojego kuta.. w ***. Tak samo musisz byc ***a wart, zajmij sie swoim nudnym zyciem i soba a nie oczerniaj innych!
Grażyna z g.
Grażyna z g. 11.12.2019, 13:46
O sensacja?ze zdjęcia nie poznałam odrazu. Ładne zdjęcie?wsumie dziewczyna ładna ?życie
waleriana
waleriana 11.12.2019, 14:04
Niebieściński musi odejść
Dani
Dani 10.12.2019, 22:37
Najlepsze są te mamuśki co każde dziecko z innym, weekend melanż starsze dzieci pilnują młodsze a później się dziwią że 15 w ciążę zachodzą. Porażka
Grażyna z g.
Grażyna z g. 11.12.2019, 13:50
Chyba się nie dziwią ??ewentualnie mogą nie być pewne co do ojca, ale i paniusie niby z kasą no bo nie z klasą z Gryfina i okolic rodzą dzieci nie mężów ?????
wnet
wnet 09.12.2019, 11:43
Wreszcie przyjadą na święta zza granicy to wpadną.
bobi
bobi 09.12.2019, 11:13
Mamy bardzo sprawną policję w Gryfinie!!!Tylko pogratulować!!!Który to już rok jej szukają?
Heal this wounded world
Heal this wounded world 08.12.2019, 22:56
Patrząc na wasze komentarze, to są tak ***owe.. Ile macie lat? 13? Obrażacie, wywalacie jakieś syfy. A wy co? Wcale nie jesteście lepsi, zamiast szczekać to moglibyście zrobić coś pożytecznego. Dowartościowanie własnego ego poprzez obelgi to najgorszy sposób jaki mogliście sobie wybrać, zachowujecie się prymitywnie as ***. Jesteście tak ***owi, że nie mam słów. Chwilowa satysfakcja, że komuś porycie psychę, wiecie co? Nie lubię życzyć komuś źle, ale mam nadzieje, że karma do was wróci i tak samo poczujecie się jak osoby, którym niszczycie życie. Wyjazd do swoich spraw dzieci w dorosłej skórze!
HTWW
HTWW 08.12.2019, 23:18
Nie znam tej kobiety, nawet gdybym ją znał to nie zachowałbym się tak samo jak wy. Daliście popis własnej inteligencji, brawo! Szczerze? To osoba poszukiwana wykazała się większą mądrością pisząc komentarz "Ale macie znowu temat. Mnie szukaja nie was." - o ile to ona. Nawet nie wchodziła z wami w bezsensowną dyskusje.. Macie zbyt nudne życie najwidoczniej. Elo plociury
Somsiadka
Somsiadka 08.12.2019, 22:29
Ooo a Kapi za plr dupcył Justysie
HTWW
HTWW 08.12.2019, 23:09
A co Ciebie to interesuje, z kim ta osoba odbywała stosunki seksualne? Czy ty dobrze się czujesz? Widzę, że własnego życia nie masz..
Knagulec
Knagulec 08.12.2019, 22:42
I ciebie również
zk
zk 08.12.2019, 18:17
pakuj sie do paki
Ania
Ania 08.12.2019, 21:50
A Ty idź się lecz
XD
XD 08.12.2019, 21:17
Ty też, na mączną. mua! :** Buziaczky
kulson
kulson 08.12.2019, 17:47
juz jestes nasza
XD
XD 08.12.2019, 17:51
Twoja to jest chora głowa
knagulec
knagulec 08.12.2019, 17:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 08.12.2019, 17:41
W sumie za moją niewyszeczkaną twarz też.
ajwaj
ajwaj 08.12.2019, 17:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dziewczyna z gryfina
Dziewczyna z gryfina 08.12.2019, 17:20
Kazda z twoich koleżanek buraczynska o tobie mowi a ty dalej taka naiwna
A
A 08.12.2019, 21:52
Sorry ja nie mówię bo dużo mi w życiu pomogła... W *** byłeś gówno wiesz...
Gimbaza
Gimbaza 08.12.2019, 17:11
Patola i tyle
Justyna
Justyna 08.12.2019, 16:13
Ale macie znowu temat. Mnie szukaja nie was.
A
A 08.12.2019, 21:52
Tak jest kochanie moje
łowca pic (wspak)
łowca pic (wspak) 08.12.2019, 17:43
złodziejski chwost
Wstyd za niektórych
Wstyd za niektórych 08.12.2019, 17:48
Toksyczny chwast. Ty w cale nie popełniasz błędów nie? Panie nieskazitelny!!
Marcin
Marcin 08.12.2019, 16:27
Banda ***ow
Grażyna z kotłowni
Grażyna z kotłowni 08.12.2019, 13:30
To ta patola Mintusy i Kozdry patola jak ch,,,, kupa dzieci i kazde z innej parafii
Kid
Kid 08.12.2019, 13:14
Lepiej popatrzyć na grubą czarnymi włosami i jej koleżankę blondynkę.. u nich to już się dzieje. Powrót z melanżu na zwale do dzieci nie jest przyjemne.
Hoe
Hoe 08.12.2019, 13:04
Aż taką źłą dziewczyną nie jest!
zainteresowany
zainteresowany 08.12.2019, 13:18
A jaką złą jest i na co można liczyć?
Daed
Daed 08.12.2019, 13:25
Jest kobietą, która jest w stanie pomóc w przeciwieństwie do większości gryfinian. Każdy z nas błądzi, lecz prawo jest bezwzględne
Solaris
Solaris 08.12.2019, 17:42
Za błędy się płaci. Skoro coś przeskrobała to powinna swoje odpokutować. Tak postępują dorośli-dojrzali.
ajwajec bez jajec
ajwajec bez jajec 08.12.2019, 12:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 08.12.2019, 13:31
Dobrze gadasz cycu
Hoe
Hoe 08.12.2019, 13:18
Przekolbować to ja ciebie mogę.. dzieciaku w dorosłej skórze
London
London 08.12.2019, 09:29
Czy ta kobieta jest tak bardzo niebezpieczna by w ten nawiedzony typ ja tu co chwile umieszczal?
88
88 08.12.2019, 08:31
W każdej porządnej rodzinie, jakaś czarna owca się znajdzie.
http://poszukiwani.policja.pl/…
kaznodzieja
kaznodzieja 08.12.2019, 01:07
Może jest niewinna, moze ja wrobioli, a moze raz zrobiła błąd w życiu. Nie oceniajmy ludzi zbyt łatwo.

Pozostałe