Pali się sadza w komunalnych kominach

  • 09.12.2019, 16:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pali się sadza w komunalnych kominach
Ciemna chmura dymu w centrum Gryfina niestety nie należy do rzadkości. Ta była jednak wyjątkowa. Okazało się, że pali się sadza w kominie budynku komunalnego przy ul. Kościelnej.

Wezwano straż pożarną. Ta zrobiła pomiary i przystąpiła do akcji. Dobrze, że w porę strażacy zostali zaalarmowani. Gdyby coś poszło coś nie tak, to gmina niestety straciłaby budynek, a ludzie zostaliby bez dachu nad głową.

Wideo z fragmentem akcji strażaków przy ul. Kościelnej można od środy obejrzeć na profilu Facebooka 7 Dni Gryfina.

Akcja strażaków miała miejsce 4 grudnia 2019 r. w centrum Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmm
hmm 13.12.2019, 19:47
Strach pomyśleć co by było gdyby...
Janina
Janina 13.12.2019, 09:50
Polecam kontrole sklepu ogrodniczego na koncu ul szczecińskiej. Kłęby czarnego gryzącego dymu walą z komina, nie mozna ustać na tamtejszy przystanku. Jak by oponami palili. Żeby takie rzeczy miały miejsce w mieście ? pod okiem straży miejskiej? A tyle się trąbi o kontrolach domków na wsi, wy najpierw zacznijcie od swojego rejonu
samba
samba 13.12.2019, 10:51
Może palą chwastami?
katastrofa
katastrofa 10.12.2019, 22:32
Tak dbają o komunalne mienie!
Pikuś
Pikuś 09.12.2019, 23:52
Sawaryn. Budynki komunalne to chyba tobie podlegają? Może straż przeprowadzi kontrolę u właściciela kiedy ostatnio sprawdzał.......kominy. Hehe.
ufff
ufff 10.12.2019, 00:27
Kolejna plama!
Mietek
Mietek 09.12.2019, 23:50
Ale cwancyg!
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 20:19
Trzeba czyścić kominy ja tam starej co noc czyszcze i jest ok nic nie dymi
Cyna
Cyna 09.12.2019, 18:31
Taki jest skutek palenia oponami, butami lub szmatami. Tacy ludzie powinni być karani potężnymi mandatami a jak nie nauczą się to wysiedlać do Dołgich patologię.
Pogromca kurwiłeb skórzany
Pogromca kurwiłeb skórzany 09.12.2019, 20:17
Lepiej sprawdzic czym pala na barakach na Orlat Lwowskich co wieczór siwy dym w mordę i nożem przejść nie idzie
juzek
juzek 09.12.2019, 17:37
Co robić? Ni to zima ni to jesień co robić? w piecu palić oponami zimowymi czy letnimi?
Ence
Ence 10.12.2019, 18:28
Ciekawe ***u skąd mają niby te opony..... To jest stary komin i ma prawo się zapalić.... Gmina powinna ich podłączyć do ciepłowni bo to gminy są mieszkania komunalne
Łeb skórzany
Łeb skórzany 10.12.2019, 07:24
Hmm dylemat ja tam jaram w baraku na Szczecińskiej zimowymi,bo daja wiecej ciepełka
tam mieszkają ludzie
tam mieszkają ludzie 09.12.2019, 17:14
Gryfiniaku, KTÓRY ocenia innych,wróć do szkoły. Już w ubiegłym roku tam były problemy i to bodaj w Nowy Rok, co przez rok zrobili radni z komisji mieszkaniowej z burmistrzem? NIC
Gryfiniak
Gryfiniak 09.12.2019, 17:07
Ktury to już raz tam się pali?Jak się pali byłe czym są skutki!!!!! Poprzedni lokatorzy takich problemuw nie mieli!!!!! Wykwaterować gdzieś na wiochę !!! Oni ani palić nie umiem ani z ludźmi żyć !!!!Ale co innego to umieją aż materac furczy He he he
Pindol
Pindol 09.12.2019, 22:26
Czyli kołyszą
Jb
Jb 09.12.2019, 19:34
Straż powinna karać takich ludzi to jest zagrożenie dla innych lokatorów!!! Z tym materacem to dobre He he he podsłucham pod oknem!!!!
Idiotyczna hala w parku
Idiotyczna hala w parku 09.12.2019, 17:00
Nikoteński musi odejść a za jego wypłatę trzeba zainstalować fotowoltaikę na komunalnych dachach domów, szkół i przedszkoli.
Pogromca
Pogromca 10.12.2019, 13:08
Z dymem

Pozostałe