Marek Staruk jest poszukiwany

  • 08.12.2019, 20:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marek Staruk jest poszukiwany
Marek Staruk poszukiwany jest przez policję gryfińską i szczecińską. Podstawą dla funkcjonariuszy jest Art. 62 ust. 1 Kodeksu Karnego – „Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych - wbrew przepisom ustawy”.

35-latek mieszkał ostatnio przy ul. Łużyckiej w Gryfinie.

Policja informuje i zapewnia:

Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanego, jego miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na adres e-mail: [email protected]

W sytuacji, gdy poszukiwany znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby.

Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość.

Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna.

W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych, m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana listem gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZGR
ZGR 21.01.2020, 14:36
Co wy tu wypisujecie za brednie szukacie go a wiecie gdzie on jest dokładnie .Tylko kraj w którym się znajduje nie chce go wydać ,bo polska to kraj bezprawia .Pozdro R.Adamiak
gumowiec
gumowiec 13.12.2019, 16:26
solidne pałowanie na komendzie działa cuda, ten koleś powinien tam być lany tak długo aż mu się odbije rosół z komunii

Namierzą go jak wróci
Namierzą go jak wróci 13.12.2019, 00:28
Podobno jest w Holandii.
Oboy
Oboy 31.01.2020, 11:19
Powiedzial bym Norwegia w 100% z holandi dawno byl by deporrtowany
kartki nie przysłał
kartki nie przysłał 13.12.2019, 01:04
Przyjedzie do mamusi na święta!
do poprawy
do poprawy 10.12.2019, 20:03
ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii a nie k.k.
swoj
swoj 10.12.2019, 13:17
Gryfińska policja i anonimowość!!! Ha ha ha. Komendant jeszcze nie wie z kim ma do czynienia.
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 07:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 10:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Prawo
Prawo 09.12.2019, 17:29
?????artykuł 62 kodeksu karnego,,,....posiadani....Panie Redaktorze nie mam takie go artykuły.??? taki artykuł.zawarty jest w ustawie przeciwdziałaniu narkomanii...
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 12:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

XD
XD 09.12.2019, 13:31
Gumaka to masz ty, z tym, że to durex
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 14:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pan Japa
Pan Japa 09.12.2019, 13:16
Nikotański musi odejść!
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 13:24
Wraz z kondonem gumakiem
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 12:31
Ale dzban
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 13:30
Jak ja
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 20:13
Podszywasz sie nędzo
Pindol
Pindol 09.12.2019, 14:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dobra rada
Dobra rada 09.12.2019, 11:38
Wyłapać te wszystkie chwasty i pasożyty ktorym uczciwa praca śmierdzi. Zakały społeczeństwa na przymusowe roboty inaczei toto nie pohańbi się uczciwym życiem.
Tia
Tia 09.12.2019, 13:35
Odczep się hajdasiu od naszych Burmistzów
XD
XD 09.12.2019, 13:29
Od kiedy pracująca osoba jest pasożytem? A spokojna osoba chwastem? Możesz w tym momencie utkać
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 14:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Andzelika
Andzelika 09.12.2019, 10:57
nie chandluje rzadnymi prohami
http://poszukiwani.policja.pl/…
Pogromca
Pogromca 09.12.2019, 12:31
Ale ty z buraków barakudo tak
ZK
ZK 09.12.2019, 09:16
Pakuj się do paki Mareczku,czekamy na ciebie ***
Reżyser
Reżyser 09.12.2019, 08:59
Ktoś chętny na nagranie serialu "dziewczyny z baraków"? Taki sequel
 Napo Leon
Napo Leon 09.12.2019, 09:45
Niekarany musi odejść!
Sii
Sii 09.12.2019, 09:32
Chyba Penery z barakow film Patryka Vegi
łowca ciotek
łowca ciotek 09.12.2019, 08:23
Śpi z Knagulcem
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 12:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gumak
gumak 09.12.2019, 08:18
Przecież to Knagulec!!!!!
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 12:33
Gumak wczoraj ci zapodalem jeszcze chcesz
Obcy
Obcy 09.12.2019, 00:32
Wygląda jak Anunaki
Czyżby zapowiadana komuna powróciła wraz z nową inteligentną inaczej elitą…
Czyżby zapowiadana komuna powróciła wraz z nową inteligentną inaczej elitą pisuarową. 09.12.2019, 00:17
Od kiedy to można publikować facjaty z nazwiskiem i bez zasłoniętych oczu ?
Weer
Weer 09.12.2019, 09:31
Od dziś
Arleta
Arleta 08.12.2019, 23:58
Z facjaty sympatyczny gość.
(  @  ) (  @  )
( @ ) ( @ ) 09.12.2019, 00:14
Ale nie patrz mu lepiej w oczy bo pierd ....niesz !
DB
DB 09.12.2019, 00:02
W tym przypadku twarz odzwierciedla duszę.
imprezowicz
imprezowicz 08.12.2019, 23:18
O co chodzi z tą Andżeliką, dajcie dokładne namiary mogą się przydać niedługo nowy rok:) i mewa musi polecieć
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych 09.12.2019, 15:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

GuZiKoWa
GuZiKoWa 08.12.2019, 23:12
Pani Andzelika z Orląt Lwowskich żyje w przekonaniu że jest wielka szychą i diluje od kilkunastu lat w sumie na legalu: każdy wie że u Pani Andzeliki jest meta od lat narkotyki są codziennością u tej Pani,wchodzą, wychodzą interes się kręci. Można baaa widocznie można,skoro Pani Andzeliki z uśmiechem na twarzy tłumaczy każdemu co do niej przychodzi że jest zero przypalu u niej,a jak będzie miała wjazd na chatę to zostanie poinformowana o tym wcześniej, przez ZNAJOMEGO Z NASZEJ GRYFIŃSKIEJ POLICJI PANA ZĄBKA......Szoook... Hallo co się dzieje z nasza władza!!! Przecież to wszystko dzieje się na waszych oczach....
Luj
Luj 09.12.2019, 16:04
Ale ona ma kasę jak twierdzi z córeczką Aldonką ciekawe z czego żyją jak nigdzie nie pracuja z Ops pasożyty naszym kosztem patola jak ch...
Ja
Ja 09.12.2019, 11:37
No ładnie.. #tematdlauwagi proszę zajać się tym tematem
Moje całe dobre zdanie o policji w gryfinie wlasnie upadlo :( straszne
Andzia
Andzia 09.12.2019, 09:00
Zawsze psiarnia zwalczała tylko swoją konkurencję
xyz
xyz 09.12.2019, 08:17
Hahahaha ale jajca
Ząbaty
Ząbaty 09.12.2019, 00:20
Ostrzegłaś to ty ją pierwsza chyba , że Andżelika nie potrafi czytać
Sa
Sa 08.12.2019, 23:51
Ząbek jakieś imię posiada? (Interesujące)
Luj
Luj 09.12.2019, 16:06
Psikuta
Cezary
Cezary 09.12.2019, 00:23
Aspirant Stępień poznasz go po grubych okularach i śmierdzi od niego gorzałą .
Staruk
Staruk 08.12.2019, 23:58
Zapewne posiada, od urodzenia.

Pozostałe