Zaanagażowali się w projekt o nazwie RODUS

  • 09.12.2019, 00:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaanagażowali się w projekt o nazwie RODUS fot. dost.
Przez ostatnie miesiące w Cedyni w ramach rewitalizacji społecznej realizowany był projekt pt. „Rodzinny obiekt do uprawiania sportu” (w skrócie RODUS), dzięki któremu przy kąpielisku miejskim powstały betonowe stoły do ping-ponga i do gry w szachy, a także odnowiono murowany grill.

Finał projektu zorganizowano 6 grudnia 2019 r. Przed południem z Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni dla klas IV-VI zorganizowano turniej piłkarzyków. Młodsze dzieci klaun zaprosił do wspólnych gier i zabaw.

Po południu na terenie ośrodka rekreacyjnego w Cedyni przygotowany został mały poczęstunek przy grillu. Potem w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zorganizowano miniturniej tenisa stołowego. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowo-Turystycznego "Victoria" z Chojny zaprezentowali swoje umiejętności. Dla graczy przygotowano upominki.

Koordynatorem przedsięwzięć realizowanych w ramach rewitalizacji społecznej jest Arkadiusz Małecki, a liderką projektu „RODUS” była Irena Śroń.

Działania Czachowskiego Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych i Demokratycznych wspierają Urząd Miejski oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

irish
irish 09.12.2019, 05:41
stołowa robota
Mirka
Mirka 09.12.2019, 05:09
Tak trzymać!
Hokus pokus
Hokus pokus 09.12.2019, 10:55
Niketiński musi odejść

Pozostałe