Pałamane gałęzie lecą na dachy

  • 09.12.2019, 09:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pałamane gałęzie lecą na dachy
Najpierw mieszkańcy zwrócili się z prośbą do władz gminy. Te z kolei skierowały ich do zarządcy parafii, na terenie której rosną dorodne drzewa. Pół roku temu był zły czas, ponieważ trwał okres lęgowy ptaków. Czy teraz prośba mieszkanców zostanie spełniona?

-Podczas wichury na dach lecą gałęzie. Boimy się, że mogą trwale uszkodzić dach - mówi nam mieszkanka Widuchowej. 

Drzewa rosną przy ul. Mostowej w Widuchowej na terenie parafii przy granicy z budynkiem wielorodzinnym.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik
Czytelnik 09.12.2019, 19:46
"Pałamane" czy nikt tego nie czyta przed publikacją?
wichura
wichura 10.12.2019, 15:05
Niekotański musi odejść !
Pelasia z Podlasia
Pelasia z Podlasia 09.12.2019, 18:02
Prowadź Polski Lud dobrą drogą, kochany Ojcze Tadeuszu ! Alleluja i do przodu. Zwyciężymy

właściciel
właściciel 09.12.2019, 15:32
niech mi tylko jedna gałąż spadnie na dach i uszkodzi dachówki to od razu podaje wielebnego do sądu,administruje terenem wiec niech buli pasożyt
kod
kod 09.12.2019, 19:28
tadziu sprawdz kto to jest i potem pod płotem pochowaj na cmentarzu...
organista onanista
organista onanista 09.12.2019, 15:29
Podobno proboszcz z wikarym juz zarzucili sukienki na plecy i obaj dziarsko z piłami w spracowanych rękach juz obcinaja gałęzie,brawo oni
wierny
wierny 10.12.2019, 14:12
nie mają czasu bo testują nowe auta
po.tocfele
po.tocfele 09.12.2019, 14:47
Boże dzieci kiedy wy otworzycie oczy. pis tyle dla nas robi .byscie choc raz byli za pisem anie
Knagulec
Knagulec 09.12.2019, 12:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Xyz
Xyz 09.12.2019, 11:34
Gdzie jest straż pożarna no pytam się gdzie—oni zrobią wszystko nawet kota z dachu zdejmą!
strażak
strażak 11.12.2019, 20:30
to zadzwoń na straż to wtedy zobaczysz co mogą zrobić bez odpowiednich zezwoleń z urzędu gminy to wtedy dowiesz gdzie są
Dyl
Dyl 09.12.2019, 10:27
Panie proboszczu ! spełni pan prośbę mieszkańców, czy nałożysz klatwę na krnąbrnych parafian ? Tutaj chodzi pewnie tylko o przycięcie gałęzi.
A może jednak nie ,he,he,he ?
Bedzie jak z brakiem miejsc postojowych na Jana Pawła II w Gryfinie. Co drugi dzień był artykuł w igryfino jaką to biedę mają kierowcy mieszkajacy przy tej ulicy z parkowaniem. Oczywiście włodarze miasta Gryfina pochylili sie nad tym problemem i na koszt mieszkańców miasta i gminy utwardziły kostką teren wokół kościoła , który oficjalnie jest parkingiem. Nikt z mediów nie przyjrzał się bliżej umowie z plebanem, całkowicie został rozwiązany problem z parkowaniem, a burmistrz został wybrany na drugą kadencję. Cud !!!
W Widuchowej , też pewnie z pomocą przyjdzie Gmina, wytnie drzewa, będzie na drewno do kominka na plebanii na wiele lat. W ramach rekompensaty za ścięcie drzew, Gmina zobowiąrze sią do zagospodarowania terenu po wycince i nasady nowych drzew po konsultacji społecznej z proboszczem i wynajętym architektem krajobrazu. Zadowolony kiecman, poprze z ambony wójt podczas wyborów.
Pchła
Pchła 09.12.2019, 10:15
Starszne,wyciąć wszystko w promieniu kilometra to będą dachy bezpieczne
klimna
klimna 09.12.2019, 09:23
Parafianie muszą się złożyć.

Pozostałe