Tłumaczył się, że jechał tylko motorowerem. Złamał zakaz i stanie przed sądem

  • 10.12.2019, 17:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tłumaczył się, że jechał tylko motorowerem. Złamał zakaz i stanie przed sądem Policja (arch.)
Osoba, której prawo jazdy zostało zatrzymane, traktowana jest przez policję jak osoba niemająca uprawnień do kierowania pojazdami. Nie wystarczyły tu tłumaczenia, że miało się uprawnienia oddzielnie na motorower.

-Policjanci Komisariatu Policji w Chojnie zatrzymaliw Nawodnej do kontroli drogowej motorowerzystę. Kierowca - 31-letni mieszkaniec naszego powiatu miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek 9 grudnia 2019 r. Mężczyzna stanie po raz kolejny przed sądem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

buhaha
buhaha 16.12.2019, 10:02
Taaa, niewiniątko :))))))))))))))
ja
ja 13.12.2019, 08:38
co jeśli sentencja wyroku brzmi:zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów w zakresie odebranych uprawnień kat"B".nie pisze się nic o kat "A" "A1"
Gizmo
Gizmo 12.12.2019, 16:08
Pumkt 31 ustawy o zakazie a dokładnie podpunkt B, C polecam zapoznać się z ustawą bo nikt w polsce nie czyta do końca....
Ja wygrałem z brakiem wiedzy Polskiej POLICJI
..
Lordtom
Lordtom 12.12.2019, 12:24
Furmanka to nie pojazd mechaniczny kierowca może pić bo koń prowadzi 😂😂🤘
Bbb
Bbb 11.12.2019, 15:51
Od kiedy motorower jest poj mechanicznym skoro nie moze sie poruszac po drogach exp i aut. Ten artykił to gówno.
Lordtom
Lordtom 12.12.2019, 12:17
Coś ci się po***o kolesiowi co wyjechał czołgiem na Pajęczno też zabrali prawko a czołgiem po autostradzie można jeździć po autostradzie 😂
Ja
Ja 12.12.2019, 00:44
Debil jesteś. Ma silnik mechaniczny to i cały motorower traktowany jest jako mechaniczny
ojej
ojej 11.12.2019, 16:48
A traktor i kombajn to nie jest pojazd mechaniczny?
zakaz pedałowania
zakaz pedałowania 11.12.2019, 10:02
Niekochański musi odjechać skuterkiem!
Fiodor
Fiodor 11.12.2019, 09:30
Jak zakaz 🚷 to zakaz
Gość
Gość 11.12.2019, 09:29
Gosciu miał zakaz na wszelkie pojazdy mechaniczne. Motorower jest pojazdem mechanicznym. I jest odpowiedź !!!
Widz
Widz 11.12.2019, 09:08
Szkoda że celebrytom wszystko wolno.
Tubylec
Tubylec 11.12.2019, 07:23
Do jazdy motorowerem wystarczy dowód osobisty, czyżby mu też zabrali?
Dusz
Dusz 12.12.2019, 11:30
Od pewnego czasu od tamtego roku nie ma czegos takiego jak jazda na dowód osobisty, masz prawo jazdy kategorii am, nawet jak skonczysz 18 lat tez nie mozesz, kiedys tak było tylko
Lordtom
Lordtom 12.12.2019, 12:21
Jest tylko osoby urodzone przed dziewięćdziesiątym dziewiątym bodajże dokładnie nie pamiętam bo prawo nie działa wstecz w tym przypadku
Bbb
Bbb 11.12.2019, 15:53
Dokladnie. Ten caly artykuł to gniot.
***cz
***cz 11.12.2019, 07:38
Na Skuter też Dowód Osobisty, ale zapewne ci policjanci żyją latami 80-tymi, czy 90-tymi i nie znają nowych przepisów.
Nie pierwszy i nie ostatni słyszałem że osoby którym zabrano uprawnienia, poruszał się Skuterem na dowód osobisty i po kilku latach oddawali, a ci sprzedawali skutery w idealnym stanie.
Zazwyczaj osoby którym zabrano uprawnienia do kierowania pojazdami, się ostro pilnują ze wszystkim co możliwe.
A skuterem czy motorowerem nie poszaleje.
Sedzina
Sedzina 11.12.2019, 13:41
Potrafisz czytać ? Ma zakaz sądowy na prowadzenie pojazdów mechanicznych, wszystkich . Wyjątkiem jedynie jest rower.
kocia łapa
kocia łapa 11.12.2019, 07:26
A na mieszkanie z kobieta nawet dowodu nie trzeba mieć.
abra kadabra
abra kadabra 11.12.2019, 07:30
Jak jesteś nieletni bez dowodu to nie możesz!
Xana
Xana 10.12.2019, 22:30
Kowalem swego losu bywa każdy sam, każdemu Bozia dała dwie ręce...Jeden potrafi tymi rękoma zarobić na chleb i godne życie, drugi nie potrafi tymi rękoma nawet sobie tyłka podetrzeć i ma pretensję do systemu i wszystkich jaka to jest niesprawiedliwość...Ten rejonpowinien być dwa razy w miesiącu przetrzepany przez policję, żeby patologia czuła respekt
Sam
Sam 10.12.2019, 22:04
hehehe, wyeliminowano.Skuteczność naszego prawa widać po tym jak łapie się pijanych kierowców którzy mają odebrane już prawa jazdy, niektórzy nawet dożywotnio.
Mieczysław
Mieczysław 10.12.2019, 19:30
Jeju, kto z was nigdy nie prowadził po kielichu niech pierwszy rzuci kamieniem!

***cz
***cz 11.12.2019, 07:41
Ale trzeba umieć to kontrolować będąc po kielichu czy po piwach, a to dopiero jest sztuką.
Ja nie pije bo to głupota
karwasz twarz
karwasz twarz 10.12.2019, 22:05
No i k...a sobie pojeździłem :(
gumowiec
gumowiec 10.12.2019, 18:58
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji.
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 18:43
kocham chłopców poznałem wspaniałego
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 22:15
I ci zapodawał
Ahmed
Ahmed 10.12.2019, 21:53
Pewńieś milcjant jest.
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 22:16
Ten co sie podszywa pod Knagulca to ciotka jakaś solidnie przeheblowana
ajwaj
ajwaj 10.12.2019, 18:59
ty zdrajco
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 20:44
ajwaj ssssiiiijjjj mocno
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 20:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 20:43
A ja wam wszystkim wczoraj zapodawałem prawdziwy Knagulec zapodawał
łowca ciotek
łowca ciotek 10.12.2019, 21:11
Knagulec jak tam stary dalej cię puka
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 22:17
Ciebie non stop
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 22:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kadm, nikiel i chrom
kadm, nikiel i chrom 10.12.2019, 19:26
On nadal cię kocha i karmi cię tablicą mendelejewa
koniec i kropka
koniec i kropka 10.12.2019, 18:01
Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów silnikowych (w tym skuterów, motorówek dostaje się na skutek jazdy pod wpływem alkoholu lub narkpotyków. Wczęsniej policja zatrzymuje prawo jazdy. Motorower jest pojazdem mechanicznym
***cz
***cz 11.12.2019, 07:46
Z godnie z przepisami w którym pisze że:
Skuter i Motorower nie jest pojazdem silnikowym.

Tak więc trzeba zaskarżyć do Trybunału Sprawiedliwości, gdyż osoba która wymyśliła taki przepis i go dodała dyskryminuje innych poruszających się i taką osobą przez 10 lat powinna opłacać stacje aby skutery i motorowery tankowali za darmo w formie zadośćuczynienia, oraz dalszy zakaz pracy w tej dziedzinie.

Pozostałe