Wypadek koło Gryfeny. Piesza w szpitalu

  • 10.12.2019, 18:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek koło Gryfeny. Piesza w szpitalu
Do wypadku doszło dziś (10 grudnia 2019 r.) na ulicy Chrobrego w Gryfinie ok godz. 17.35. Na przejsciu dla pieszych znajdowała się 66-letnia kobieta. Wjechała w nią kierująca samochodem marki Suzuki 21-latka.

-Na ulicy Chrobrego doszło do potrącenia  pieszego uczestnika ruchu drogowego przez 21-letnią kierującą pojazdem marki Suzuki na przejściu dla pieszych. 66-letnia  piesza przetransportowana została do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się płynnie - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a ten jak zawsze....
a ten jak zawsze.... 13.12.2019, 07:19
No i odezwał się idiota! Zrobić z Chrobrego autostradę, a piesi niech dygają przez całe miasto "bo trzy przejścia na Chrobrego wystarczą".
A rusz tyłek i idź na piechotę - w mieście ci samochód potrzebny?

Schudniesz, jak się trochę poruszasz...
ja
ja 14.12.2019, 04:59
ano właśnie jak dojdzie do przejścia to te pare metrów przejdzie dla zdrowia.Schudniesz trochę !radzisz "idiocie" spacery a sam nie chcesz przejść te np 100m
do glusia - jedź obwodnicami, jak ci piesi przeszkadzają w środku miasta...
do glusia - jedź obwodnicami, jak ci piesi przeszkadzają w środku miasta... 14.12.2019, 06:25
Jak od straży do Grunwaldzkiej chcesz trzech przejść glusiu, to sobie pojedź obwodnicą, co ją Sawaryn obiecał )a nawet dwiema, bo po jednej "próbne objazdy robił") che che.

A jak ci piesi w środku miasta przeszkadzają, bo byś chciał autostradę, to glusiu zostaw auto, pójdź na piechotę.
Będziesz chudszy i zdrowszy.

Niby dlaczego piesi mają być prześladowani w środku miasta, bo gluś sobie wymyślił autostradę zamiast Chrobrego?
ja
ja 13.12.2019, 05:14
Chrobrego to główna przelotówka Gryfina.(oprócz TIRów)Należy przeanalizować przejścia dla pieszych.Zostawić trzy ale ze światłami.Przecież rondo grunwaldzka chrobrego przez przejście na chrobrego (przy rondzie) blokuje cały ruch z flisaczej.Przez jednego pieszego powstaje korek.
a ten jak zawsze... Na temat,,,
a ten jak zawsze... Na temat,,, 13.12.2019, 07:21
"przez jednego pieszego powstaje korek" - nie idioto - przez kierowców samochodów, którzy nie muszą grzać przez miasto. Jedź obwodnicą.:)...

Jak chcesz robić autostradę w środku miasta, to może wywalić samochody z tej ulicy i zrobić deptak?
Jak się zaczniesz ruszać na piechotę - schudniesz. Będziesz zdrowszy...
Tomek
Tomek 11.12.2019, 11:20
Blond pindzie się nie zatrzymują
Gosia
Gosia 12.12.2019, 19:18
Mężczyźni powodują znacznie więcej wypadków i kolizji niż kobiety. Proszę poszukać statystyk.
?
? 13.12.2019, 07:22
A uwzględniłaś czas jazdy?
ksywa
ksywa 11.12.2019, 19:17
Nie trzeba było się tak farbować.
Krystyna
Krystyna 11.12.2019, 09:07
Niejednokrotnie przekonałam się , ze młode dziewczyny nie przestrzegają przepisów drogowych, a zwłaszcza przejść dla pieszych
Młoda dziewczyna
Młoda dziewczyna 12.12.2019, 19:14
Stare Krystyny za to przestrzegają przepisów. Stare Krystyny i Mariany na drogach to dopiero niebezpieczeństwo. Dobrze że my młodzi mamy refleks i dajemy radę wyhamować. Znaki ustąp pierszeństwa ludzi w pewnym wieku nie obowiązują z tego co zauważyłam, tak samo jak rozglądanię się w lewo, prawo czy patrzenie w lusterka. Bo przeciez panie ja tu 60 lat jeżdżę i nikt mi nie bedzie mówił co mam robic, prawda? :)
Irena
Irena 11.12.2019, 08:03
Niedopuszczalne aby na pasach trzeba uciekać!
Knagulec
Knagulec 11.12.2019, 07:50
Pozdrawiam wszystkie podszywające sie ciotki
Ciasny Zenek
Ciasny Zenek 11.12.2019, 12:01
Pozdrawiam Cię wzajemnie pączusiu!
teterete
teterete 11.12.2019, 08:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

piesza
piesza 11.12.2019, 07:31
Strach wejsc teraz na pasy!
po pasach
po pasach 11.12.2019, 08:02
Niekotański musi odejść!
...........................
........................... 11.12.2019, 14:16
To pan wypisuje zawsze te bzdury o Nikotyńskim panie Korbalasiński ?
kierowca psychopata
kierowca psychopata 11.12.2019, 14:37
Niebotyński musi odejść i nie są to żadne bzdury!
do kierowców psychopatów...
do kierowców psychopatów... 10.12.2019, 23:11
Niektórym kierowcom, którzy tu się wypowiadają, przydałoby się zrobić badania psychiki.
Nie każdy kierowca to cham, nie każdy pieszy święty.
Ale komentarze, że "się pcha na pasy" są straszne.
A gdzie się ma "pchać" - poza pasami?
do cwaniaka bez wyobraźni
do cwaniaka bez wyobraźni 11.12.2019, 07:08
Święty to jak pójdzie do nieba. Ale po co pchał się pod samochód?
skandal
skandal 11.12.2019, 07:22
"cwaniakiem bez wyobraźni" nazywasz pieszych, co korzystają z oznakowanych przejść w mieście?
A wepchnij się pod własny samochód, będzie mniej wariatów na drodze, skoro dla ciebie środek miasta to autostrada, gdzie się "pieszy wpycha"...
kiero audica
kiero audica 10.12.2019, 22:57
Na środku jest wysepka i pieszy powinien tam drugi raz się rozejrzeć i zatrzymać a nie pchać pod samochód.
do debila z przedłużką... rozumu
do debila z przedłużką... rozumu 10.12.2019, 23:09
ty skur... - a ty nie widzisz, że pieszy przechodzi? Zaskakuje cię że nie chce kwitnąć na środku drogi, aż jasnie panisko przejedzie?
Gosia
Gosia 12.12.2019, 19:16
Mnie zaskakuje bo ma obowiązek się zatrzymać. Przejście dla pieszych z tzw. wysepką jest traktowane jako dwa osobne przejścia:)
...
... 13.12.2019, 07:28
Jak cię "zaskakuje" pieszy, że nie ma zamiaru jeść kanapki między pasami na jezdni - to lepiej nie siadaj za kierownicą. Będzie bezpieczniej....
nessi
nessi 10.12.2019, 23:14
Ale audica ma rację bo takie są przepisy!
sygnalizowany zamiar przejścia na pasach...
sygnalizowany zamiar przejścia na pasach... 10.12.2019, 23:22
Mylisz się - przepisy mówią jasno o "zamiarze przejścia" - to nie przystanek tramwajowy na wysepce, żeby kierowca tłumaczył "nie spodziewałem się, że będzie przechodził dalej".
Lonia
Lonia 10.12.2019, 22:56
Słabo widoczne miejsce i cześć!
Knagulec
Knagulec 10.12.2019, 22:13
Gumowiec *** razzz
aaaaaaa
aaaaaaa 10.12.2019, 22:06
Czarna seria trwa.
Marata
Marata 10.12.2019, 21:43
Masakra pieszy to pieszy jest na pasach i ma pierwszeństwo ja zawsze sie zatrzymuje. A tłumaczenie że ciemno... to co jadąc atutem nie miała świateł włąoczonych? Sierota ze kierownicą



.....
..... 11.12.2019, 02:52
jesteś kierowcą, i nie wiesz, ze nie oświetlone przejście jak i pieszy niemający odblasków o zmroku, jest słabo widoczny pomimo tego, ze kierowca ma światła mijania?...
skandal
skandal 11.12.2019, 07:25
Nie widzisz po zmroku pieszego w centrum miasta na przejściu - wysiądź z samochodu. Będzie bezpieczniej.
Pajrat roads
Pajrat roads 10.12.2019, 20:20
A piesza po co się pchała na pasy ? Kogo to matka ?
moja nie
moja nie 10.12.2019, 22:07
Nie "kogo" tylko "czyja"!
Logik
Logik 10.12.2019, 20:12
To właśnie na tej niewidocznej części pasów jakieś trzy lata temu, może trochę więcej dokonywano znacznego zwężenia rury kanalizacji deszczowej biegnącej z terenu działki z pałacykiem pod lwami. Od tego mniej więcej czasu zalewa niżej położony blok przy Chrobrego. Szczegóły znajdziecie w dokumentacji. Moim zdaniem woda znalazła swój własny ciek obok przewężenia.
P
P 10.12.2019, 19:42
Oświetlenie Gryfina klapa totalna jest ciemno jak w d...e!
Ktoś
Ktoś 10.12.2019, 19:36
Kierowcy też jeżdżą jak chcą, wielokrotnie miałam sytuację, że jeden się zatrzymał a drugi nie, więc to nie winni tylko piesi
Fox
Fox 10.12.2019, 19:31
Nie ważne czy ciemno, deszcz, mróz... Kierowca ma nie rozjeżdżać pieszych. I nie ma co utyskiwać, że ciemno. Jak nie widzi to nie jedzie.
...
... 11.12.2019, 02:54
Pieszy również ma zachować ostrożność... A nie wskakuje na pasy jak bydle
skandal
skandal 11.12.2019, 07:28
"wskakuje na pasy jak bydlę" - ciebie nazwać bydlakiem za kierownicą to obraza bydła!
Bydlę za kierownicą nie wie, że są pasy, przejście?
Albo będzie przekonywał, że człowiek mu "wyskoczył" - jak już prawie przeszedł przez ulicę - tak było w zeszłym tygodniu na Łużyckiej, w tym roku na tym przejściu też 70 latka "wtargnęła biednemu kierowcy" - tylko że starsza pani już prawie zeszła z pasów - a kierowca nie zdążył zauważyć....
Kolega
Kolega 10.12.2019, 19:15
Wszedzie ciemno to tak to jest a luzycka to tragedia
sos
sos 10.12.2019, 19:09
Przecież koło Gryfeny jest w miarę widno. Kierująca gadała przez tel zapewne,często to widzę, nawet p Sawaryn śmiga z komórą przyklejoną do ucha...
Nie masz co robić tylko gapisz się z okna
Nie masz co robić tylko gapisz się z okna 10.12.2019, 19:42
a może wąchała majtki
sos
sos 10.12.2019, 21:49
A co cie obchodzi gdzie ja się gapię lumpie? Wolno mi czy tu tez jest zskaz?
Ja to lubię.
Ja to lubię. 10.12.2019, 20:14
Pasażera.

Pozostałe