Kolejne złoto dla drużyny badmintonistek na wojewódzkich igrzyskach

  • 11.12.2019, 14:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejne złoto dla drużyny badmintonistek na wojewódzkich igrzyskach
W pięknej hali sportowej w Lipianach 10 grudnia 2019 r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym. (Rocznik 2007 i młodsi) Przybyło osiem drużyn dziewcząt (Bełczna, Goleniów, Lipiany, Rewal, Sianów, Stołeczna, Trzcińsko-Zdrój, Ustronie Morskie) i sześć drużyn chłopców (Bełczna, Goleniów, Lipiany, Rewal, Sianów, Ustronie Morskie) z naszego województwa. Utalentowani młodzi sportowcy przez wiele godzin w badmintonowych pojedynkach sprawdzali poziom swoich umiejętności.

Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Stołecznej (gm. Trzcińsko-Zdrój) w składzie: Karolina Kozak i Maja Stańczyk zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyń województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2019/2020.

Ogromne brawa i gratulacje dla dziewcząt za ambitną postawę na boisku, duże umiejętności i wiarę w zwycięstwo. W grupie chłopców zwyciężyła drużyna z Bełcznej. Serdeczne dziękujemy gospodarzom za doskonałą organizację zawodów.

 

Tekst i foto: E. Papież

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 11.12.2019, 19:31
Pozdrawiam wszystkie ciotki buziaki zwlaszcza mojego ssacza gumowca
Ex tenisistka
Ex tenisistka 11.12.2019, 16:04
Kiedyś Gryfino było prężnym ośrodkiem tenisowym. To była czołówka krajowa. Pachniało czasami wielkim światem. Odbywały się tutaj też turnieje ATP tzw. challangery. Dzisiaj pozostały tylko chwasty i zrujnowane obiekty. Może więc lepiej otworzyć szkółkę badmintona ?
kometka
kometka 11.12.2019, 16:12
Niebieściński musi odejść

Pozostałe