Za potrącenie pieszego na pasach odpowie kierowca

  • 11.12.2019, 19:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Za potrącenie pieszego na pasach odpowie kierowca
Podczas prowadzonego przez policję postępowania uznano winę kierowcy samochodu marki Hyundai – wyjaśnia starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji, odnosząc się do wypadku na ul. Łużyckiej w Gryfinie. - Kierujący pojazdem, który zbliża się do przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa osobom znajdującym się na pasach – dodaje rzecznik prasowy.

Do wypadku doszło na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. 39-letni kierowca uderzył pieszego lewym błotnikiem tak, że ten wpadł na przednią szybę auta, rozbijając ją. 45-latek doznał obrażeń. Zaraz po wypadku pisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34729,samochod-tak-uderzyl-ze-pieszego-wyrzucilo-w-gore-rannego-odwieziono-do-szpitala

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Speedrider
Speedrider 12.12.2019, 12:27
Piesi często wchodzą na pasy aby popełnić samobójstwo.
na zielonym
na zielonym 12.12.2019, 14:42
Nikotyński musi odejść!
tak samo głupie...
tak samo głupie... 12.12.2019, 14:24
debile za kierownicą często polują, żeby zabić pieszych...
po pasach
po pasach 12.12.2019, 12:30
A mimo tego Niepieściński musi odejść!
Pikuś
Pikuś 12.12.2019, 05:38
Gdyby Łużycka była bardziej oświetlona a zwłaszcza przejścia dla pieszych, plus do tego piesi z czymś odblaskowym jak to zresztą obowiązuje w przepisach nie było by takich tragedii. Jest ciemno i gdy jeszcze pada deszcz pieszego naprawdę nie widać.
....
.... 12.12.2019, 14:25
W przepisach nie zakładają, że samochód dopadnie pieszego jak temu PRAWIE udało się zejść z jezdni...
zebra
zebra 12.12.2019, 12:54
Niepieściński musi odejść pieszo!
Pikuś
Pikuś 12.12.2019, 13:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kuna
Kuna 12.12.2019, 02:50
Ja pierdziele jakie te prawo w Polsce porabane!
triumf
triumf 11.12.2019, 22:10
I co? Głupio wam, wy obrońcy ślepych kierowców!
Knagulec
Knagulec 11.12.2019, 21:11
Pozdrawiam wszystkie ciotki buziaki zwlaszcza mojego psa gumowca
Piękniś Adam
Piękniś Adam 11.12.2019, 21:30
Jak masz na imię? ❤_❤
Knagulec
Knagulec 12.12.2019, 09:50
Piękniś imie niech pomyślę hmm ty to...
Krogulec
Krogulec 12.12.2019, 12:09
Od myślenia to ty nie jesteś.
kipo
kipo 11.12.2019, 20:51
Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu to 350 złotowy mandat.
piesza
piesza 11.12.2019, 20:06
Dla mnie było to od początku oczywiste. Przecież pieszy był na pasach!
kac
kac 11.12.2019, 22:44
lewo, prawo, lewo - już w przedszkolu tego uczą, a widać ***** co słuchawki na uszach, telefon przed gębą i to ONA ma pierwszeństwo
do skacowanego za kierownicą, co wciąż nie ogarnia...
do skacowanego za kierownicą, co wciąż nie ogarnia... 12.12.2019, 06:07
A ciebie nie uczyli na kursie dla kierowców, co to są te białe paski w poprzek jezdni?

Pozostałe