Ciężko chora Julia marzy o studiach, ale do tego potrzebne jest zdrowie. Przyjaciele zagrają i zaśpiewają dla Julii

  • 12.12.2019, 16:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciężko chora Julia marzy o studiach, ale do tego potrzebne jest zdrowie. Przyjaciele zagrają i zaśpiewają dla Julii
-Julia to dusza artystyczna. Ma w sobie dużo ciepła i wrażliwości. Maluje, rysuje, gra na skrzypcach. W przyszłości chciałaby zostać studentką Akademii Sztuk Pięknych. Do zrealizowania swoich marzeń potrzebuje zdrowia. Każdy, kto weźmie udział w tym wyjątkowym koncercie, może jej w tym pomóc – powiedziała Anna Arabczyk-Mosiewicz, organizatorka wydarzenia.

Już w sobotę (14 grudnia) o godz. 16.00 w budynku Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT (al. Piastów 42, Audytorium nr I) odbędzie się koncert charytatywny „(Wy)Gramy dla Julii!”.

Koncert charytatywny „(Wy)Gramy dla Julii!” to inicjatywa jej licealnych przyjaciół. Julia Matuszczak jest 18-letnią uczennicą VI LO w Szczecinie. Nastolatka od kilku lat zmaga się z ostrą białaczką AML M5 HRG wysokiego ryzyka. W sierpniu br. przeszła przeszczep szpiku we wrocławskim szpitalu. Julia jest podopieczną Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Innych Chorób Nowotworowych.

W najbliższą sobotę na scenie w Audytorium nr I (al. Piastów 42) wystąpią przyjaciele Julii ze szkolnej ławki. Młodzi artyści zaprezentują interpretacje popularnych przebojów takich jak „I will Survive”, „Back to Black”, „We are the world”. Oprócz tego usłyszymy ich własne kompozycje. Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze, które zostaną przeznaczone na leczenie, rehabilitację oraz spełnienie marzeń Julii.

 

Julia to dusza artystyczna. Mam w sobie dużo ciepła i wrażliwości. Maluje, rysuje, gra na skrzypcach. W przyszłości chciałaby zostać studentką Akademii Sztuk Pięknych. Do zrealizowania swoich marzeń potrzebuje zdrowia. Każdy kto weźmie udział w tym wyjątkowym koncercie może jej w tym pomóc – powiedziała Anna Arabczyk-Mosiewicz, organizatorka wydarzenia.

 

Żeby wziąć udział w koncercie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVTlOuFzq3NLNWepz9fETr_wPTSb83Ufvd8zP26v_SwCmxyg/viewform?vc=0&c=0&w=1 . Liczba miejsc jest ograniczona. Przed wejściem do Audytorium nr 1 będą stali wolontariusze z puszkami. Każdy kto przyjdzie na koncert może wrzucić dowolną kwotę.

Na wydarzenia zaprasza Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, Biblioteka WTiICH ZUT, Biblioteka Główna ZUT, Parlament Studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Szczecinie.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się tu: https://www.facebook.com/events/2147627772213587/ .

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola
Ola 13.12.2019, 12:08
Nikotyński musi odejść !

Pozostałe