Uwaga! Ciemne przejście w środku Gryfina

  • 12.12.2019, 17:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uwaga! Ciemne przejście w środku Gryfina
-Gdy wracam z pracy po godz. 18, to przechodzę przez Prostokąt na Górnym Tarasie i idę w stronę dworca kolejowego. Przechodząc koło transformatorowni i dawnego budynku WKU wchodzę w zaciemniony fragment chodnika. Lampa na budynku często gaśnie. Jest tam ciężko przejść, ponieważ są schody, których nie widać. Nie mogę włączyć latarki w komórce, bo najczęściej mam ręce zajęte zakupami - skarży się gryfinianka.

Sprawdzilismy dziś ok. godz. 17 i lampa się świeciła. Problem w tym, że nawet wtedy nie widac tych schodów. A to główny ciąg pieszy z Górnego Tarasu do starego miasta i z powrotem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Babcia Zuzi
Babcia Zuzi 14.12.2019, 23:58
Ten artykuł przywrócił bolesne wspomnienia !
Dawno temu, a dokładnie to było w miesiąc temu w listopadową zimną noc po godzinie 17:00 wybrałam się spacerkiem na zakupy na stację paliw . Podążałam dokładnie tą nieoświetloną drogą , dokładnie pamiętam jak skrzypiały gałęzie tych starych drzew, ze śmietnika dochodził skowyt przyduszonego kota , a dzięcioł jak oszalały walił w tą dziuplę i chyba nie mógł się biedak przebić przez tą starą korę. Przyśpieszyłam trochę kroku kiedy zimny powiew przeleciał świdrem moją spódnice i już wracałam zadowolona z dwiema reklamówkami kiedy właśnie w tym nieoświetlonym miejscu ktoś rzucił mi się na plecy mało butelek nie rozbiłam.
Tak to był brutalny atak erotyczny z finałem i wiecie co ?
Nawet nie upuściłam reklamówek ! ;)
sowa mądra głowa
sowa mądra głowa 15.12.2019, 00:04
Fajnie tak babciu dawne erotyczne sny przypominać? Prawda?
Jules
Jules 14.12.2019, 21:16
Ja chodzę tędy codziennie o 6 rano na pociąg i wracam o 17 i potwierdzam. Rano jak jeszcze mało ludzi się kręci mam lekkiego stresa jak tamtędy przechodzę. Obok poczty światła też gasną
prosta sprawa
prosta sprawa 14.12.2019, 11:19
Przecież to prosta sprawa załatwić ten problem dla władz. Gdyby był dobry gospodarz to już dawno byłoby to załatwione.

Po pierwsze to wymienić żarówkę na dobrą.

Po drugie - zamontować nową lampę w przejściu!
Poirytowana
Poirytowana 14.12.2019, 08:34
Ja jeździłam codzienie rano po ciemku rowerem z ul. Rybackiej do centrum do pracy. Jest to droga gryfińska. Nie oświetlona wcale o dłuości 3 km. Nie ma żadnego autobusu,chodnika,ale za to jest od groma dzików i dawalam radę,choć codzień stracha okropnego i nie beczałam. Bez przesady. Zakupy rób kobieto koło domu.
Ania
Ania 14.12.2019, 07:19
Co wy chcecie od burmistrza czy Pan burmistrz karze wam po ciemku chodzić mózgotrzaski możecie omijać i iść tam gdzie są latarnie tam jest nasze miejsce dla prostytutek i żeby se zacpac najlepiej byście chcieli żeby wszystko oświetlic pozdrawiam
prosta sprawa
prosta sprawa 14.12.2019, 11:21
Aniu chcemy aby był prawdziwym gospodarzem i załatwiał sprawy zwykłych mieszkańców a nie jeździł do Warszawy i wielką polityką się zajmował na którą i tak nie ma najmniejszego wpływu.
Pieszy
Pieszy 13.12.2019, 15:13
Za oświetlenie płaci gmina. A żeby zatrudnić znajomych to trzeba szukać ostrzeznosci.
Piotr
Piotr 13.12.2019, 09:44
Niech też zaiteresują się elewacją budynku po lewej stronie bo się sypie jak komuś nie daj bóg na łeb spadnie dopiero berndzie ale to Polska jak coś sie stanie dopiero robią.
Pikusiowa
Pikusiowa 13.12.2019, 08:34
Duzo ludzi uzywa latarek na czolo,powodzenia
Czasy się zmieniły. Ekipa też
Czasy się zmieniły. Ekipa też 13.12.2019, 00:11
Geograficznie to środek Gryfina a miasto siedem lat temu było najlepiej oświetlonym miastem w Polsce.
po ciemku
po ciemku 13.12.2019, 08:29
Niketański musi odejść!
centrum
centrum 13.12.2019, 00:12
Za Sawaryna miasto idzie ku upadkowi!
Xdd
Xdd 13.12.2019, 00:05
No faktycznie to środek Gryfina hah a tak serio to te wpisy dużo nie zmienia bo to nie zależy od tego że sb kom popiszemy tylko od burmistrza w dużej mierze
Bell
Bell 13.12.2019, 00:11
Jak kogoś dotkliwie pies pogryzie to dopiero się zacznie!
hahahaha.....
hahahaha..... 13.12.2019, 16:29
A w dzień to psy nie gryzą tylko w nocy?
PannaNikt
PannaNikt 12.12.2019, 23:14
A nie tylko tam jest ciemno. Na Dworcu PKS to już w ogóle nie wiele widać bo po co to oświetlać...
Babcia Zuzi
Babcia Zuzi 12.12.2019, 23:00
Mnie w tym miejscu kiedyś zaatakował groźny pies , rzucił się na mnie bydlak, był na łańcuchu i ciągnął za sobą budę.
Łańcuch okręcił mi się w koło szyi i tak wlókł mnie po schodach aż do muslim kebab.
Jego właściciel był jeszcze w klatce.
Mnie kiedyś dwa psy chwyciły za nogi i tak szłam po schodach
Mnie kiedyś dwa psy chwyciły za nogi i tak szłam po schodach 12.12.2019, 23:09
Babciu proponuję latarkę na czoło i jak masz ręce zajęte to możesz włączyć ją stukając w drzewo głową albo w jakiś słup.
Psy boją się światła jak zapalisz to znikną.
Ja tam widzę dobrze
Ja tam widzę dobrze 12.12.2019, 22:52
To zdejmij w końcu te ciemne okulary , a wiem ręce masz zajęte.
Gryfinianka
Gryfinianka 12.12.2019, 22:32
Chodzę codziennie tamta drogą nie paliła sie lampa czy yo jest rano czy wieczór strach isc tamtędy
.
. 12.12.2019, 20:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

i ajwaj aleluja i do przodu
i ajwaj aleluja i do przodu 12.12.2019, 20:12
mam na to rade mietkowi świeczka a dla pani ogarek ha ha aha ah zawsze moze aptekarz niezbyt młody zaświecić przykładem ha ah ah
Knagulec
Knagulec 12.12.2019, 20:18
Dawaj drewno
Zbój Madej
Zbój Madej 12.12.2019, 19:53
Mnie to odpowiada.Lubię mrok.
GRYFIŃSKIE DZIADY
GRYFIŃSKIE DZIADY 12.12.2019, 19:49
CIEMNO WSZEDZIE GŁUCHO WSZEDZIE CO TO BEDZIE CO TO BEDZIE HA HA AH ZAPALCIE SE ZNICZE JAK RADZĄ PS MOZNA TEŻ SWIECIC PRZYKŁADEM WZGLEDNIE OCZAMI HA AH AH
Gosciowa
Gosciowa 12.12.2019, 18:45
Prawda tez miałam zamiar ten fakt zgłosić ...rano przed 7 tez ciemno, dobrze ze krzaki wycięli bo strach było przejść! Gryfino ogolnie bardzo słabo oświetlone ale co tam bezpieczeństwo mieszkańców ważne ze hala się buduje ?!
wymarłe miasto pełne zoombi
wymarłe miasto pełne zoombi 12.12.2019, 18:45
Niebieściński musi tamtędy odejść świecąc oczami!

Pozostałe