Stanąłem oko w oko z groźnym psem! Omal zawału nie dostałem

  • 12.12.2019, 17:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stanąłem oko w oko z groźnym psem! Omal zawału nie dostałem S.R.
-Proszę o interwencję w sprawie biegających psów bez kagańców. Oprócz kup na trawnikach i chodnikach to plaga. Ostatnio wieczorem wyszedłem po zakupy i na ulicy Krasińskiego w Gryfinie stanąłem nagle oko w oko z groźnym psem. Omal zawału nie dostałem! Dobrze, ze miałem koszyk i się zastawiłem. Na szczęście pies był na smyczy i kobieta szarpnęła go w swoję stronę. I co ciekawe, szybko uciekła bez słowa "przepraszam". Potem przez dwa dni miałem problemy z sercem, na które choruję - mówi nam mieszkaniec Górnego Tarasu.

To nie pierwszy sygnał czytelników z Gryfina w podobnej sprawie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Helper
Helper 15.12.2019, 21:27
Gdy staniesz przed obliczem agresywnego psa, jedynym ratunkiem może okazać się skuteczne kopnięcie w nos - tak dla samoobrony.
Mieszkanka
Mieszkanka 14.12.2019, 22:18
Straż miejska powinna zająć się psami, które wolno biegają od rana do wieczora na ulicy Flisaczej!! Właściciele wypuszczają psy bo nie chce im się tyłka ruszyc!! Nie można wyjść spokojnie ze swoim psem bo nie wiesz co się stanie.
abc
abc 16.12.2019, 16:10
dokładnie, potwierdzam
Miesz(k)aniec
Miesz(k)aniec 15.12.2019, 21:13
Tak!
Psy nie mogą wolno biegać! Mają biegać szybko!
Zatroskany
Zatroskany 13.12.2019, 16:58
Ma szczęście że nie spotkał Nikitynskego. Mógłby pobić. Facet jest niebezpieczny dla otoczenia. Powinien być leczony w zakładzie zamkniętym. Taka kontynuacja leczenia tylko w innych warunkach.
&
& 13.12.2019, 18:14
Milerdojny z taką miną-- niebywałe-- ale musi odejść.
kim dzong
kim dzong 13.12.2019, 17:37
Przed napisaniem czegokolwiek proponował bym się 3 razy zastanowić.To taka moja uwaga na przyszłość.
bu ha ha
bu ha ha 13.12.2019, 17:57
Ważny jaki,jakby skwarkę lizał
von mistad
von mistad 13.12.2019, 17:54
To są uwagi, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i uwagi. Znam wszystkie możliwe uwagi i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
Marian
Marian 13.12.2019, 16:05
To jest duży problem . I będzie tak do momentu dopóki jakiś pies kogoś dotkliwie nie pogryzie. Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.
For
For 13.12.2019, 18:30
Dokładnie tak!
weterynarz
weterynarz 13.12.2019, 11:43
Ze zdjęcia to wygląda jak Niepieściński który musi odejść!
Irena
Irena 13.12.2019, 10:45
Wyśmiewanie się właścicieli psów (podejrzewam) z mężczyzny chorego na serce jest po prostu niesmaczne.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.12.2019, 09:15
Zapraszamy do Weltynia, po drodze mozna spotkac amstafa...
mychol
mychol 14.12.2019, 21:02
Widać właściciela nie interesuje bezpieczeństwo psa i ludzi. Może trzeba to zgłosić zamiast pisać tutaj???
pytanie
pytanie 13.12.2019, 10:46
Właściciel czy pies groźny?
link
link 13.12.2019, 00:07
A przecież chodzenie z psem bez kaganców jest zabronione. Ale czego spodziewac się w tym mieście bezrawia.
Fan gumowania ale kogo
Fan gumowania ale kogo 12.12.2019, 22:08
Ale super komentarze normalnie 100% fun .lepiej bede spał
Marian
Marian 12.12.2019, 21:43
 historia w sam raz do programu typu trudne sparwy gosciu siw przestraszyl psa na smyczy no debil
***
*** 13.12.2019, 18:17
Jak Pan piszacy takie komentarze
Antyknagulec
Antyknagulec 13.12.2019, 00:53
Bo jak brak pomysłów i sensacji, to można spodziewać się takich artykułów
antynatyknagulec.
antynatyknagulec. 13.12.2019, 01:03
Sensacji to szukaj u swojego Sawaryna i jego wylanego dziecka z kapiejla sali. On tez problemy zwykłych ludzi wydaje się mieć gdzieś. Bo co to za temat: psy bez kagańców. Ale jak któryś zagryzie małą dziewczynkę to dopiero będzie lament. Tylko opisanie takiej sensacji bedzie już za późno!
Emil
Emil 12.12.2019, 23:52
Troche empatii. W nocy nie tylko pies moze wystraszyć.
ot co
ot co 13.12.2019, 16:06
A nie powinien!
Pogromca kurwiłeb skórzany
Pogromca kurwiłeb skórzany 12.12.2019, 21:37
To gumowiec
88
88 12.12.2019, 21:08
Pies wyczuwa złego człowieka.
Rysio
Rysio 12.12.2019, 20:50
Z psami łażą koło bloków i gowien nie zbierają pedały i cfele
Sąsiad
Sąsiad 12.12.2019, 22:29
Nie będziemy po tobie zbierać gowien Rysio, Napchaj sobie w kieszenie
kosia
kosia 12.12.2019, 20:38
koty to też plaga powinno je się wyłapywać i do schroniska/utylizacji. wydalają się po piaskownicach roznoszą toksoplazmozę. później dziecko myśli że znalazło grudkę gliny w piaskownicy wkłada ręce do buzi i choruje mocno.
bombel
bombel 14.12.2019, 21:05
Kasia ale bzdury piszesz, aż żal. Sam od dziecka mam koty w domu i mam dzieci, mój brat również ma dzieci i koty w domu i jakoś wszyscy żyją i są zdrowi.
Kobiety lubią brąz
Kobiety lubią brąz 12.12.2019, 22:31
Kosia przyznaj , zjadłaś kiedyś taką plastelin-kę ?
Mlody
Mlody 12.12.2019, 20:32
Hahaha dobrze ze sie baran nie przekrecil... byloby na psa ktory byl na smyczy:D
***
*** 13.12.2019, 18:18
Sam jestes baran
Wrrr
Wrrr 12.12.2019, 20:45
Młody baranie, też kiedyś będziesz starym capem. Pytanie, czy dożyjesz do problemów z sercem? Problemy z głową już masz. Co do psa na smyczy, to kojarzy mi się takie wielkie, zarośnięte i wredne bydlę z 11 Listopada. Można się przestraszyć.
"Takie wielkie, zarośnięte i wredne bydlę z 11 Listopada."
"Takie wielkie, zarośnięte i wredne bydlę z 11 Listopada." 12.12.2019, 22:34
To czasami nie twoja żona w futrze zimowym ?
lucyfer
lucyfer 12.12.2019, 19:51
PIES SIĘ POZNAŁ psy wyczuwają h... ludzi
Bahs
Bahs 12.12.2019, 19:43
A co Ty babo robisz wieczorem w domu sie siedzi a nie straszy psy masz szczescie ze cie nie ugryzl bo bys leciala do weterynarza
Wrrr
Wrrr 12.12.2019, 20:48
Baby to masz w nosie. O zdarzeniu pisze facet , a nie kobieta. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Em
Em 12.12.2019, 19:32
Trzeba nosić przy sobie zawsze w kieszeni gaz pieprzowy! Ja nosze.
zrezygnował byś  z piepszu  na jakis czas
zrezygnował byś z piepszu na jakis czas 12.12.2019, 20:34
oj jak bys psiknął mojego to ten gaz bym ci w odbyt wsadził ha ha ah
pan psa
pan psa 13.12.2019, 15:07
Bardzo dobra odpowiedź. 10/10 zrobiłbym to samo
LUCYFER
LUCYFER 12.12.2019, 19:43
A JA TAN ZAGRYZAM TAKIE PSY HA HAAH
Będzie wesoło
Będzie wesoło 12.12.2019, 19:38
Weź dildo i puknij się w czoło
Od razu widać , że nie lubi zwierząt
Od razu widać , że nie lubi zwierząt 12.12.2019, 19:31
Pies wyczuł złego i obronił swoją panią przed potencjalnym bandytą ?
Ciekawe skąd owy spacerowicz miał koszyk ? Czyżby ze sklepu ?
Dobrze że napastnik nie napisał , że to była groźna s uka.
Dobrze że napastnik nie napisał , że to była groźna s uka. 12.12.2019, 19:35
Ciekawe czy pies nie udaremnił próby gwałtu ? Być może to pies BOHATER
Czerwony Kapturek ?
Czerwony Kapturek ? 12.12.2019, 19:48
I koszyk z biedronki ? Coś to nie pasuje ?
.............
............. 13.12.2019, 15:08
Skubnął koszyk z biedronki?
Aktorstwo I klasa
Aktorstwo I klasa 12.12.2019, 19:44
Dobrze , że napastnik się nie ze... , a mógł też wskoczyć pod ciężarówkę.
Dobre
Dobre 12.12.2019, 19:48
hahahhahaha.....
wystraszony
wystraszony 12.12.2019, 19:24
A ten groźny pies to jakiej rasy był?Bo nie każdy pies jest groźny.Niektóre rasy psów są bardzo łagodne.Ja wczoraj wieczorem szedłem ulicą Krasińskiego i stanąłem nagle oko w oko z jakimś gościem idącym na zakupy a że było ciemno to bardzo się jego wystraszyłem.Do dzisiaj boli mnie serce i lewe kolano bo musiałem ze strachu kroku przyśpieszyć.Proszę o interwencję w sprawie bliżej mi nie znanych osobników chodzących wieczorem po ciemaku na zakupy do sklepu.Niech sobie w dzień chodzą a nie nocą.Bo ludzie się boją.
Karolina
Karolina 12.12.2019, 21:46
Słowem w sedno. Brawo :)
to jest dopiero sedno
to jest dopiero sedno 13.12.2019, 01:22
Karolino a wiesz ze psy wyprowadza się na smyczy i w kagańcu?
mops
mops 13.12.2019, 15:10
Nieraz tak bywa że to niektórych ludzi trzeba by było wyprowadzać w kagańcu.
Wrrrr
Wrrrr 12.12.2019, 20:51
Te, wystraszony, że też chciało ci się tyle pisać i to takie głupoty...
wystraszony
wystraszony 12.12.2019, 21:02
W końcu od tego jest ten portal żeby pisać panie redaktorze.

Pozostałe