Złote i diamentowe gody dla 14 par

  • 12.12.2019, 19:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złote i diamentowe gody dla 14 par
-Mam nadzieję, że na diamentowe gody będziemy się już spotykali w nowym budynku przy ulicy Niepodległości - obiecywał burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn podczas uroczystości jubileuszu 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Impreza odbyła się tradycyjnie w auli Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie. Burmistrz opowiadał też o inwestycjach w elektrowni oraz o obwodnicy Gryfina. Następnie wręczył medale przyznane przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Gratulacje jubilatom składali także wicestarosta Ewa Dudar oraz Rafał Guga, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie.

To już kolejne uroczystości związane z jubileuszami pożycia małżenskiego. w Gryfinie. Do tej pory były już - ze względów technicznych - dwa spotkania. Okazało się, że są jeszcze pary, które powinny dostać medal od prezydenta RP Andrzeja Dudy, Stąd dzisiejsza uroczystość, na którą przybyło 12 par jubilatów obchodzących złote gody. Byli też jubilaci obchodzący diamentowe gody.

Uroczystość uświetnił występ Tadka Wasilewskiego. Dla gości przygotowano poczęstunek.

Lista jubilatów w fotogalerii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Kolejna fotorelacja wkrótce.

 

Życzymy wielu kolejnych lat spędzonych razem w szczęściu i zdrowiu! ??

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (90)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

co mu ślina...
co mu ślina... 16.12.2019, 17:07
Czy burmistrz kontroluje, co i gdzie mówi? Jubilatów obchodzących 60 lecie zapraszał.. na kolejne diamentowe gody?
Wszystko w porządku?

Już tak chęć autopromocji przesłoniła zdrowy rozsądek, że zabrakło myślenia do kogo mówi?
Przecież to byli jubilaci. To oni powinni być najważniejsi - a nie burmistrz i jego reklamy...
wyborca
wyborca 15.12.2019, 10:55
Sawaryniarze bimbają za nasze pieniądze jeszcze by chciały abyśmy nie dostrzegali ich lenistwa i bezmyślności a do tego jak widze chcą wyborcom zatkać usta.
do oni
do oni 15.12.2019, 08:37
Daj se siana. Dobrze wiesz, że burmistrz w tym mieście ma przechlapane. Jeżeli to was nie rusza i nie interesuje to CO TU ROBICIE? Komentujecie i to często chamsko ! Czyli kłamiesz ?
SMUTNY WIDOK
SMUTNY WIDOK 15.12.2019, 10:53
WŁADZA WYŻARŁA WAM MÓZGI.
Oni
Oni 15.12.2019, 08:09
Myślicie że jak będziecie pisali takie głupoty na burmistrza no właśnie co myślicie? Że to mu zaszkodzi? Sorki ale w czym? Przecież piszecie to już tyle lat? mi to się już znudziło
A myślicie że innym nie? To myślcie tak dalej
I piszcie gryfinscy piewcy bo kto komu zabroni pisania a no nikt. Ten portal to uwielbia tak jak
jego właściciel ???
Do ja z godz 04.46
Do ja z godz 04.46 15.12.2019, 08:08
O jakich kolorach piszesz? Mam nadzieję,że to nie przytyk do p Tereni,która nie widzi? Prawda ten pan w przyciasnym garniturku ,wygląda jak fleja
ja
ja 14.12.2019, 08:04
do was jednak nic nie dociera.Prymityw intelektualny już się nie zmieni.
ja
ja 15.12.2019, 04:46
gada ślepy o kolorach .wszystko można na burmistrza .nawet że była susza w tym roki .
brak szacunku dla Jubilatów...
brak szacunku dla Jubilatów... 15.12.2019, 06:57
Dlatego burmistrze "ślepi" nie zauważyli że trzeba podlewać posadzone młode rośliny?
Gościu "nie rżnij głupa" - jak Sawaryn pchał się do władzy o wszystko śp. Piłata obwiniali!
Kto mendził "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta"...

A co teraz jest według Sawaryna "kompetencją gospodarza"?

Tutaj nikt poza tobą o suszy nie pisał, tylko o mało kulturalnym, jak je sam nazwałeś prymitywnym zachowaniu z agitką i autopromocją.
O tym, że zapraszał Jubilatów drugi raz na ten sam Jubileusz - też absurd.
A to, że mu się marzy "odfajkowanie" spędu wszystkich raz do roku, żeby nie męczyć się kameralnymi uroczystościami - to już jest SZCZYT BRAKU SZACUNKU DLA JUBILATÓW!
nieładnie...
nieładnie... 14.12.2019, 16:09
Dlaczego nazywasz pana Sawaryna "prymitywem intelektualnym"? To że gadał głupoty o ponownym diamentowym jubileuszu i zaproszeniu, to, że nie umie się zachować uprawiając propagandę na takiej uroczystości - to OD RAZU INTELEKTUALNY?
ja
ja 14.12.2019, 18:33
gostek nie rżnij głupa .ty wiesz o co biega!
buchacha...
buchacha... 14.12.2019, 19:52
Najpierw "ty" nazywasz Sawaryna "prymitywem intelektualnym" a teraz znów o "rżnięciu głupa"?
Ty hamuj gościu z inwektywami, bo Mieczysław się wkurzy...
men
men 14.12.2019, 18:50
Zobacz foty mniecia i innych facetów w gajerach i co nie widzisz różnicy?
buchacha...
buchacha... 14.12.2019, 19:53
widzi - widac dlatego jedzie inwektywami...
do ja
do ja 14.12.2019, 08:52
Skoro to nie twoje klimaty,to co tu robisz ?
żal.pl
żal.pl 14.12.2019, 11:04
Ma zlecenie. jak to probumistrzowski troll.
racja
racja 14.12.2019, 07:02
Masz rację – uroczystość Jubilatów a Sawaryn nie potrafi się zachować i robi sobie autoagitkę...
Przy okazji bredzi zapraszając drugi raz tych samych na taki sam jubileusz.
No wychodzi lenistwo – bo się biedaczek tak spracował tymi trzema kameralnymi uroczystościami, że marzy mu się „spęd” wszystkich na raz, żeby odfajkować za jednym zamachem.
Nie patrząc, że Jubilaci wolą mniejsze uroczystości, bo są bardziej zauważani.
Niech sobie korty wyremontuje – tam się zmieści raz na kilka lat...
ja
ja 14.12.2019, 04:45
powtórzę jeszcze raz .To o jubilatach forum.Trzeba powiedzieć dosadnie frustratom .Won z tego forum.Nie dochodzi do oczaDZIAŁYCH Z NIENAWIŚCI ŁBÓW???
to czemu glusiu Sawaryn agitkę pitolił zamiast o jubilatach?
to czemu glusiu Sawaryn agitkę pitolił zamiast o jubilatach? 14.12.2019, 06:20
Bardziej "oczadziałych z nienawiści łbów" - nawet do zmarłego dwa lata temu Burmistrza Piłata (trzy razy demokratycznie wybieranego) nie ma glusiu niż twój...

A "won z tego forum" to sobie glusiu zawiaduj na własnym forum.
Jak sobie załozysz i ktoś tam będzie wchodził wielbić Sawaryna...
najwyraźniej
najwyraźniej 13.12.2019, 22:24
Faktem jest, że burmistrz Sawaryn nie potrafił się zachować podczas jubileuszu. Pomylił imprezę z wiecem wyborczym.
zdumiona
zdumiona 13.12.2019, 22:14
Jak czytam wypowiedzi Sawaryna na JUBILEUSZU ślubu starszych mieszkańców – o „budynku”, gdzie spędzi wszystkich na następny diamentowy jubileusz (tych, co właśnie go obchodzą!) – zastanawiam się – czy on na pewno wie, co, gdzie i DO KOGO z jakiej okazji mówi?

I czy pamiętał, że to nie on był tam gwiazdą, tylko Jubilaci? Nie o nim i jego „pracy” powinna być mowa w jego przemówieniach, tylko o Jubilatach?

Coś się komuś pomyliło...
uczestnik
uczestnik 13.12.2019, 22:21
Prawdę mówisz
jubilaci z Gryfina
jubilaci z Gryfina 13.12.2019, 21:09
Wielkie podziękowania dla pani Raciborskiej za zaproszenie i wspaniałą imprezę!
zdumiony
zdumiony 13.12.2019, 22:47
Za co dziękować tej pani? Przecież to jej praca, żadna łaska
Zdumiony
Zdumiony 13.12.2019, 20:58
Jak czytam te wszystkie komentarze to się zastanawiam czy ja mieszkam w gminie Gryfino czy komentujący są z poza naszej gminy ?.
Tak się składa że moi sąsiedzi byli na tej uroczystości i to co opowiadali nijak się ma do tego co tu wypisujecie ?.
Uroczystość bardzo im sie podobała i same słowa uznania pod adresem naszego
burmistrza. Jak można wypisywać takie głupoty. Sawaryna nie musicie
uczyć kultury bo on was może nauczyć. Sam niejednokrotnie uczestniczyłem w różnych wydarzeniach na których był nasz burmistrz
i cieszę się że mamy za burmistrza człowieka z klasą na poziomie.
Nie wiem komu zależy na przedstawieniu go w krzywym zwierciadle ?.
Przypominam dla tych co się zapominają. Mieszkamy w Gryfinie i tu się
wszyscy znają i wciskanie ludziom takich kitów nic nie da.
Jubilatom życzę długich lat życia w szczęściu i zdrowiu a naszemu burmistrzowi daleszej owocnej pracy na rzecz naszej gminy a wam więcej rozumu.



zdumiona
zdumiona 13.12.2019, 22:08
Nigdy za późno na uczenie kogoś kultury. Szczególnie gdy ktoś jubileusz starszych ludzi traktuje jako okazję do autopromocji...
do tego zdumionego
do tego zdumionego 13.12.2019, 22:00
O to, to ,przestań pan ludziom kit wciskać,myślisz,że w tym mieście to tylko starcy i głupcy zostali ?
Rynsza
Rynsza 13.12.2019, 22:04
Wicek życie w imaginowanym świecie.
do Pawła N.
do Pawła N. 13.12.2019, 21:13
Niektóre dzbany jak zdumiony mieszka nie w naszym Gryfinie tylko w Pniewie stąd zapewne nie zna naszych potrzeb.
SAVOIR VIVRE
SAVOIR VIVRE 13.12.2019, 21:07
SAWARYNA NIE MUSZĘ UCZYC KULTURY ALE TYLKO PRZYPOMINAM, ŻE WYPADA WYCZYŚCIĆ buty I ODPOWIEDNIO SIĘ UBRAĆ.
CD
CD 13.12.2019, 22:07
....i jeszcze nie chlapać jęzorem bez zastanowienia,a w miejscu publicznym NIE ROZWALAĆ SIĘ NA KRZEŚLE
klasyk
klasyk 13.12.2019, 10:35
On nigdy prawdy nie powie. Chyba że się pomyli!
Za 10 lat się spotkamy...
Za 10 lat się spotkamy... 13.12.2019, 10:21
Nic nowego,przecież burmistrz często chlapie głupoty. Dobrze,że chociaż ochroniarza na scenę nie brał tak jak Nikityński.
pan, co prawdę mówi...:)
pan, co prawdę mówi...:) 13.12.2019, 15:29
Ale jak Sawaryn chce się spotkać z parami obchodzącymi diamentowe gody na... następnych diamentowych godach? Będzie rozwód przeprowadzał i liczył, że dożyją po powtórnym ślubie czy jak?
ochroniarz
ochroniarz 13.12.2019, 11:22
Niekochański musi odejść!
emez
emez 13.12.2019, 10:34
Mógłby się chociaz przytygotować!
ja
ja 13.12.2019, 05:02
halo halo .To o jubilatach.! na krytykę burmistrza załóżcie sobie osobne forum i tam się wyżywajcie.Tu jubilaci a geo wpisów to frustraci! nieładnie tak okazywać brak szacunku starszym!
zdumiona
zdumiona 13.12.2019, 22:08
Może dlatego starszym się nie podobało, że pamiętają okresy propagandy sukcesu - a burmistrz zapomniał, że nie on jest tu gwiazdą?

Mylisz dwie sprawy - jubileusz małżeństwa i zachowanie władz.
Prawdziwi bohaterowie mogą mieć mieszane uczucia - radości i satysfakcji, że dożyli takiej uroczystości a jednocześnie zażenowania, że słuchali "agitki"...
obecny
obecny 13.12.2019, 11:26
Krzychu daruj sobie,sam byłeś zażenowany zachowaniem Mietka,a tu co wazelinę lejesz hipokryto?
wnuczka
wnuczka 13.12.2019, 10:49
nie frustraci,tylko niezadowoleni,a p Sawaryn jest przedstawicielem mieszkańców i mamy prawo wymagać przynajmniej szacunku dla naszych dziadków ,a nie słuchania głupot
Sorki
Sorki 13.12.2019, 10:48
A co to jubilaci ci ich rodzina nic już nie może napisać o burmistrzu?
burmistrz wyjawił niechcący prawdę
burmistrz wyjawił niechcący prawdę 13.12.2019, 00:17
To się Sawaryn wygadał! Aż wydaje się niemmożliwe. Po tych opóźnieniach i wpadkach z robotami dodatkowymi nikt nie mówił mówił kiedy powstania opóxniona hala sportowa. A tu proszę! Sawaryn mówi, że... na nastepny jubileusz! A nastepny jubileusz, czyli diamentowe gody będa za 10 lat.
ciekawy
ciekawy 13.12.2019, 01:18
Na czym ma polegac to wylanie dziecka z kąpieli?
jak u Sawaryna hala stała się salą a teraz "budynkiem"....
jak u Sawaryna hala stała się salą a teraz "budynkiem".... 13.12.2019, 01:31
Pan Sawaryn zapowiadał w maju 2017 burzenie pałacyku i że nic z nim robił nie będzie (jak nie dostanie dużej kasy na duże przetargi) - i tutaj też - po raz pierwszy mówił z tercetu że to "sala" a nie hala.

A teraz że to "budynek".

To nie lepiej byłoby organizować takie uroczystości w odremontowanym pałacyku?
Bardziej klimatyczne...
Fakt
Fakt 13.12.2019, 10:49
Pałacyk jest do tego idealnym miejscem.
logika
logika 12.12.2019, 23:37
Hmmm... Czyli z tego rozumiem, że pan burmistrz Sawaryn diamentowe pary zapraszał na kolejne diamentowe gody ale tym wrazem w hali. Mądre to nie było.
inteligencja
inteligencja 13.12.2019, 01:35
Zauważ, że zapraszał "do budynku". Bo już dawno mówił o nim "sala" a nie hala.
A że zapraszanie diamentowych na drugie diamentowe to mało inteligentne?
Cóż....
A czy robienie spędu wszystkich do takiego "mauzoleum Lenina" nie jest w ogóle malo inteligentne?
Beatka
Beatka 12.12.2019, 23:04
Aneta czy ty nue widzisz tej lipy, dramat
brak kultury?
brak kultury? 12.12.2019, 21:06
Panie Sawaryn, jakżeś taki spracowany, że marzysz o jednym "spędzie" hurtowo w roku - to pójdźmy dalej - na stadionie (albo kortach) wejdzie więcej - od razu raz na 4 lata wszystkich i będzie po robocie...

Zamiast cieszyć się, że kameralna uroczystość, że Jubilaci docenieni - mówić im, że powinno się zrobić spęd dla wszystkich naraz?

Brak kultury.
Knagulec
Knagulec 12.12.2019, 20:21
Pozdrawiam serdecznie moje prujace sie ciotki

Pozostałe