Wyróżnieni za wzorowe zaangażowanie we współtworzenie bezpiecznego miejsca pracy

  • 12.12.2019, 23:02
  • Źródło: dost
Wyróżnieni za wzorowe zaangażowanie we współtworzenie bezpiecznego miejsca…
Amazon posiada na świecie ponad 175 nowoczesnych centrów logistycznych, które na co dzień angażują pracowników w doskonalenie rozwiązań i procedur bezpieczeństwa. Oddział w Kołbaskowie k. Szczecina wysoko podnosi poprzeczkę pod tym względem. Pracownicy zostali właśnie wyróżnieni za wyjątkowe zaangażowanie w dbałość o bezpieczeństwo swojego miejsca pracy. W specjalnym wydarzeniu, mającym na celu podziękowanie ponad 3 500 zatrudnionym, udział wziął marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz, a przedstawiciele firmy przekazali czek o wartości 50 tysięcy złotych z przeznaczeniem na wsparcie inicjatyw bezpieczeństwa mieszkańców Województwa.

W Amazon bezpieczeństwo jest priorytetem, czego dowiedli pracownicy centrum w Kołbaskowie. W ciągu mijającego roku zgłosili ponad 2 500 inicjatyw podnoszących poziom bezpieczeństwa, przeprowadzili ponad 7 100 audytów sprawdzających standard kluczowych wymagań i zorganizowali ponad 20 wydarzeń w tym zakresie. Ich działania zostały dostrzeżone przez zarząd firmy, a osoby zatrudnione zostały wyróżnione za zaangażowanie w dbałość o bezpieczeństwo.

W ramach podziękowania pracownikom Amazon zorganizował specjalne spotkanie – podsumowujące osiągnięcia minionego roku. W wydarzeniu, podczas którego ogłoszono także specjalną donację w wysokości 50 tysięcy złotych z przeznaczeniem na wsparcie inicjatyw bezpieczeństwa mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego, wziął udział marszałek województwa, Olgierd Geblewicz, który podziękował pracownikom za ich zaangażowanie oraz budowanie wysokich standardów pracy na rynku.

Tylko w tym roku nasi pracownicy przeszli prawie 6 000 kursów, a także wzięli udział w ponad 20 wydarzeniach zwiększających wiedzę na temat bezpieczeństwa, recyklingu, zdrowia i higieny. – powiedziała Weronika Przybylska, dyrektor Centrum Logistyki Amazon w Kołbaskowie k. Szczecina – Z przyjemnością patrzę, jak nasz zespół nie tylko chętnie się kształci z zakresu bezpieczeństwa, ale także nauki te przekuwa w konkretne pomysły, które my następnie wdrażamy. Pracownicy zgłaszają nam różnorodne, ciekawe usprawnienia. Jednym z nich było np. zamontowanie czujnika zmierzchu na placu manewrowym – powiedział Dastin Frysiak, manager ds. BHP w Centrum Logistyki Amazon w Kołbaskowie 

Cieszę się, że dzięki postawie mieszkańców naszego regionu, którzy tak dbają o bezpieczeństwo, wsparcie trafi też do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Pogotowie, które na co dzień troszczy się o nasze zdrowie, najlepiej spożytkuje przekazane dzisiaj pieniądzedodał Olgierd Geblewicz, marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Źródło: dost

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GG
GG 13.12.2019, 10:03
współczesny kołchoz a się podniecają, jakie szczęście że to u nas w Polsce postawili (bo gdzie na zachodzie, tam się pozbywają). Dzięki że coś dla społeczeństwa robicie i to tyle poganiacze "bydła".over
kołchoźnik
kołchoźnik 13.12.2019, 11:19
Dlatego Nikotański musi odejść!!!
rus
rus 13.12.2019, 09:42
Gdzie darmowe drinki i jakieś czeki tam PO-y!!!
dno
dno 13.12.2019, 08:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sensio
sensio 13.12.2019, 01:16
a co tam robi Artur Nycz ?
Artur
Artur 13.12.2019, 11:29
Nikotański musi odejść!!!
do sensio
do sensio 13.12.2019, 10:17
Zgadnij głąbie
cash
cash 13.12.2019, 01:06
W sumie ładna sumka!

Pozostałe