Pijany uderzył w barierkę i dachował

  • 13.12.2019, 18:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijany uderzył w barierkę i dachował fot. OSP Widuchowa
-Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas czynnności związanych z obsługą zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu wczorajszym - wypadku na drodze krajowej nr 31 ujawnili, że kierujący pojazdem toyota znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miał 0,35 mg/l - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji.

 

O wypadku informowaliśmy jako pierwsi zaraz po zdarzeniu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34823,wypadek-ranna-osobe-przetransportowano-do-szpitala

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 14.12.2019, 12:22
powinno komentującym to zdarzenie drogowe ulżyć, sprawca po wypisaniu ze szpitala powiesił się więc jesteście z siebie zadowoleni ??? banda debili
Gryfiniqnka
Gryfiniqnka 14.12.2019, 17:15
To straszne.dlaczego on to zrobił?niech spoczywa w spokoju.a wszyscy inni powinni zamknąć gęby i pochylić głowę nad nieszczęściem.cos musiało nim targać że zrobił tak straszna rzecz.kondolencje dla rodziny.
komentujący
komentujący 14.12.2019, 12:39
Nie udało się samochodem to postanowił inaczej?
wina monopolu
wina monopolu 14.12.2019, 11:10
Jechał? A co miał robić? Po alkoholu chciał się wyszalec w samochodzie - to tylko jest wina monopolu...Bo gdyby alkohol miał z 80-95 koni to już 150 gram by otumaniło jego mózg i nabrzdyngolony leżał by jak snopek na polu po żniwach. ..A tak to ta brymucha która jest w sklepie ma zaledwie 35 koników i trzeba wyżłopać z półtora litra tego zalzajeru aby sprowadzić się do parteru..To skąd miał wziąć kasę na dalsze zakupy tej brymuchy jak nikt nie chciał jemu pożyczyć, toż to normalne że przy pomocy broni białej chciał zebrać trochę kasy na dalsze zakupy...Alkoholicy i drobni pijaczkowie powinni mieć 80 % rabat na zakupy brymuchy w monopolu, to wtedy nie byłoby żadnych zaczepek, bijatyk, napadów, gwałtów, rabunków i policja miałaby spokój bo cała ta gawiedź pijacka leżała by sobie pokotem na trawnikach z zamulonym mózgiem...
znajomy samochód
znajomy samochód 13.12.2019, 20:38
A to nie był czasami Kulson?
??
?? 13.12.2019, 20:16
A ja się pytam gdzie byli rodzice?
!!
!! 13.12.2019, 20:38
A gdzie był ksiądz i nauczyciele?
aa
aa 13.12.2019, 20:14
Bez przesady z tym pijanym to chyba lekka przesada, chyba był lekko pod wpływem, a wy zamiast pożałować człowieka to tylko psy na nim wieszacie, zazdrośnicy?!
nawalony
nawalony 13.12.2019, 20:13
Ach Tojota, moja Tojota
już nie mi nie gruchota .
Ino lezy se na mrozie
i wypino swe podwozie.
poznaję cię po kulfonach
poznaję cię po kulfonach 13.12.2019, 20:39
Po pijaku kierujesz i piszesz też wiersze jak widzę.
NO
NO 13.12.2019, 20:09
BO gdyby kierowcy byli PRZYKŁADNIE KARANI za WYCZYNY na DROGACH może byłoby trochę inaczej!
kierowca VW
kierowca VW 13.12.2019, 19:57
A to jednak był pijany. Wtedy to tłumaczy jego zachowanie.

Pozostałe