Nielegalnie łapali ryby. Jeden powinien już siedzieć w więzieniu, a drugi miał sądowy zakaz

  • 14.12.2019, 13:54
  • Źródło: KWP Szczecin
Nielegalnie łapali ryby. Jeden powinien już siedzieć w więzieniu, a drugi miał sądowy zakaz KWP
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy rozstawiali sieci w torze wodnym, wbrew zakazowi wydanemu przez Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie. Z ośmiu sieci zdążyli rozstawić trzy, o łącznej długości 150 m. Ryby złapane w sieć zostały wpuszczone do wody.

Podczas kontroli okazało się, że kierujący łodzią posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd, drugi natomiast poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności.W działaniach uczestniczył inspektor rybołówstwa morskiego oraz policjanci Referatu Wodnego KMP w Szczecinie.

Policjanci we współpracy ze Społeczną Strażą Rybacką kontrolowali w rejonie Parnicy wędkarzy pod kątem posiadanych uprawnień. U jednego z wędkarzy ujawniono niewymiarowe ryby, za które został ukarany mandatem.

Wspólne patrole z Inspektorem Rybołówstwa Morskiego oraz Społeczną Strażą Rybacką są bardzo ważnym aspektem w zakresie walki z przestępczością, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy zwiększa się zapotrzebowanie na ryby.

Źródło: KWP Szczecin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 16.12.2019, 10:59
głupole ,zamiast ryb było wczesnym rankiem na wieś na AKK
pyt
pyt 15.12.2019, 12:56
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Pindol
Pindol 15.12.2019, 15:27
Jak gdzie u mnie w koju kołysani
spokojnie z potępieniem
spokojnie z potępieniem 15.12.2019, 10:40
Nie jest tak źle jak przestępcy biorą się za łapanie ryb. To jednak praca.
Kurwiłeb skórzany
Kurwiłeb skórzany 14.12.2019, 18:24
Jak można żrec te śmierdzące ryby
H.A.P.P.Y :)
H.A.P.P.Y :) 15.12.2019, 21:05
Wspomagają pracę mózgu, patrząc na twoje komentarze to widać, że ich nie jadasz. :)
Cyna
Cyna 14.12.2019, 17:47
Karać i jeszcze raz karać przestępców wraz z cwaniakami co działają wbrew prawu. Nauczyli się za komuny i myślą, że wszystko ich. Społeczeństwo funkconujące normalnie takich świństw nie robi.
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:22
Cyna Ormowcu wpełznij tam skad wypełzłeś
Bizon
Bizon 14.12.2019, 19:49
Morda przy ziemi cw... od cz a j ni ka
gumowiec
gumowiec 14.12.2019, 16:51
No. Albo taki knagulec. Toż to rybak! Łapał ryby, łapał, cały kosz nałapał… A dziad idzie, prosi: „Daj rybkę mnie, głodnemu”. A rybak klepnął sie po ***, „O tu dla ciebie ryba, darmozjadu” – mówi. I jeszcze piernuł. I co? Od razu jemu chwost knagulczy wyrasta i szerść, i odtąd knagulce w sieci internetowej kisno i z zimna popierdujo…
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:23
gumowiec dopiero co ci zapodałem kolejna partia jutro ikry cierpliwośći pączusiu ty mój
popie... was
popie... was 14.12.2019, 15:01
Sądowy zakaz łapania ryb na święta? Co wy tu za głupoty piszecie. Co ma zakaz na samochody do łapania ryb?
taki przepis
taki przepis 14.12.2019, 15:12
Jeśli łowił łodzią motorową to jak najbardziej jest to pojazd mechaniczny!
do pechowców
do pechowców 14.12.2019, 14:58
Chcieli złapać wielkie sumy a wyszło chóinkowo !

Pozostałe