Młody kierowca miał przy sobie dwa rodzaje narkotyków

  • 14.12.2019, 14:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Młody kierowca miał przy sobie dwa rodzaje narkotyków
Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym podróżował 23-latek. -Czynności funkcjonariuszy doprowadziły do ujawnienia w samochodzie woreczków, w których znajdował się biały proszek oraz susz roślinny – mówi nam starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Mężczyznę przewieziono na komendę w Gryfinie. Narkotyki zważono. Ustalono, że mężczyzna przewoził amfetaminę w ilości 2,3 grama oraz marihuanę w ilości 7,8 grama. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. Wynik badania krwi wyjaśnią czy 23-latek kierował pod wpływem narkotyków.

Kierowca został zatrzymany w nocy o godz. 4.40 w piątek 13 grudnia 2019 r. na ul. Sportowej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bizon
Bizon 14.12.2019, 19:48
Dama dama dama od czajnika znów tańczy sama, klewar mnie rzucił i jestem zatroskana...
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:48
Dziś od 20 do 21  między blokami
tato
tato 14.12.2019, 19:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

łowca cioty
łowca cioty 14.12.2019, 18:22
Knagulec ty 
Wielki Pindol
Wielki Pindol 14.12.2019, 18:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:34
łowcą chyba kut......a jesteś dzbanie
gumowiec
gumowiec 14.12.2019, 18:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:41
gumowiec sam widziałem cie  miedzy garażami
 ciocia ajwaja
ciocia ajwaja 14.12.2019, 18:32
potwierdzam
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:35
Potwierdzasz ze bierzesz łowcy kut....ów super dawaj namiary tez ci zapodam
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:19
Pozdrawiam wszystkie prujące sie ciotki buziaki cfeliki
Cyna
Cyna 14.12.2019, 17:52
Tym razem 23 ćpun i sprzedawca narkotyków, które powodują ogromnie straszne tragedie. Zabójstwa,wymuszenia,kradzieże,gwałty. To kilka wybryków naćpanych cowboyów. Popatrzcie w przeszłość gryfińskie damy od czajników i klewarów.
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 18:17
Cyna dzban wypełzł i ukąsił  wpełznij spowrotem były ormowcu pod kamień
Dama
Dama 14.12.2019, 18:08
A co ty za sapy masz do dam czajnikow i klewarow.
Cyna
Cyna 14.12.2019, 19:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Cyna
Cyna 14.12.2019, 19:04
Oj kilka mam 
dość
dość 14.12.2019, 15:37
Kolejny sprzedawca białej śmierci!
Sysek
Sysek 14.12.2019, 15:31
Z orlat przewrucone baraki
obserwator
obserwator 14.12.2019, 18:18
z leżących willi od Andzeliki wracał
.......................
....................... 14.12.2019, 15:29
,,Kierowca został zatrzymany w nocy o godz. 4.40 w piątek 13 grudnia 2019 r. na ul. Sportowej w Gryfinie.''-Chyba raczej został zatrzymany nad ranem.
Lucka
Lucka 14.12.2019, 15:51
To zależy co dla kogo ten czas znaczy. Jedni już zaczynają dzień a inni kończą. Zależy jaka praca.
ranny ptaszek
ranny ptaszek 14.12.2019, 15:38
Widno to robi się dopiero ok. 8.
sorek
sorek 14.12.2019, 15:26
Już nie taki młody to stary dzban.

Pozostałe