Dachował autem, wypisał się ze szpitala i… popełnił samobójstwo

  • 14.12.2019, 21:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dachował autem, wypisał się ze szpitala i… popełnił samobójstwo
Kolizja wyglądała groźnie, ale nie to była przyczyną śmierci. Do dachowania auta doszło w czwartek na trasie między Gryfinem a Chojną. Rannego przetransportowano do szpitala w Gryfinie. Stamtąd na drugi dzień 36-latek wypisał się na własne życzenie.

Po wyjściu ze szpitala... popełnił samobójstwo.

-Nie udzielamy informacji na ten temat. Proszę kontaktować się z rzecznikiem prokuratury – mówi starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

O zdarzeniu drogowym zaraz po wypadku informowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34823,wypadek-ranna-osobe-przetransportowano-do-szpitala

i

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bez komentarza
Bez komentarza 16.12.2019, 20:59
Ludzie czy wy sumienia nie macie?po co te komentarze że pijak,że tchórz i w ogóle.on miał kobietę i dzieci.szkoda że to zrobił jednak to,jaki był powód zabrał ze sobą.nie rozgrzebujcie.zostawcie dla siebie refleksje i przemyślenia.to jest tragedia rodziny i uszanujcie jej spokój i dajcie przeżywać żałobę spokojnie.
nie pisz mi co mam robić
nie pisz mi co mam robić 20.12.2019, 14:43
To że samobójca to tchórz to jednak oczywiste. To nie ocena to stwierdzenie faktu. Jakoś on się nie przejmował jakiego kłopotu narobił swoją bezmyślną śmiercią to a ja mam? Tuż przed jak sie powiesił dymu narobił w straży, na policji, pogotowiu, w szpitalu i jeszcze po swojej śmierci. Jakoś wtedy z sumieniem było w porządku?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.12.2019, 20:15
znajoma ma rację tylko cieniasy sie wieszają walczy sie zawsze do końca ha ha ah https://www.igryfino.pl/wiadom…
Znajoma
Znajoma 16.12.2019, 15:36
Chcial popelnic samobojstwo i to zrobil..nie liczyl sie z rodzina co beda przezywac ..dla mnie to selekcja na wlasne zyczenie . nie ma sytuacji bez wyjscia ..nie szkoda mi takich ludzi bo sa swiadom co robia i znikim sie nie licza..szkoda tylko rodziny ..a jego no cusz ani troche...
Sasiad
Sasiad 18.12.2019, 15:09
Masz racje nie liczyl sie z nikim wiec takiego nie szkoda wcale..szkoda rodziny za raz swieta a tu niespodzianka..mogl poczekac do nowego roku ..
Miodek się klania
Miodek się klania 16.12.2019, 21:00
Pisze się cóż.jak się wypowiada publicznie to warto słownik włączyć.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.12.2019, 13:49
ja tam sie codziennie modle i LUCYFER daje mi siłę oraz papież franciszek https://youtu.be/hSTp6ltT9LY tylko modlitwa do lucyfera czyni silnym módlcie się bo nie znacie dnia ani godziny
na marginesie tej śmierci
na marginesie tej śmierci 16.12.2019, 10:47
Ta sytuacja jasno pokazuje jak szpitale zajmują się pacjentami z wypadku. A przecież to podstawowa sprawa aby z taką uosobą porozmawiał nie tylko policjant, który jak wiadomo chce wykazać winę kierowcy, a psycholog. Wtedy możnaby zapobiec tragedii. System jest chory!
przyjaciel
przyjaciel 16.12.2019, 09:15
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. Proszę przestańcie pisać takie głupie beznadziejne komentarze. Pomyślcie o najbliższych pogrążonych w bólu i smutku. Sebastianowi jest już wszystko jedno a najbliżsi cierpią.
kierowca
kierowca 16.12.2019, 09:21
A ja w korku podczas wypadku godzinę stałem i nie wiedziałem wówczas dlaczego. A to nieudana próba samobójcza była. Niech następny pijany pseudokierowca nie ma spokojnego sumienia!
emer
emer 16.12.2019, 00:37
Skąd jest Sebastian?
Xxx
Xxx 16.12.2019, 12:26
Z Krzypnicy
Znajoma
Znajoma 15.12.2019, 22:34
Coś ty Sebastian zrobił?.Jak ktoś będzie wiedział kiedy pogrzeb niech da znać.
Jah istnieje!
Jah istnieje! 15.12.2019, 20:46
Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

(Ew. Jana 3:16, Biblia Tysiąclecia)
R.I.P
R.I.P 15.12.2019, 20:22
|
O
||\
||

[*]
???
??? 15.12.2019, 20:50
Co znaczą te szyfry?
R.I.P
R.I.P 15.12.2019, 20:54
Taki wirtualny znicz, który średnio się udał.
-
- 16.12.2019, 07:27
Nie tylko znicz, bo nad nim jest wisielec, i to dość ładnie wyszedł, bo od razu widać, że to oznacza ta ikonka.
kierowca
kierowca 16.12.2019, 09:22
Dokładnie! Sznur i pętla!
Sandra
Sandra 15.12.2019, 17:54
Wygląda na to że nie udało mu się zabić na drodze to spróbował się powiesić.
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 15.12.2019, 14:39
Lepiej, że się powiesił jak miał zabić kogoś na drodze popełniając samobójstwo.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.12.2019, 14:01
moze lucyfer tak chciał PAN tego świata trzeba się ksiedza zapytać https://youtu.be/hSTp6ltT9LY niezbadane sa wyroki boskie
oburzony
oburzony 15.12.2019, 10:32
Popełnienie samobójstwa to zwykłe tchórzostwo!
Deadboy
Deadboy 15.12.2019, 14:42
To chyba smaku depresji nie znasz, bo nie zawsze tak jest
+++
+++ 15.12.2019, 00:16
I o jednego pijaka i świra mniej. Dzięki Bogu że już nie pojawi się na drodze.
Db
Db 15.12.2019, 14:47
Poza tym, przypuszczam, że jesteś głupi w te klocki, skoro nic nie było wspominane o alkoholu, a ty piszesz takie coś.
Db
Db 15.12.2019, 14:43
Jesteś okropny, nie chcę Tobie źle życzyć, mam nadzieje, że to odbije się w twoją stronę
Knagulec
Knagulec 15.12.2019, 09:22
Ty łbie jeb...
Wniosek
Wniosek 15.12.2019, 08:27
Jakim świrem trzeba być żeby coś takiego napisać.
Ryszard
Ryszard 15.12.2019, 01:07
Ciszej nad ta trumną!.Nie oceniaj tak łatwo ludzi!
Roma
Roma 14.12.2019, 23:44
Jak go mieli w szpitalu to nie zauważyli co się dzieje? Rozmawiał z nim psycholog?
I  spoko
I spoko 15.12.2019, 00:18
Szpital to nie więzienie. Miał inny cel niż leczenie.
nie zgadzam się I spoko
nie zgadzam się I spoko 15.12.2019, 10:32
To gdzie można uzyskać pomoc jak ie w szpitalu?
:(
:( 14.12.2019, 22:46
Powiesił się!
Łukasz
Łukasz 14.12.2019, 22:35
Może tym samochodem chciał się już zabić. To był przecież prosta droga!
Ehhhh
Ehhhh 14.12.2019, 22:19
Sebek (*)

Pozostałe