Wprowadzili w świąteczny nastrój. Loża w żłobie [FOTO, WIDEO]

  • 14.12.2019, 22:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wprowadzili w świąteczny nastrój. Loża w żłobie [FOTO, WIDEO]
W sobotni wieczór 14 grudnia 2019 r. w gościnnych progach Sali u Kinala w Czachowie (gm. Cedynia) odbył się koncert, który wprowadził wszystkich zebranych w magię zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Chór Sanctus wypełnił swoją misję prezentowania kultury narodów polsko-niemieckiego pogranicza.

Podczas koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Sanctus, pod batutą Ilony Włodarczyk, zaprezentowano nie tylko polskie, ale niemieckie, ukraińskie, amerykańskie, czy po prostu znane na całym świecie melodie kojarzone z nadchodzącymi świętami. Publiczność z Polski i Niemiec wypełniła salę. Tym razem dodatkowa loża była w miejscu... dawnych żłobów. Sala koncertowa w Czachowie była bowiem niegdyś… oborą. Dziś, dzięki uprzejmości gospodarzy stała się centrum kultury muzycznej polsko-niemieckiego pogranicza Dolnej Odry.

Zapraszamy do fotogalerii i posłuchajmy fragmentów koncertu:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sanctus churus concertus
Sanctus churus concertus 16.12.2019, 20:30
Nikotyński musi odejść!
FENIX-zespół muzyczny
FENIX-zespół muzyczny 15.12.2019, 12:29
SUPEROWO, TAK TRZYMAĆ !!! Fajnie, że jeszcze są ludzie, którzy swój czas poświęcają i robią coś dla innych!
Artur
Artur 15.12.2019, 12:22
Pięknie, pięknie ale proszę poprawić kwestię darmowego bufetu i trunków a wtedy tłumnie przyjedziemy
:))))
:)))) 15.12.2019, 18:55
To nie tania jatka tylko kulturownia.
bystrzak
bystrzak 15.12.2019, 11:06
Chórzyści to widzę na stałe, ale chórzystki to się często zmieniają.
Ciekawa
Ciekawa 15.12.2019, 10:59
A w sobotni wieczór nie był czasem 14 grudnia ?
inspektor
inspektor 15.12.2019, 11:05
Oni mają pewno kalendarz juliański!
Ooooo
Ooooo 15.12.2019, 18:56
O rany Julek!
koryto zwane złobem
koryto zwane złobem 15.12.2019, 10:31
A tu się zazwyczaj zbiera loża szyderców!
gumowiec
gumowiec 15.12.2019, 09:16
Knagulec lezy w barłogu
Chórzystka
Chórzystka 15.12.2019, 09:00
Chór to zespół, którzy tworzą ludzie wspólnie i nikt z tych osób nie czeka na jednostkowe wyróżnienia ?
Jest nam bardzo miło, że tak dużo osób przyszło nas posłuchać i usłyszeliśmy tyle dobrych, ciepłych słów i pochwał.
Czujemy satysfakcję że nasza praca, poświęcony czas i wysiłek są tak dobrze odbierane! ?
jasełka
jasełka 15.12.2019, 06:02
a gdzie był proboszcz?
Fakt
Fakt 15.12.2019, 08:24
Niemcom proboszcze do szczęścia nie potrzebni...
degustata
degustata 15.12.2019, 00:31
Szkoda tylko, że na koniec nie przedstawiono publiczności wszystkich wykonawców. Myślę, że byłoby to dla chórzystów dodatkową satysfakcją. A i wtedy brawa skierować można było wówczas pod konkretny adres.

Pozostałe